Öz Keşan Turizm Otobüs Bileti

Öz Keşan Turizm

Öz Keşan Turizm Hakkında

Öz Keşan Turizm 2004 yılında Sinan Yeleser tarafından merkez İstanbul olmak üzere kurulmuştur. 11 araca sahip yaklaşık 2 yaşında olan genç filosu ile İstanbul ve Tekirdağ illerinin ilçeleri arasında seferler düzenleyen yerel bir otobüs firmasıdır. 10 yıldır müşterilerine kaliteli ve de konforlu yolculuk hizmeti sunan Öz Keşan Turizm, gerekli güvenlik tedbirlerini alarak seyahatlerine devam etmektedir. 

Öz Keşan Turizm misyon olarak; müşterinin beklentisini karşılamak, temiz, düzenli ve profesyonel ekibi ile birlikte sunduğu hizmetle rahat bir yolculuk sağlayabilmek olarak benimsemiştir.

Vizyon olarak ise; sektörde standartları belirleyen bir firma olabilmek, tüm yolcuların güvenliğini sağlayabilmek ve yolcuların memnuniyet ve hizmet kalitesini en yüksek seviyeye taşıyabilmek olarak belirlenmiştir.

 

Öz Keşan Turizm Otobüs Filosu

Öz Keşan Turizm otobüs filosu, yaklaşık 2 yaşında olan 5 adet otobüsten oluşmaktadır. Genç bir filo olmasına rağmen güvenlikli seyahate oldukça önem veren Öz Keşan Turizm tüm araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır.

 

Öz Keşan Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşterilerin güvenliğini sağlayabilmek amacı ile araç içi koltuklardaki emniyet kemerlerine dikkat edilmektedir. İlçeler arası kısa yolculuklar ile hizmet verildiğinden hızlı ve güvenli bir yolculukta kullanılabilecek rahat ve konforlu koltuklar seçilmiştir. Araç içi temiz havanın sürekli olarak devir edebilmesi adına son model klimalarla hizmet verilmektedir. Seyahatler kısa seferlerden oluştuğu için ikram servisi yapılmamaktadır. Yıllardır ulaştırma sektöründe hizmet vermekte olan firma tecrübeli şoförleri ve güler yüzlü profesyonel personel kadrosu ile düzenlediği kısa süreli seferlerinde müşteri memnuniyeti ile dikkat çekerek ulaştırma sektöründe yerini almıştır.


Öz Keşan Turizm Şubeleri

Öz Keşan Turizm otobüs firması,Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde düzenlediği seferlerle öne çıkmaktadır. Öz Keşan Turizm’e bağlı olarak çalışan, yolcuların istek ve şikâyetlerini değerlendirip, çözümler üreten şubeleri mevcuttur. Bu şubeler İstanbul ve Tekirdağ’a bağlı bazı ilçelerde bulunup, çalışmalarını titizlikle sürdürmektedirler. Şubelerin yerlerini şu şekilde sıralayabiliriz; Beylikdüzü, Malkara, Silivri, Şarköy, Yeniçiftlik.

 

Öz Keşan Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Keşan Turizm’in seferleri yaklaşık 3 saatten oluşan seferler olduğu için mola gerektirmemektedir ancak firma yolcuların taleplerine yönelik olarak belirli molalar vermektedir. Yolcuların gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hijyenik açıdan uygun ve konforlu dinlenme tesislerini tercih etmektedirler.

 

Öz Keşan Turizm Mobil Uygulama 

Bilet.net mobil uygulamasının yardımıyla Öz Keşan Turizm otobüs bileti ile ilgili satın alma işlemlerini telefonunuzdan uygulamaya erişerek yapabilirsiniz. Bu uygulamayı belirli yerlerden indirebilirsiniz. İndirebileceğiniz yerler telefonunuzun modeline göre değişmektedir. App Store ya da Google Play’i ziyaret ederek uygulamayı kullanmak için ilk aşamayı gerçekleştirebilirsiniz.


Öz Keşan Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Öz Keşan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, güvenli ve hızlı bilet alışverişinin adresi Bilet.net ile Öz Keşan Turizm bilet satın alırken en uygun fiyatlara ulaşmanız mümkün.

Bilet.net'ten Öz Keşan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden bilet satın almak size çok fazla zaman ve çaba tasarrufu sağlayacaktır. Sadece birkaç bilgi girerek bilet.net üzerinden varacağınız lokasyon için biletinizi satın alabilirsiniz. Tüm bunları yapmak saniyelerinizi alacaktır. İnternet trafiğinin yoğun olduğu bu günlerde bir uyguma ya da site üzerinden alışveriş yapmak pek güvenli görünmüyor ancak bilet.net ile gönül rahatlığı ile Öz Keşan otobüs bilet alışverişinizi yapabilirsiniz.

Öz Keşan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Öz Keşan Turizm İstanbul ve Tekirdağ ilinin; Beylikdüzü, Keşan, Silivri, Malkara, Şarköy ve Yeniçiftlik ilçelerine düzenli olarak seferler düzenlemektedir.

Öz Keşan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Keşan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Keşan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Sinan Yeleser
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)