Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Turizm

Öz Diyarbakır Popüler Otogarlar

Öz Diyarbakır Turizm Hakkında 

Öz Diyarbakır Turizm, 1981 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur. Şehrin simge otobüs firması olarak Diyarbakır adıyla özdeşleşmiştir. 13 adet araç ile başlayan filo, 1 yıl gibi kısa bir sürede 85 adetlik araç filosuna ulaşmıştır. Türkiye’de Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin hemen her şehrine seferler yapan Öz Diyarbakır Turizm, yıllar içinde edindiği deneyimi hizmetlerine yansıtmıştır.


Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Filosu 

Öz Diyarbakır Turizm otobüs firması; gelişen araç teknolojilerini yakından takip ederek, araç filosunu dinamik tutmayı hedefler. Oldukça genç bir araç filosuna sahip olan Öz Diyarbakır Turizm, 2+1 araçları da filosuna ekleyerek rahat yolculuklar sunmaktadır. 


Öz Diyarbakır Turizm Araç İçi Hizmetler

Öz Diyarbakır Turizm, araçlarında yolcularını rahat ettirecek hizmetler sunarak ön plana çıkmayı başarıyor. Cep telefonu kullanımının serbest olduğu araçlarda, Wi-fi bağlantısı bulunması nedeniyle, cep telefonu, tablet ve diz üstü bilgisayarınız ile internete bağlanabilirsiniz. Güncel teknolojilere göre dizayn edilmiş araçlarda, elektronik aletlerinizi şarj edebilmeniz için prizler de bulunmaktadır. Yolculuk sırasında, koltuk arkasında bulunan ekranlarda uydu yayını aracılığıyla televizyon kanallarını takip edebilir ya da kayıtlı filmlerden dilediğinizi izleyebilirsiniz. Müzik yayını seçeneği de olan bu ekranlarda ayrıca usb girişleri de bulunur. Bu şekilde ekranlarda, kendinize ait kayıtları izleme veya müzik dinleme şansınız var. Kulaklıklar sayesinde kimseyi rahatsız etmeden ve kimsenin sizi rahatsız etmesine olanak olmadan vakit geçirebilirsiniz. Araç içinde, yolculuk boyunca çeşitli ikram servisleri yapılmaktadır. Sıcak, soğuk içecekler ve minik ikramlıklar ile yolculuğunuzun tadını çıkarın. 

 

Öz Diyarbakır Turizm Şubeleri 

Öz Diyarbakır Turizm’in, ülkemizin her bölgesinde ve  onlarca şehirde şubesi bulunmaktadır. Diyarbakır genelinde de birçok noktada hizmet veren şubelere sahiptir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Şanlıurfa, Erzurum, Elazığ, Hatay, Malatya, Afyon, Konya, Kayseri, Antalya gibi büyük şehirlerin dışında hemen her ilde şubeleri bulunan Öz Diyarbakır Turizm’in Bodrum, Marmaris ve Kuşadası gibi popüler beldelerde de şubeleri bulunur.

 

Öz Diyarbakır Turizm Dinlenme Tesisleri 

 • Bitlis Buzlupınar Dinlenme Tesisleri
 • Düzce Bozbey Dinlenme Tesisleri
 • Malatya Çiftlik Dinlenme Tesisleri
 • Şanlıurfa Bedesten Dinlenme Tesisleri
 • Konya Özkan Dinlenme Tesisleri
 • Konya Beyşehir Dinlenme Tesisleri
 • Denizli Ender Dinlenme Tesisleri
 • Kırşehir Mavikent Dinlenme Tesisleri
 • Bingöl Kervansaray Dinlenme Tesisleri
 • Kırşehir Yücesan Dinlenme Tesisleri
 • Sivas Velioğlu Dinlenme Tesisleri
 • Eskişehir Sivrihisar Başkent Dinlenme Tesisleri
 • Samsun Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri
 • Manisa STR Dinlenme Tesisleri
 • Sivas Taşlıdere Dinlenme Tesisleri
 • Adana Taşpınar Dinlenme Tesisleri
 • Ankara Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri

 

Öz Diyarbakır Turizm Mobil Uygulama

Öz Diyarbakır Turizm ile yapmayı planladığınız seyahatler için biletinizi; Google Play veya App Store’dan bilet.net uygulamamızı indirerek, alabilirsiniz.

 

Öz Diyarbakır Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Öz Diyarbakır Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

ÖzDiyarbakır Turizm otobüs bileti ve birçok otobüs firmasının otobüs biletini uygun fiyatlar ile bilet.net’te bulabilir ve online olarak satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Öz Diyarbakır Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Öz Diyarbakır Turizm biletleri bilet.net’de uygun fiyatlarla satışa sunulur. Gideceğiniz destinasyona uygun sefer saatleri ve bilgilerini de bilet.net’den takip edebilirsiniz.


Öz Diyarbakır Turizm hangi şehirlere sefer düzenleniyor?

Öz Diyarbakır Turizm, Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine sefer düzenleyen köklü bir otobüs firmasıdır. Bir çok popüler ilçeye de seferleri olan Öz Diyarbakır Turizm, en çok Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır ve Adana’ya sefer yapmaktadır.

Öz Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Diyarbakır Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Diyarbakır Künyesi
Kuruluş yılı:1981
Otobüs Sayısı:38
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:Ahmet Arıkboğa,Mehmet Seyhan,Fikri Canpolat, Selahattin Delidere, Avni Yaşlı,Kasım Cantürk
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)