Öz Nuhoğlu Turizm Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Turizm

Öz Nuhoğlu Turizm Hakkında

Öz Nuhoğlu Turizm 1996 yılında kurulmuştur. Mustafa Nuhoğlu tarafından merkez İstanbul olmak üzere kurulmuştur. Mevcut otobüs filosunu her geçen gün yenileyerek teknolojinin takibinde olan Öz Nuhoğlu Turizm, yolcu taşımacılığına kargo taşımacılığını da ekleyerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. 1996 tarihi ile başlayan İstanbul-Azerbaycan seferlerine devam etmektedir. 2013 itibari ile yurtdışı seferlerine İstanbul-Rusya seferlerini de ekleyerek hem yolcu hem de kargo taşımacılığında Kafkasya ülkelerine adını duyurmayı başarmıştır. 2015 yılında personel taşımacılığı hizmetine başlamıştır. Öz Nuhoğlu Turizm, mevcut filosu ile ticari araç kiralama da yapmaktadır.

 

Öz Nuhoğlu Turizm Otobüs Filosu

Öz Nuhoğlu Turizm otobüs filosu bünyesinde bulundurduğu 50 adet aracı ile hem yurtiçinde hem yurtdışında ulaşım hizmeti vermektedir. Filodaki araç modelleri genel olarak Mercedes Travego’dan oluşmaktadır.

 

Öz Nuhoğlu Turizm Araç İçi Hizmetler

Öz Nuhoğlu Turizm yurtiçi ve yurtdışı yolcu taşımacılığı yaptığı için yolcuların konforlu ve güvenli yolculuk yapmalarına özen göstermektedir. Bu sebeple araçlar son teknolojinin paralelinde yenilenmektedir. Araçlar içerisindeki konforu sağlamada belirleyici olan koltuklar arasındaki mesafeye ve koltukların sahip oldukları donanımlara özen gösterilmiştir. Yolculuk boyunca canlı televizyon ve müzik yayınını yapılmaktadır. Koltuk arkalarında; bu tarz yayınları ya da film, dizi tarzı kayıtlı içerikleri seyredebileceğiniz, görüş açınıza göre sabitlenmiş ekranlar bulunmaktadır. Yolculuk süresine bağlı olarak belirlenen molalara paralel olarak araç içinde çeşitli yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Araçlarda elektronik aletlerinizi bağlayarak aktarım yapabileceğiniz USB bağlantıları ve şarj ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz priz kitleri mevcuttur.

 

Öz Nuhoğlu Turizm Şubeleri

Türkiye ve yurtdışında bulunan diğer Öz Nuhoğlu Turizm şubeleri şu şekildedir; Afyon, Ahmetli, Akhisar, Aksaray, Çarşıbaşı, Çayeli, Of, Pazar, Dinar, Düzce, Kula, Hopa, Kutaisi, Uşak, Terme, Tiflis, Eskişehir, Akçaabat, Araklı, Arhavi, Bakü, Belek, Bulancak, Burdur, Bursa, Çarşıbaşı, Emniyet, Espiye, Fatsa, Fındıklı, Gence, Hopa, İstanbul, İzmir, İzmit, Kavak, Kemalpaşa, Kobuleti, Ordu, Piraziz, Salihli, Manavgat, Merzifon, Samtredia, Sandıklı, Sarp, Serik, Sürmene, Tahran, Tirebolu, Trabzon, Turgutlu, Üreki, Ünye, Vakfıkebir.

 

Öz Nuhoğlu Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Nuhoğlu Turizm, ihtiyaca yönelik olarak molalar vermektedir. Bu mola lokasyonları temiz ve yolcuların beklentilerini karşılayabilecek olan dinlenme tesisleri arasından seçmektedir. Öz Nuhoğlu Turizm’in seçtiği dinlenme tesisleri şöyledir; Afyon’da Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Giresun’da Çavuşlu Dinlenme Tesisleri, Çorum’da Ocaklı ve Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Sakarya’da Parkshop Dinlenme Tesisleri, Samsun’da Ruşenin Yeri Tesisleri ve Soğancı Park Dinlenme Tesisleri.


Öz Nuhoğlu Turizm Mobil Uygulama

Öz Nuhoğlu Turizm Bilet hakkında işlemlerinizi telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden yapabilmek için bilet.net mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama yolu ile herhangi bir çaba göstermeksizin Öz Nuhoğlu Otobüs biletleri ile ilgili tüm bilgilere erişmeniz mümkün.

 

Öz Nuhoğlu Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net sitesi, internet üzerinden Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti satın almanızda en doğru ve basit yolu sunmaktadır.


Bilet.net'ten Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile beraber aldığınız tüm biletleri iptal etme şansınız olacaktır. Ayrıca bileti hem web sitesi hem de uygulama üzerinden çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin yanı sıra biletiniz ile ilgili mevcut detay bilgilere tek tuşta ulaşabilirsiniz.

 

Öz Nuhoğlu Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Öz Nuhoğlu Turizm, Ankara, Antalya, Burdur, Çorum, Giresun, Isparta, Ordu, Samsun gibi illere ve bu illere bağlı birçok ilçeye sefer düzenlemektedir. 

Öz Nuhoğlu Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Nuhoğlu Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:50
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Mustafa Nuhoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Cep Telefonu (Serbest)