Öz Keşan Tali Turizm Otobüs Bileti

Öz Keşan Tali Turizm

Öz Keşan Tali Hakkında

Müşteri memnuniyetini maksimum kalite seviyesine getirip konforlu bir yolculuk sunmak amaçlı hizmet vermeyi misyon haline getirmiş bir firma olan Öz Keşan Tali, Sinan Yeleser tarafından Edirne’de kurulmuştur.

Sinan Yeleser tarafından kurulmuş olan bu firma, güler yüzlü ekibi ve son derece kaliteli hizmet amaçlı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu firma, her geçen gün ekibini ve araç filosunu genişleterek müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmayı amaçlar.

10 yıldır Türkiye’de Edirne ve çevresinde hizmet verip müşterilerin övgüsünü almayı başaran firmanın, kaliteli hizmet, konforlu ve güvenli yolculuk politikalarıyla çevresindeki firmalara örnek olmaktadır. 

Sektöründe referans marka olmayı, güvenlik amaçlı çalışmalar gerçekleştirmeyi ve müşteri memnuniyeti düzeyini maksimize etmeyi vizyon haline getirmiş olan firma, 2004 yılında kurulmuştur. Genel merkezi ise İstanbul’dadır.
 

Öz Keşan Tali Otobüs Filosu

2+2 ve 2+1 olmak üzere iki seçenekle hizmet verip Türkiye’de kaliteli bir hizmet ve müşteri memnuniyeti amaçlı çalışmalarına sürekli devam eden Öz Keşan Tali Turizm, filosunda 5 araçla hizmet vermektedir.

Genelde Edirne ve çevresinde hizmet verip kısa mesafe ve büyük mesafe olmak üzere iki türde aracı bulunan firmanın, kara yolu taşımacılığında öncü firmalardan biri olmak için filosunda sürekli genişletmelere gitmektedir.

Her sene en son model araçlarla filosunu genişleten bu firmanın filosunun ortalama yaşı, kaliteli hizmet ve güvenli yolculuk politikaları sebebiyle sadece 4 yıldır.

 

Öz Keşan Tali Araç İçi Hizmetler

Bu firma ile yolculuk yaptığınızda yolculuğunuzun konforlu geçmesi amaçlı birden fazla araç içi hizmete sahip olursunuz. Bu araç içi hizmetler sayesinde yolculuğunuz konforlu geçecek ve hiç sıkılmayacaksınız.

Koltukların arkasında bulunan multimedya hizmetleri sayesinde sınırsızca film, dizi izleyebilir müzik dinleyebilir; yolculuğunuzu sıkılmadan geçirebilirsiniz.

Bu firmanın priz hizmeti sayesinde elektronik cihazlarınızı yolculuğunuz esnasında şarj edebilir, yolculuk sonrası herhangi bir mağduriyet yaşamadan gününüze devam edebilirsiniz. Bu firma, 10 yıldır sürdürdüğü politikalarla müşterilerine konforlu bir yolculuk yaşatmayı amaçlar.

 

Öz Keşan Tali Şubeleri

Edirne ve çevresinde popüler olan ancak yavaş yavaş tüm Türkiye’ye yayılmaya çalışan politikalarıyla işlerini sürdüren Öz Keşan Tali, aşağıdaki şubelerde hizmet vermektedir;

  • Keşan Merkez
  • Tekirdağ
  • Şarköy
  • Silivri
  • Beylikdüzü

 

Öz Keşan Tali Dinlenme Tesisleri

Müşteri memnuniyeti ve yolculuk konforu amaçlı politikalarını her alanda uygulayan bu firma, dinlenme tesisleri konusunda da politikalarına sadık kalıp müşterileri için en kaliteli ve en konforlu dinlenme tesislerini seçmektedir.

 

Öz Keşan Tali Mobil Uygulama

Eğer Öz Keşan Tali bilet detaylarını görüntülemek, online ve hızlı bir şekilde güvenli altyapıyla Öz Keşan Tali otobüs bileti satın almak istiyorsanız Bilet.net iOS veya Android uygulamasını kullanabilirsiniz.


Öz Keşan Tali Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Öz Keşan Tali otobüs bileti satın alabilir miyim?

10 yıldır Türkiye’de Edirne ve çevresinde hizmet veren Öz Keşan Tali biletlerini Bilet.net mobil uygulaması üzerinden veya Bilet.net internet sitesi üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Öz Keşan Tali otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Öz Keşan Tali otobüs biletlerini bilet.net mobil uygulaması veya bilet.net internet sitesi üzerinden satın aldığınızda biletinizi günün herhangi bir saatinde görüntüleyebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde bilet satın alabilir, ayrıcalıklı müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz


Öz Keşan Tali hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Edirne ve çevresine hizmet veren popüler bir firma olan bu firma; Keşan, Tekirdağ, Şarköy, Silivri ve Beylikdüzü’ne seferler düzenlemektedir.

Öz Keşan Tali Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Keşan Tali Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Keşan Tali Künyesi
Kuruluş yılı:2012
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Edirne
Kurucu:Sinan Yeleser
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)