Ortaca Koop Turizm Otobüs Bileti

Ortaca Koop Turizm

Ortaca Koop Turizm Hakkında

Ortaca Koop Turizm Muğla’da kurulmuştur ve merkezi Muğla kentidir. Türkiye’nin birçok il ve ilçelerine ulaşım hizmeti vermekte olan Ortaca Koop Seyahat, yerel bir otobüs firmasıdır. Firma yolcularına güvenilir bir seyahat fırsatı sunarak yolculuk yapmayı keyifli hale getirmektedir.
 

Ortaca Koop Turizm Otobüs Filosu

Ortaca Koop Turizm Otobüs Filosu 8 araçtan oluşmaktadır. Araçların ortalama yaşları 8 olup filodaki yaygın modeller Isuzu Novo ve Otokar Sultan’dır.
 

Ortaca Koop Turizm Araç İçi Hizmetler

Ortaca Koop, özellikle yolculuk sırasında tüm yolcuların konforlu ve rahat bir şekilde seyahat etmesine dikkat etmektedir. Daha çok kısa mesafeli yolculuklar yapan firma, bu kısa yolculuklarda konuklarını en güzel şekilde ağırlamaktadır. 

Koltuk arkalarında her yolcuya özel televizyon üniteleri bulunmaktadır. Bu televizyon ünitelerinden kayıtlı olan film ya da dizileri seyredebilir aynı zamanda canlı olarak yapılan televizyon yayınını da seyredebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra araçlarda USB bağlantısı da bulunmaktadır. Bu şekilde tüm teknolojik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca filodaki bazı araçlarda bulunan 220 voltluk şarj kitleri ile de şarj işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. Her yolculukta özel olarak dağıtılan kulaklıklarla yolculuğunuzu herhangi bir sesten rahatsız olmadan geçirebilirsiniz. Yine tüm koltuk tepelerinde, yolcuların kitap, dergi vs. okuması için tasarlanmış okuma lambaları mevcuttur. Firma güler yüzlü ve tecrübeli seçkin personel kadrosu ile tüm konuklarına harika yolculuklar yaşatmaktadır. Yolculuk boyunca araç içerisindeki temiz hava dengesini koruyacak nitelikteki klimaları ile her mevsim araç içi uygun hava şartlarını sağlamaktadır.


Ortaca Koop Turizm Şubeleri

Ortaca Koop Turizm’in Türkiye genelinde 4 adet şubesi bulunmaktadır ve bu şubelerin lokasyonları şu şekildedir: 

  • Antalya
  • Dalaman
  • Fethiye
  • Ortaca

 

Ortaca Koop Turizm Dinlenme Tesisleri

Ortaca Koop Turizm Muğla kenti ve civarındaki il ve ilçelere seyahatler düzenlediği için hiçbir dinlenme tesisi ile çalışmamaktadır.
 

Ortaca Koop Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulamasını telefonunuza indirerek tüm bilet işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bilet.net uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz. Bilet.net ile Ortaca Koop Turizm otobüs bileti satın alırken güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Bilet iptali, saat ya da yer değişimi gibi tüm işlemleri yine bilet.net uygulaması üzerinden saniyeler içinde halledebilirsiniz.

 

Ortaca Koop Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Ortaca Koop Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Ortaca Koop otobüs firmasına ait otobüs biletini bilet.net üzerinden en güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alabilmeniz mümkündür.

Bilet.net'ten Ortaca Koop Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden biletlerinizi alırken tek yapmanız gereken nereden nereye ve ne zaman gideceğinizi yazmaktır. Tüm bu işlemleri saniyeler içinde yaptıktan sonra bilet.net sizler için en uygun fiyatta ve zamanda olan bileti bulacaktır. Bilet iptal işlemlerinde vakit kaybetmenizi önleyerek tek tuşla biletinizi iptal etmenizi sağlar. Ortaca Koop Turizm bilet ile ilgili bilgiler uygulama içinde bulunur ve bu bilgileri kolayca inceleyebilirsiniz. 

Ortaca Koop Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ortaca Koop Turizm daha çok Muğla civarındaki il ve ilçelere seferler düzenlemektedir. Antalya, Dalaman, Fethiye, Ortaca gibi il ve ilçelere seferler düzenlemektedir.

Ortaca Koop Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ortaca Koop Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ortaca Koop Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:-
Otobüs Sayısı:8
Merkez ofis:Muğla
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
TV (Genel)