Öz Vezirköprü Turizm Otobüs Bileti

Öz Vezirköprü Turizm

Öz Vezirköprü Turizm Hakkında

Öz Vezirköprü Turizm 1990 yılında Mehmet Yılmaz tarafından Samsun'da kurulmuştur. Taşımacılık sektörüne Vezirköprü - Kastamonu seferleri ile başlamış ve her geçen gün ulaşım ağını genişletmiştir. Genişleyen hizmet ağı ile müşterilerine güvenli, profesyonel ve konforlu bir yolculuk sunmakla beraber müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Sektöründe 30 yıldır hizmet veren firma gerekli olan tüm yeterlilik belge ve sertifikalara sahiptir ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli yolcuk imkânı sağlayan Öz Vezirköprü Turizm50 farklı durağa sahiptir ve Samsun ilinde önde gelen turizm firmaları arasında yer alır.

Müşterilerinin güvenliğini en planda tutmak için gereken her türlü önlemi almaktadır. İlgili ve nazik çalışanları ile yolcularını karşılar ve tüm seyahat sürelerini rahatlıkla tamamlamalarını sağlar. 

 

Öz Vezirköprü Turizm Otobüs Filosu

Öz Vezirköprü Turizm otobüs filosu Türkiye’de 50 durağa sefer düzenlemektedir. Birçok bölgeye aynı gün olmak üzere haftanın belirli günlerinde seferler yapılmaktadır. Bu seferler seçilen il ya da ilçeye göre değişiklik gösterir.

Firma toplamda 15 farklı araç ile hizmet vermektedir. Kullanılan araçların yaşı ortalama olarak 0-5 arasında değişmektedir. Araçların hepsi son teknolojik güvenlik donanımlarına sahiptir. Yolcularının konforuna önem veren firma, ergonomik koltukları ile özel olarak tasarlanmıştır. Tercihe bağlı olarak yolcular 2+1 ya da 2+2 olarak seyahat edebilir. Araç içi ve koltukların genişliği sayesinde ferah bir yolculuk yapılır. 

Araçların iç temizliği kadar dış temizliğine de önem verildiğinden tüm otobüsler bakımlıdır. Araçlar sefere çıkmadan tüm kontrolleri yapılır. 

 

Öz Vezirköprü Turizm Araç İçi Hizmetler

Öz Vezirköprü Turizm, seyahat sırasında yolcuların konforunu düşünerek araç içi hizmetlerine de önem vermektedir.

Otobüslerin içinde, kesintisiz olarak internet hizmetinden yararlanabileceğiniz 3G bağlantısı bulunmaktadır. Her koltuğun arkasında bulunan özel LED TV ekranı ile film listesinden istediğiniz filmleri seçerek daha rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Her yolcu koltuğundan USB girişi de vardır. Ayrıca bulunan 220 volt priz sayesinde akıllı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Kulaklığı bulunmayan yolcular için ücretsiz olarak kişiye özel, kapalı ambalajlarda kulaklık temini yapılmaktadır. 

Seyahat sırasında hijyen koşulları içinde yapılan tüm ikramlardan yolcular, ücretsiz bir şekilde faydalanabilirler.

 

Öz Vezirköprü Turizm Şubeleri

Öz Vezirköprü Turizm, farklı şubeleri ile farklı illerden seyahat edecek yolcularına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Şubelerin bulunduğu bölgeler şöyledir: Vezirköprü, Merzifon, Havza, Osmancık, Tosya, Gümüşhacıköy, Bolu, Düzce, Adapazarı, İzmit, Gebze, Kaynarca, Tepeüstü, İstanbul, İkitelli, Esenyurt, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Çorum, Sungurlu, Kırıkkale, Ankara, Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Tepebaşı, Bozüyük, İnegöl, Bursa, Kastamonu.

 

Öz Vezirköprü Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Vezirköprü Turizm, tüm ihtiyaçlarını sağlamak, daha sağlıklı ve güvenli sefer yapabilmek adına en az 30 dakika olacak şekilde mola verilmektedir. Tercih edilen tüm tesisler, yolcuların isteklerine göre seçilmiş temiz ve bakımlı yerlerdir.

Mola verilen dinlenme tesislerinin listesi Şöyledir: 

  • Ali Baba Dinlenme Tesisleri
  • Baktat Dinlenme Tesisleri
  • Gökyıldız Dinlenme Tesisleri
  • Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri

Her otobüs dinlenme tesisinden ayrılmadan önce mutlaka yolcu listesini kontrol eder, eksik yolcuyu bekledikten sonra hareket eder. 


Öz Vezirköprü Turizm Mobil Uygulama

Bilet.netiçin özel olarak tasarlanmış mobil uygulamayı hem Android hem de IOS işletim sistemi ile çalışan tüm telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde tüm bilet işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Uygulama üzerinden satın aldığınız Öz Vezirköprü Turizm bilet tarihini yolculuğunuzdan 48 saat öncesine kadar değiştirebilirsiniz.


Öz Vezirköprü Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Öz Vezirköprü Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Sitemizde Öz Vezirköprü Turizmde dahil olmak üzere birçok firmanın bilet satışları yapılmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartınız ile online ödeme kolaylığı sayesinde işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Bilet.net'ten Öz Vezirköprü Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Öz Vezirköprü Turizm otobüs bileti için ücretsiz canlı destek alabilir, bunun haricinde e-posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

 

Öz Vezirköprü Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Türkiye’nin hemen her köşesine seferleri bulunan Öz Vezirköprü Turizm İl ve ilçe listesine sitemiz üzerinden tercih yaparak ulaşabilirsiniz.

Öz Vezirköprü Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Vezirköprü Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Vezirköprü Künyesi
Kuruluş yılı:1990
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Samsun
Kurucu:Mehmet Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)