Öz Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Öz Bingöl Turizm

Öz Bingöl Turizm Hakkında

Diyarbakır merkezli bir otobüs firması olan Öz Bingöl Turizm , 1990 yılından bu yana yolcularına hizmet vermektedir. Yerel bir otobüs firması olarak başladıkları yolculukta, yıllar içinde gelişen bir grafik çizmişlerdir. Öz Bingöl Turizm’i tercih eden yolcularına güvenlik ve konfor sunmayı amaç edinmiş olan Öz Bingöl Turizm, 30 yıllık deneyimi ile sektörünün lider firmalarından olmayı hedefler. Alanında lider bir seyahat markası olmak için Öz Bingöl Turizm, çözüm odaklı bir anlayış ile çalışmaya devam ediyor. Başta merkezi olan Diyarbakır olmak üzere, bulunduğu bölgede en çok tercih edilen firmaların başında gelen Öz Bingöl Turizm,  deneyimli ve uzman çalışan kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolcularının memnuniyetini kazanıyor. Yakın şehirlere yaptığı direkt seferler nedeniyle de çok sık tercih edilen, bölgenin en önemli otobüs firmalarındandır.

 

Öz Bingöl Turizm Otobüs Filosu

Öz Bingöl Seyahat yaklaşık 20 araçlık, kaliteli araç filosu ile sefer yapmaktadır. Yolcuların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış araçların ortalama yaşları yaklaşık 5’tir. Araçlar, yolcuların en çok tercih ettiği özelliklere göre seçilmiştir. Oldukça genç ve donanımlı araçlara sahip olan Öz Bingöl Turizm, taşıma sektöründeki gelişmeleri daima yakından takip etmektedir. 

 

Öz Bingöl Turizm Araç İçi Hizmetler

Yolcularına keyifli bir yolculuk sunmak için kendini sık sık yenileyen Öz Bingöl Turizm otobüs firması, tecrübeli şoför ve çalışanlara sahiptir. Araçlarda cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Araç içi hizmetlerde de yolcularına konforu yaşatmak isteyen firmanın hizmetlerinden en önemlileri;  genel müzik yayını, genel televizyon yayını, koltuk arkası kulaklık ve koltuk üzeri lambalardır. Bir şeyler okumak istediğinizde koltuk üzeri okuma lambalarından faydalanabilirsiniz. Araç içi ikramları ile de yolcularının takdirini kazanan Öz Bingöl Turizm, araçlarında temizliğe de son derece önem verir. 

 

Öz Bingöl Turizm Şubeleri

Öz Bingöl Turizm’in şubeleri şunlardır;

Diyarbakır Dağkapı, Diyarbakır Otogar, Diyarbakır Seyrantepe, Bingöl, Bingöl Çarşı, Erzurum, Erzurum Çaykara, Erzurum Çat, Bingöl Genç, Bingöl Genç Çarşı, Bingöl Genç Petrol, Bingöl Karlıova.

 

Öz Bingöl Turizm Dinlenme Tesisleri

Öz Bingöl Turizm, sefer yaptığı güzergah boyunca çeşitli yerlerde mola vererek yolcularının ihtiyaçları için zaman tanır. Yolculuk yaptığınız araç ile durduğunuz dinlenme tesisinde; yemek yiyebilir veya varsa tuvalet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Aileniz ile beraber sıcak bir şeyler içerek de mola saatinin bitmesini bekleyebilirsiniz. Uzun sürecek yolculuklarda, mola alanlarında biraz yürümek veya hava almak da size iyi gelecektir. Dinlenme tesislerinde zaman geçirirken, otobüsünüzün hareket saatini takip etmeyi de ihmal etmeyin. 

 

Öz Bingöl Turizm Mobil Uygulama

Öz Bingöl Turizm otobüs biletinizi, mobil uygulama aracılığı ile almak isterseniz, telefonunuza veya tabletinize Google Play veya Appstore’dan bilet.net uygulamasını kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

 

Öz Bingöl Turizm Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net’te Öz Bingöl Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Öz Bingöl Turizm bilet dahil, farklı yüzlerce otobüs firmasının biletlerini hızlıca bulup, online olarak satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Öz Bingöl Turizm otobüs bileti almanın avantajı nelerdir?

Öz Bingöl Turizm otobüs bileti, bilet.net’ten online olarak ekonomik fiyatlar ile,  güvenli ve kısa bir sürede satın alınabilir. 

 

Öz Bingöl Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Öz Bingöl Turizm, başta komşu şehirler olmak üzere birçok destinasyona seferler düzenler. Yakın şehirlere, düzenli ve direkt seferler yapan Öz Bingöl Turizm’in en sık sefer yaptığı şehirler ise; Erzurum, Adana, Malatya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Diyarbakır ve Bingöl’dür. 

Öz Bingöl Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Öz Bingöl Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Öz Bingöl Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1990
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:Hasan Andan – Mehmet Ok
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)