Nokta Turizm Otobüs Bileti

Nokta Turizm

Nokta Turizm Hakkında

Nokta Turizm, 1975 yılında Avni Demirkol ve Hakkı Demirkol tarafından kurulmuştur. Genel merkezi Ordu’dur. 37 adet durağı ile beraber Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir. Yurt içi ve yurt dışı turlar düzenleyen Nokta Turizm seyahat firması dinamik filosu ile Türkiye’nin birçok iline tecrübeli personelleri ile hizmet vermektedir.

 

Nokta Turizm Otobüs Filosu

Nokta Turizm otobüs filosu 15 adet Trevago model araçtan oluşmaktadır ve bu araçların ortalama yaşı 11’dir. Araç bakımlarında oldukça dikkatli davranan firma, belirli periyotlarda filodaki araçların bakımını yaptırmaktadır.

 

Nokta Turizm Araç İçi Hizmetler

Koltuklar arası mesafe çok iyi bir şekilde ayarlanmıştır. Nokta Turizm yurt dışı turlar da düzenleyen bir firma olduğu için özellikle koltukların ergonomik ve konforlu olmasına özen göstermiştir. Her koltuk arkasında 10 inçlik televizyon üniteleri mevcuttur. Bu ünitelerin içinde kayıtlı film ve diziler bulabilirsiniz. Ayrıca televizyon canlı yayın takibini de yapmanız mümkündür. 

Her yolculukta özel olarak dağıtılan kulaklıklardan faydalanarak yolculuğunuzun daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Araç içi ücretsiz internet ağından faydalanabilirsiniz. Koltuklardaki yüksek voltajlı prizleri kullanarak teknolojik aygıtlarınızı şarj edebilirsiniz. Yolculuk boyunca sunulan lezzetli ikramlardan tüketebilirsiniz. Koltuk başlarında bulunan okuma lambaları ile size özel alanınızda kitap okuyabilirsiniz. Tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile firmanın sunduğu hizmetlerden yararlanırken yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Nokta Turizm Şubeleri

Türkiye’nin birçok şehrine seferlerde bulunan Nokta Turizm otobüs firmasının şubeleri bulunan noktalar; İstanbul (Şişli), Ordu (Kumru) ve İstanbul (Esenler).

 

Nokta Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolcularının dinlenme vakitlerini çok iyi değerlendirebilmeleri adına firmanın seçtiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; 

  • Dudu Konak Dinlenme Tesisleri
  • Derindere Dinlenme Tesisleri

 

Nokta Turizm Mobil Uygulama

Nokta Turizm otobüs bileti ile ilgili işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden yapabilmek için bilet.net uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Daha sonra tüm bilet işlemlerinizi bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bilet satın alma, bilet iptali, bilet saatinin değiştirilmesi, bilette bulunan oturma yerinin değiştirilmesi gibi tüm işlemler için uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

Nokta Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Nokta Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Nokta Seyahat otobüs biletini bilet.net farkı ile herhangi bir firma ile telefon üzerinden görüşmek zorunda kalmadan satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Nokta Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Nokta Turizm bilet alımlarıBilet.net uygulaması üzerinden çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.Satın aldıktan sonrasında gerek mobil uygulamanızdan gerekse bilgisayar üzerinden tüm bilet bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu güvenli uygulama sayesinde kredi kartı bilgilerinizi rahat bir şekilde girebilirsiniz. 

 

Nokta Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Yurt içi ve yurt dışı turlar düzenleyen Nokta Turizm Türkiye’nin birçok şehrine sefer düzenlemektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çanakkale, Antalya, Adana, Konya, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır, Mersin, Samsun, İstanbul, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Erzurum, Hatay (Antakya), Eskişehir ve Şanlıurfa gibi şehirlere seferler düzenlenmektedir.

Nokta Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Nokta Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Nokta Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1975
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Ordu
Kurucu:Avni Demirkol- Hakkı Demirkol
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)