Ordu Birlik Seyahat Otobüs Bileti

Ordu Birlik Seyahat

Ordu Birlik Seyahat Hakkında

Ordu'da kurulan Ordu Birlik Seyahat, Ordu'nun ilçeleri ile Samsun arasında hizmet sağlayan yerel bir firmadır. 2010 yılında kurulan Ordu Birlik, 15 durak üzerinde seferlerini sürdürmektedir. Müşterilerinin haklarına ve zamanına saygı duyduğunu dile getiren firma, kaliteli hizmet sunarak uluslararası normlara uygun ve kültürlere bağlı olarak hizmet veriyor. 

 

Ordu Birlik Seyahat Otobüs Filosu

Ordu Birlik Seyahat otobüs filosunda 56 adet araç bulunuyor. Araçlar 2+2 ve 2+1 koltuk düzenine sahiptir. Belirli periyotlarla bakımları yapılan otobüs filosunun ortalama yaşı ise 7'dir. Firma Mercedes Benz, Setra ve Travego modeli araçlara sahiptir.

 

Ordu Birlik Seyahat Araç İçi Hizmetler

Ordu Birlik Seyahat, yolculuklarda keyifli hizmetleri ile yolcularını mutlu etmektedir. Kaliteli ve taze yiyecek ikramı servisine eşlik eden sıcak ve soğuk içecekler belirli aralıklarla araç içinde sunulur. 2+1 veya 2+2 koltuk düzeni opsiyonu ile ferah ve aydınlık bir yolculuk alanı elde etmek şansınız vardır. Rahat koltuklarda, ücretsiz wi-fi erişimi ile internete bağlanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Cep telefonu, tablet veya diğer elektronik aletlerinizi araç içinde konuşlanmış prizler aracılığı ile şarj edebilirsiniz. Koltuk arkalarına yerleştirilmiş kişisel ekranlar sayesinde televizyon yayınlarını takip edebilirsiniz. Dilerseniz müzik dinleyebilir veya usb girişini kullanarak kendi medyanızdan faydalanabilirsiniz. Her yolcuya dağıtılan kulaklıklar ile ekranınızda istediğiniz yayını takip edebilir, yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz.  


Ordu Birlik Seyahat Şubeleri

Firma yolcularına Ordu, Samsun, Giresun illerindeki şubeleri ile destek sağlamaktadır. Bu şubeler üzerinden durak ve sefer başlangıcı olarak kullanılmaktadır. 

 

Ordu Birlik Seyahat Dinlenme Tesisleri

Kısa mesafeler arası seyahat seferleri düzenleyen Ordu Birlik, dinlenme tesislerinde durmamaktadır. Non-stop olarak hizmet sağlayan firma, acil durumlarda dinlenme tesisi belirleyerek ihtiyaç giderilmesini sağlamaktadır.


Ordu Birlik Seyahat Mobil Uygulama

Ordu Birlik Seyahat otobüs bileti satın almak için mobil cihazınıza Google Play veya App Store’dan indirebileceğiniz bilet.net uygulaması ile biletinizi online olarak alabilirsiniz.

 

Ordu Birlik Seyahat Hakkında Merak Edilenler


Bilet.net'te Ordu Birlik Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten Ordu Birlik Seyahat otobüs biletinizi dilediğiniz an hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Ordu Birlik Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Ordu Birlik Seyahat bilet alma işlemlerinizde bilet.net’ten en uygun fiyatlı bileti bulup, online olarak satın alabilirsiniz. 

 

Ordu Birlik Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Ordu Birlik Seyahat'in sefer sunduğu şehirler arasında Ordu, Samsun ve Giresun bulunmaktadır. 

Ordu Birlik Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Ordu Birlik Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Ordu Birlik Künyesi
Kuruluş yılı:2010
Otobüs Sayısı:56
Merkez ofis:Ordu
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
TV (Genel)