Öz Elazığlılar Turizm Otobüs Bileti

Öz Elazığlılar Turizm

Öz Elazığlılar Turizm Hakkında 

Öz Elazığlılar Turizm, 1989 yılında Elazığ merkezli olarak kurulup, faaliyete geçmiştir. Yüksek standartlarda hizmet vermeyi, kaliteyi sunmayı ve yenilikçi olmayı başaran Öz Elazığlılar Turizm, Türkiye’nin 7 bölgesine de sefer yaparak yolcularına hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Araçlarında hijyene önem veren Öz Elazığlılar Turizm, 30 yılı aşkın hizmet tecrübesi ile sektörünün belirleyici firmalarından olmayı sürdürüyor. Sefer sayısını yıllar içinde arttıran Öz Elazığlılar Turizm, Türkiye’nin değişik noktalarına yeni seferler eklemeye devam etmektedir. Uygun fiyatlı ve hızlı otobüs seferleri sunan Öz Elazığlılar Turizm, her geçen gün sunduğu hizmetlerine yenilerini eklemektedir. 

 

Öz Elazığlılar Turizm Otobüs Filosu 

Öz Elazığlılar Turizmotobüs firması; araç kalitesi ve konforu ile de takdir toplar. Yolcuların istek ve taleplerini göz önüne alarak oluşturulmuş araç filosunun yaş ortalaması yaklaşık 6’dır. Mercedes  Travego araçların bulunduğu geniş araç filosu, ülkemizin birçok noktasında hizmet vermektedir. Araçlar içinde uzun yolculuklara uygun donanım ve ekipman desteği mevcuttur. 

 

Öz Elazığlılar Turizm Araç İçi Hizmetler

Öz Elazığlılar Turizm, yolculuk için araçlarını tercih eden yolcularına araçları içinde de birçok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler ile yolculuğunuzda daha iyi vakit geçirmenizi sağlamayı amaçlarlar. Her yolcuya özel olarak koltuk arkasında yer alan ekranlarda, tv ve müzik yayını bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun olarak seçtiğiniz yayını koltuğunuzda izleyebilirsiniz. Kulaklıklar ile istediğiniz saatte, gürültü yapmaktan çekinmeden televizyon veya müzik yayınlarını takip edebilirsiniz. Araçlarda bulunan wi-fi erişimi ile de yolculuk boyunca internet üzerinden dilediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca otobüslerde bulunan prizler ile, cep telefonunuz ve diğer elektronik aletlerinizin şarjlarını tamamlayabilirsiniz. Koltukların üst kısımlarında yer alan okuma lambalarını da kitap okumak için kullanabilirsiniz. 

 

Öz Elazığlılar Turizm Şubeleri 

Öz Elazığlılar Turizm, Türkiye’nin birçok bölgesine sefer yapan ve bu bölgelerde şubeleri bulunan bir otobüs firmasıdır. Firmanın; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Kırklareli, Sivas, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Niğde, Sakarya, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Antalya, Afyon, Aksaray, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Niğde, Trabzon, Gümüşhane, Bayburt, Siirt, Düzce, Kırklareli, Kocaeli, Osmaniye, Hatay, Bingöl, Nevşehir, Uşak gibi şehirlerde ve birçok büyük ilçede şubeleri bulunur.

 

Öz Elazığlılar Turizm Dinlenme Tesisleri 

  • Kırşehir Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri
  • Konya Vatan Dinlenme Tesisleri
  • Manisa STR Dinlenme Tesisleri
  • Aksaray Tapan Dinlenme Tesisleri
  • Konya Günaydın Dinlenme Tesisleri
  • Adıyaman Gölbaşı Ulu Dinlenme Tesisleri
  • Sivas Gölpınar Dinlenme Tesisleri
  • Konya Özkan Dinlenme Tesisleri
  • Düzce Vatan Dinlenme Tesisleri


Öz Elazığlılar Turizm Mobil Uygulama

Öz Elazığlılar Turizm ile yapacağınız yolculuklarda; otobüs biletini uygulama üzerinden satın almak için, Appstore veya Google Play üzerinden bilet.net uygulamamızı indirebilirsiniz.

 

Öz Elazığlılar Turizm Hakkında Merak Edilenler 

 

Bilet.net’te Öz Elazığlılar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

ÖzElazığlılar Turizm otobüs bileti ve yüzlerce farklı firmanın otobüs biletini uygun fiyatlar ile bilet.net’te bulabilir ve online olarak satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Öz Elazığlılar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Öz Elazığlılar Turizm biletleri bilet.net’te en uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Gitmeyi planladığınız şehre ait sefer saatlerine de bilet.net üzerinden ulaşabilirsiniz.


Öz Elazığlılar Turizm hangi şehirlere sefer düzenleniyor?

Öz Elazığlılar Turizm, ülkemizin başta büyük şehirleri olmak üzere, hemen her yerine sefer yapmaktadır. En çok sefer yaptığı şehirleri; Adana, İstanbul, Kahramanmaraş, Antalya, Malatya, Ankara, Bingöl, Niğde, Düzce, Kırıkkale, Kocaeli, Bolu, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Mersin, Konya, Kayseri olarak sayabiliriz. 

Öz Elazığlılar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Elazığlılar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Elazığlılar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1989
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:Elazığ
Kurucu:Mehmet Şimşek
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)