Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat Hakkında

1952-1962 yılları arasında eşya ve yük taşımacılığı ile sektörde yerini alan Öz Sivas Seyahat, 1962 yılı ile birlikte yolcu taşımaya başlamıştır.

1962-1979 yılları arasında bireysel otobüsçülük mantığı ile yolcu taşımacılığı yapan Halil Doğan 1979 yılında Sivas Güven Seyahat Firması’nın temellerini atmıştır.

1979-1990 yıllarında Sivas Güven Seyahat ismi ile Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım hizmeti vererek kalitesi ile sektörde yerini almaya başlamıştır.

1990 yılında kalabalıklaşan filosu ve eklenen yeni seferlerle birlikte Sivas Güven Seyahat olarak anılan firma ismini Sivas Kızılırmak Seyahat olarak değiştirmiştir. Sivas-Kayseri- Adana-Mersin-Hatay-Ankara güzergahında yolcu taşımacılığı yapmaya başlamıştır.

2010 yılında şu anki ismi ile tanıdığımız Öz Sivas Seyahat olarak adını değiştirmiş ve yolcularına güven, konfor ve huzur içinde oluşturdukları bir yolculuk hizmeti sunmaya devam etmiştir.

 

Öz Sivas Seyahat Otobüs Filosu

Öz Sivas Seyahat’in filosunda 50’ye yakın araç bulunmaktadır. Filosundaki araçların genel modeli Trevago ve ortalama yaşı 7’dir. 1952’den bu yana ulaşım ve taşımacılık hizmeti veren Öz Sivas Seyahat, filosundaki araçların bakım ve değişimlerini düzenli olarak yapmaktadır.

 

Öz Sivas Seyahat Araç İçi Hizmetler

Öz Sivas Seyahat, yolcularının konforlu ve huzurlu bir şekilde seyahat etmeleri konusunda tecrübeli ve seçkin personelleri ile birlikte önemli çalışmalar yapmaktadır.

Araç içi sunulan hizmetleri başlıklar halinde şu şekilde inceleyebiliriz;

Ergonomik Koltuklar: Koltuklar, yolcuların uzun seyahatlerde rahatça uyuyabilecekleri genişlikte olup, yatırılabilirlik konusunda yeterli eğimi sağlayabilen koltuklar olmasının yanı sıra arka-ön yolcuların da özel mesafelerini ihlal etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

13 İnçlik Ekranlar: 1952’den bu zamana kadar hizmet vermekte olan Öz Sivas Seyahat firması teknolojik gelişmelere önem vermektedir ve her daim araçlarını günümüz teknoloji koşullarına uyum sağlayacak şekilde yenilemektedir. Araçlarda yolculara özel olarak sunulan 13 inçlik ekranlardan, yolculuk boyunca yapılmakta olan canlı televizyon yayın kanallarını takip edebilirsiniz.

  • İkramlar: Hijyen ve sağlık kurallarına özen gösteren güvenilir personel kadrosunun desteği ile yolculuk boyunca yapılmakta olan açık büfe yiyecek ve içecek ikramlarından istediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.
  • İnternet: Araç hareket halinde iken kesintisiz olarak devam eden bir wi-fi hizmeti sunulmaktadır.
  • Okuma Lambası: Sadece sizin özel alanınızı aydınlatacak şekilde tasarlanmış okuma lambaları ile gece yolculuklarında kimseyi rahatsız etmeden ve kimse tarafından rahatsız edilmeden dilediğiniz okumaları rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • USB: Koltuk arkalarındaki ekranlara, özel teknolojik aletlerinizi bağlayabileceğiniz bu girişlerle beraber hem şarj konusunda faydalanabilir hem de kendi dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.
  • Kulaklık: Ekranlarla uyumlu bir şekilde tasarlanmış kulaklıklar, yolculuk öncesinde hijyen kurallarına dikkat edilecek şekilde dağıtılmaktadır.
  • Priz: Öz Sivas Seyahat’in tüm araçlarında telefonlarınızı hızlıca şarj edebileceğiniz size özel prizler bulunmaktadır.

 

Öz Sivas Seyahat Şubeleri

Öz Sivas Seyahat otobüs firmasının Türkiye genelindeki il ve ilçelerde görevlendirdiği şubelerin bulundukları yerler şu şekildedir;

Adana, Afyon, Akçay, Akdağmadeni, Aksaray, Alibeyköy, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Beyşehir, Birecik, Bodrum, Bozüyük, Bulancak, Burdur, Bursa, Ceyhan, Dalaman, Denizli, Didim, Diyarbakır, İskenderun, İstanbul, İzmir  Nizip, Ordu, Orhangazi, Ortaca, Osmaniye, Pınarbaşı, Polatlı, Sakarya, Salihli, Samandıra, Saraykent, Serik, Silifke, Sivas, Sorgun, Söke, Suruç, Susanoğlu, Suşehri, Şanlıurfa, Şarkışla, Şebinkarahisar, Şerefiye, Tarsus, Taiucu, Tefenni, Tokat, Turgutlu, Turhal, Ulaş, Uşak, Yalova, Yavuu, Yeniuçuk, Yıldızeli.


Öz Sivas Seyahat Dinlenme Tesisleri

Öz Sivas Seyahat’in güzergaha göre belirli aralıklarda verdiği molalardaki tercih ettiği dinlenme tesisleri şöyledir; Akün Dinlenme Tesisleri, Günaydın Tesisleri, Tekirhan Dinlenme Tesisleri, Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri, Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri.


Öz Sivas Seyahat Mobil Uygulama

Öz Sivas Seyahat firması online bilet alışverişinde yolcularına kolaylık sağlayabilmek adına bilet.net uygulaması üzerinden bilet satın alma imkânı sunmaktadır. Öz Sivas Seyahat bilet alırken bu uygulama aracılığı ile vakit tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

Öz Sivas Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Öz Sivas Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, gelişen teknoloji ile paralel seyreden Öz Sivas Seyahat’in otobüs biletini bilet.net yardımı ile satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Öz Sivas Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Size en uygun Öz Sivas otobüs biletini bulmanızı sağlayan bilet.net, satın almış olduğunuz tüm biletleri aynı şekilde iptal etme şansı da tanır. Öz Sivas Seyahat otobüs bileti bilet.net uygulaması üzerinden çok daha pratik bir şekilde seçilebilmektedir.

 

Öz Sivas Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenleyen Öz Sivas Seyahat, gelişmiş filosu ile hizmet verdiği şehirlerin sayısını arttırmayı başarmıştır ve bugün Türkiye’nin 33 kentine seferler düzenlemektedir. Bu şehirler şu şekildedir; Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aksaray, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elâzığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Mersin, Mardin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Uşak ve Yozgat.

Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Sivas Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1952
Otobüs Sayısı:33
Merkez ofis:Sivas
Kurucu:Halil Doğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)