Öz Has Bingöl Otobüs Bileti

Öz Has Bingöl

Öz Has Bingöl Hakkında

Öz Has Bingöl 2005 yılında Hüseyin Bürkük tarafından kurulmuştur ve firma merkezi olarak Bingöl şehri seçilmiştir.  Öz Has Bingöl Turizm, sektöre girdiği andan beri koşulsuz müşteri memnuniyeti kazanabilmek adına çok fazla emek harcamıştır. Türkiye genelinde 232 durağa sahip firma; birçok il ve ilçeye seferler düzenlemiştir ve güvenli seyahati, sevecen personel ekibi ile müşteriler tarafından aranılan bir firma olmuştur.

 

Öz Has Bingöl Otobüs Filosu

Öz Has Bingöl otobüs firmasının filosunda 23 adet araç bulunmaktadır. Filodaki araçların modeli Travego Mercedes’tir.

 

Öz Has Bingöl Araç İçi Hizmetler

Seyahat boyunca size eşlik edecek olan ergonomik, konforlu ve hijyenik koltuklarda, ulusal TV programlarını ya da radyo kanallarını takip etmek için muavinler tarafından dağıtılan kulaklıkları kullanabilirsiniz. Yapılan açık büfe hizmetinden faydalanabilir, elektronik cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.


Öz Has Bingöl Şubeleri

Firmanın; Adana, Ağrı, Antalya, Bursa, Ankara, Bingöl, Artvin, Bayburt, Samsun, Hatay, Diyarbakır, Erzurum, Giresun, Ordu, Adıyaman, Şanlıurfa, Kars, Kayseri, Kırşehir, Konya, Mersin, Trabzon, Kahramanmaraş, Malatya şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır.

 

Öz Has Bingöl Dinlenme Tesisleri

Seyahat boyunca yolcuların sağlığını koruyacak aralıklarda ve özenle seçilmiş uygun dinlenme tesislerinde mola verilmektedir.

 

Öz Has Bingöl Mobil Uygulama

Öz Has Bingöl bilet satın almak isteyen ziyaretçiler, bilet.net'in akıllı telefonlara uyumlu şekilde geliştirilen mobil uygulamasını indirip, kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir.

 

Öz Has Bingöl Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Öz Has Bingöl otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Öz Has Bingöl otobüs bileti alımını gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Bilet.net'ten Öz Has Bingöl otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sayesinde bilet alımı yaparken, tüm otobüs firmalarını görüntüleyerek sizin için en uygun bileti satın alabilirsiniz. Sefer başlamadan önce bileti iptal ettirmek istediğinizde iptal edebilir ya da ileri bir tarihe düzenleyebilirsiniz.

 

Öz Has Bingöl hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Trabzon, Adıyaman, Niğde, Elazığ,  Bitlis, Tokat, Ankara, Balıkesir, Yozgat, Muş, Manisa, Antalya,  Ardahan,  Artvin,  Batman, Bayburt, Bingöl, Bolu, Bursa, Düzce, Elazığ, Gaziantep,  Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Konya, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Mersin, Nevşehir, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, İstanbul Anadolu (Sultanbeyli), Şanlıurfa, Uşak, gibi birçok il ve ilçe Öz Has Bingöl Turizm’in güzergâhında yer almaktadır.

Öz Has Bingöl Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Has Bingöl otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Has Bingöl Künyesi
Kuruluş yılı:2005
Otobüs Sayısı:23
Merkez ofis:Bingöl
Kurucu:Hüseyin Bürkük
Otobüs Özellikleri
İnternet
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)