Öz Mesa Turizm Otobüs Bileti

Öz Mesa Turizm

Öz Mesa Turizm Hakkında

Merkezi Ağrı olarak kurulan Öz Mesa Turizm, 1998 yılında kurulmuştur ve 20 yılı aşkın süredir profesyonel personel kadrosu ile ulaşım sektöründe hizmet vermektedir. Düzenli seferleri ile uzun yıllardır kalitesini korumuş ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde öne çıkan bir ulaşım firması haline gelmiştir.


Öz Mesa Turizm Otobüs Filosu

Mercedes model 4 adet otobüs ve 3 adet minibüsten meydana gelen Öz Mesa Otobüs filosu Ağrı ve Van illeri arasında kısa süreli seferler gerçekleştirmektedir. Araçlar yolcuları varmayı hedefledikleri lokasyona hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaya yönelik olarak dizayn edilmiştir. Öz Mesa Turizm filosu, yolcu güvenliğini dikkate alan yerel bir ulaşım firması olduğu için araç bakımları konusunda hassas davranmaktadır.

 

Öz Mesa Turizm Araç İçi Hizmetler

Öz Mesa Turizm, ulaşım mesafesi kısa olan seferler düzenleyen bir firma olduğu için otobüsleri de buna göre tasarlanmış olup tüm bunlar araç içi hizmetleri de etkilemiştir. Bu sebeple; araç içi yiyecek içecek ikramı yapılmamaktadır, koltuk aralıkları yeterli ölçüde geniştir ancak hızlı yolcu taşıma odaklı bu tarz araçlarda, diğer araçlarda sıkça rastlanılan koltuk arkalarındaki ekranlar bulunmamaktadır. Elektronik aletlerinizi şarj edebilmeniz adına koltuklarda prizler mevcuttur ve seyahat halinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Araç içi havalandırma ve klima sistemi yolculara her türlü hava şartlarında dengeli bir hava akımı sunabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

 

Öz Mesa Turizm Şubeleri

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli yerel firmalarından olan Öz Mesa Turizm’in şubeleri, Ağrı ve Van ilçelerinde yer almaktadır ve bu şubeler; yolcuların tüm talep, şikâyet ve sorularına çözüm üretmeye çalışan, kaliteli personelleri ile hizmet vermektedir.


Öz Mesa Turizm Dinlenme Tesisleri

Van – Tutak – Ağrı il ve ilçeleri arasında kısa mesafeli seferler düzenleyen Öz Mesa Turizm çok kısa süren yolculuklarında molaya vermeye ihtiyaç duymadığı için herhangi bir dinlenme tesisinde durmamaktadır.


Öz Mesa Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net uygulaması ile birçok Otobüs firmasının biletlerine kolayca erişim sağlayabileceğiniz gibi Öz Mesa Turizm’in otobüs biletlerine de erişebilirsiniz. Uygulamayı indireceğiniz yer, telefonunuzun işletim sistemine göre belirlenmektedir. Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız Öz Mesa Turizm otobüs biletini almak için bilet.net uygulamasına, Google play yardımıyla; İOS işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız, Apple Store yardımıyla ulaşabilirsiniz. 

 

Öz Mesa Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Öz Mesa Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net Öz Mesa Turizm Bilet alma konusunda sizlere büyük ayrıcalıklar sunmaktadır. Öz Mesa Turizm otobüs biletini bilet.net üzerinden satın alabilir, iade edebilir ya da değişim yapabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Öz Mesa Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

En büyük avantajlarından birisi bilet.net’in Türkiye’de bulunan birçok firma ile çalışması ve favori otobüs firmanızdan otobüs biletinizi kolayca alabilmenizi sağlamasıdır. Öz Mesa Turizm otobüs biletini satın alırken güvensiz internet sitelerinde firma numarasına ulaşmaya ihtiyacınız olmadan sadece gitmek istediğiniz yeri bilet.net sitesine girerek biletinizi satın alabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmadan bilet.net üzerinden satın aldığınız Öz Mesa Turizm Otobüs Bileti ile ilgili; kalkış saatine, varış saatine, yolculuğun ne kadar süreceğine ve daha birçok ayrıntılı bilet bilgisine dijital ortamda erişebilirsiniz.
 

Öz Mesa Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Öz Mesa Turizm Türkiye’nin doğusunda yer alan Ağrı ve Van şehirlerine düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Ağrı’nın bir ilçesi olan Tutak ilçesini de sefer noktalarından biri olarak belirleyerek yaklaşık bir, bir buçuk saat süren seferler gerçekleştirmektedir.

Öz Mesa Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Mesa Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Mesa Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1998
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:Ağrı
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)