Öz Erzincanlılar Turizm Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar Turizm

Öz Erzincanlılar Popüler Otogarlar

Öz Erzincanlılar Turizm Hakkında 

Öz Erzincanlılar Turizm, adından da anlaşılacağı üzere Erzincan şehrinde kurulmuş ve merkezi hala Erzincan’da bulunan bir otobüs firmasıdır. 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir. Erzincan merkezli olması nedeniyle, en yoğun sefer yapılan şehir Erzincan’dır. Türkiye’nin 7 bölgesine de seferler yapan ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan Öz Erzincanlılar Turizm, sektördeki yenilikleri yakından takip etmektedir. Yenilenmeye ve yolcularına daima daha iyi hizmet sunmaya gayret eden kuruluş, Erzincan’ın da en tercih edilen firmalarının başında gelir. Güler yüzlü ve çözüm odaklı düşünen çalışan kadrosu, firmanın öne çıkan özelliklerindendir. Araçlarda hijyen ve düzeni ilk planda tutan Öz Erzincanlılar Turizm, yıllar içinde değişen yolcu profili ve gereksinimlerine göre hareket etmiştir. Yolculuk sırasında, güvenlik önlemlerini son derece önemseyen kuruluş, firmayı tercih eden yolcularına yorumlayacakları bir deneyim sunar. Uzun süren yolculuklarda, yolcularının rahatlığını sağlamak için hizmetlerini çeşitlendiren kuruluş, sektörün en dinamik firmalarından olma yolunda ilerlemektedir. 

 

Öz Erzincanlılar Turizm Otobüs Filosu

Öz Erzincanlılar otobüs firması, genç ve dinamik çalışan kadrosunun yanı sıra araç filosu ile de yolcularının konforunu sağlamak istemektedir. Öz Erzincanlılar Turizm; otobüs piyasasının en çok tercih edilen modellerinden olan Mercedes Travego ve Mercedes Tourisma’yı bünyesinde barındırır. Yaş ortalaması düşük olan bu araçların arasında 2+1 ve 2+2 koltuk seçenekleri de mevcuttur. Bagaj ve oturum hacmi oldukça geniş olan araçlar ile keyifli yolculuklar yapmanız mümkün. 

 

Öz Erzincanlılar Turizm Araç İçi Hizmetler

Öz Erzincanlılar Turizm, seferlerinde yolcularına sunduğu araç içi hizmetler ile de sizi memnun edecektir. Yolculuk süresine göre değişen aralıklar ile sunulan araç içi ikramlar, firmayı tercih edenlerin en çok ilgisini çeken detaylardandır. Sıcak ve soğuk içeceklerin tercihe bağlı olarak servis edildiği ikram saatlerinde, minik atıştırmalıklar da içeceklere eşlik ederler. Araç içi ikramlarda, daima temiz ve kaliteli ürünler kullanılır. Araçlarda mevcut olan okuma lambaları sayesinde yolculuk boyunca istediğiniz an okuyabilirsiniz. Otobüslerdeki koltukların arkasında yer alan ve her yolcu ise özel kullanım sağlayan televizyon ekranları ile dilediğiniz yayını izleyebilirsiniz. Yine size özel ayarlanmış olan kulaklıkları da bu ekranlarda kullanabilirsiniz. 

 

Öz Erzincanlılar Turizm Şubeleri 

Öz Erzincanlılar Turizm, merkezi olan Erzincan şehrinin birçok farklı noktasında ve ilçesinde şubelere sahiptir. Ayrıca  İstanbul içinde de birçok ilçede ve beldede şubeleri bulunmaktadır. Ama firmanın şube sayısı bunlarla sınırlı değildir. Amasya, Düzce, Tokat, İzmit, Kayseri, Sakarya ve Sivas gibi farklı lokasyonlarda da şubeler bulunmaktadır. 

 

Öz Erzincanlılar Turizm Dinlenme Tesisleri 

  • Tokat Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri
  • Düzce Türsan Dinlenme Tesisleri
  • Kastamonu Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri

 

Öz Erzincanlılar Turizm Mobil Uygulama

Yapacağınız otobüs seyahatlerinde, Öz Elbistan Turizm’i seçerek otobüs biletinizi mobil uygulama üzerinden almak için, Google Play veya App Store’dan bilet.net uygulamamızı indirebilirsiniz.

 

Öz Erzincanlılar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

bilet.net’te Öz Erzincanlılar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

ÖzErzincanlılar Turizm otobüs bileti hakkında ayrıntılı bilgi ve sefer saatlerini  bilet.net üzerinden inceleyebilir ve Öz Erzincanlılar Turizm otobüs biletinizi de bilet.net’den online olarak satın alabilirsiniz.
 

Bilet.net’ten Öz Erzincanlılar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Öz Erzincanlılar Turizm bilet detayları, seferleri ve saatlerini bilet.net’te bulabilirsiniz. Öz Erzincan Turizm otobüs biletinizi de bilet.net’de en uygun fiyatlarla, online olarak alabilirsiniz.
 

Öz Erzincanlılar Turizm hangi şehirlere sefer düzenleniyor?

Öz Erzincanlılar Turizm; kurulduğu Erzincan şehrini merkez edinerek, seferlerinin büyük kısmında Erzincan’ı rotalarında bulundurur. İstanbul’a ve büyük ilçelerine de düzenli seferler yapan firma ayrıca; Ankara, İzmir, Bursa, Çanakkale, Antalya, Adana, Konya, Kayseri, Diyarbakır, İzmit, Gaziantep, Samsun, Mersin, Sakarya, Erzurum, Şanlıurfa, Erzurum, Hatay, Balıkesir, Bolu, Amasya, Kastamonu, Tokat ve Sivas illerine ve bu illere bağlı belli ilçelere de seferler yapmaktadır. 

Öz Erzincanlılar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Erzincanlılar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Erzincanlılar Künyesi
Kuruluş yılı:2002
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Erzincan
Kurucu:Yaşar Koç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)