Öz Gülaras Turizm Otobüs Bileti

Öz Gülaras Turizm

Öz Gülaras Turizm Popüler Otogarlar

Öz Gülaras Turizm Hakkında

Öz Gülaras Turizm 1997 yılında merkez şehir Adıyaman olarak kurulmuştur. Günümüze kadar sürdürdüğü ulaşım hizmetini, kalite ve memnuniyeti sürekli arttırarak ilerlemesinin yanı sıra araç kiralama gibi ek hizmetler de sunmaya başlamıştır. 2021 yılında Türkiye’de en çok yenilik yapan firma ünvanına sahiptir. Adıyaman’da yerel olarak ulaşım hizmetine başlayan Öz Gülaras Turizm, teknolojik ulaşımın Adıyaman’daki öncüsüdür.

 

Öz Gülaras Turizm Otobüs Filosu

40 adet son model araçlardan oluşan filosu ile Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım hizmeti vermekte olan Öz Gülaras Turizm otobüs firması, teknolojik ilerlemeleri yakından takip etmektedir. Araç muayenelerine düzenli olarak gitmektedir.


Öz Gülaras Turizm Araç İçi Hizmetler

Uzman personel kadrosu ile yolcuların keyifli, huzurlu ve güvende hissedebilecekleri bir seyahat geçirebilmeleri için yolculara; teknolojik aletler, donanımlı koltuklar, özel ikramlar sunmaktadır.

 

Öz Gülaras Turizm Şubeleri

Geniş bir ulaşım ağına sahip olan firmanın, Türkiye’nin pek çok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır. Şubeler;

Adıyaman, Adana, Sakarya (Adapazarı), Afyon, Ağrı, Aydın, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bilecik, Bitlis, Burdur, Çorum, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli (İzmit), Kırıkkale, Konya, Malatya, Muğla, Manisa, Mersin, Rize, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon, Van.

 

Öz Gülaras Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Gülaras Turizm tecrübeli ve uzman personel kadrosu ile yolculara uygun periyotlarda ve sürelerde mola çizelgeleri planlamaktadır. Farklı güzergahlardaki dinlenme durakları şu şekildedir; 

 • Tuana Dinlenme Tesisleri (Aksaray),
 • Özkan Dinlenme Tesisleri (Afyon),
 • Pazarcık Ulu Dinlenme Tesisleri (Kahramanmaraş),
 • Akgün Dinlenme Tesisleri,
 • Yücesan Dinlenme Tesisleri,
 • Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri,
 • Ender Dinlenme Tesisleri,
 • Opet Kaynaşlı Dinlenme Tesisleri,
 • STR Dinlenme Tesisleri,
 • Soğancılar Dinlenme Tesisleri,
 • Taşlıdere Dinlenme Tesisleri.

 

Öz Gülaras Turizm Mobil Uygulama

Öz Gülaras Turizm bilet alımı yapmak isteyen yolcular, bilet.net'in tüm telefon modellerine ve sistemine uygun mobil uygulamasını indirerek, kolayca Öz Gülaras Turizm otobüs bileti satın alabilir.


Öz Gülaras Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Öz Gülaras Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Öz Gülaras Turizm otobüs bileti alımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerinizde herhangi bir komisyon bedeli ödemezsiniz.

Bilet.net'ten Öz Gülaras Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden bilet alımı yaparken, komisyon bedeli ödemezsiniz. Bilet alımı sırasında seferden önce bilet iptali yapabilir ya da ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. 

Öz Gülaras Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş,  Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Niğde, Nevşehir, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Uşak ve Van olmak üzere Türkiye’nin hemen her noktasına, deneyimli özel olarak yetiştirilmiş profesyonel personel kadrosu ile kaliteli bir yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Öz Gülaras Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Gülaras Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Gülaras Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1997
Otobüs Sayısı:40
Merkez ofis:Adıyaman
Kurucu:Adıyaman Gülaras
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)