Niksarkale Turizm Otobüs Bileti

Niksarkale Turizm

Niksarkale Turizm Hakkında

Niksarkale Turizm, 1994 yılında 12 otobüs ile Ramazan Öztürk tarafından merkez Tokat’ın ilçesi olan Niksar’da kurulmuştur. Yenilikçi hizmet anlayışına sahip olan firma kurulduğu günden beri filosuna yeni araçlar ekleyerek hizmet kalitesini artırmaktadır. Niksarkale Seyahat, vizyon olarak çalışanlarının ve yolcularının tatmin ve memnuniyetine öncelik vermiştir. Misyon olarak da ‘Yolcularımız konuklarımızdır.’ İlkesinden hareketle saygın, çağdaş ve konforlu hizmet anlayışları ile öne çıkan bir seyahat firması olmayı benimsemiştir. Orta Karadeniz bölgesinden başlayarak İç Anadolu’ya kadar Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenleyen bir seyahat firmasıdır.

 

Niksarkale Turizm Filosu

Ortalama yaşı 11 olan 18 araçtan oluşan Niksarkale Turizm otobüs filosunda Mercedes Travego ve Safir model araçlar mevcuttur. Güvenlik konusunda hassas davranan Niksarkale Turizm’in araçlarında bulunan ASR’ler, karlı, buzlu yollarda patinajı engellemektedir. Ani frenlerde aracın kaymasını engelleyen ABS sistemleri mevcuttur. Bilgisayar denetimi ile seyahat için önceden belirlenmiş olan hız sınırının aşılması önlenmektedir. Araç içi oluşan arızalar, iklim şartları, teknik bilgiler özel bilgisayar sistemi ile şoföre aktarılmaktadır. Filoda bulunan tüm araçların aynalarının içerisine eklenen kamera ile birlikte ön, arka ve yan görüş alanı genişletilmiş, böylece park sırasında aracın daha az yer kaplaması sağlanmıştır.

 

Niksarkale Turizm Araç İçi Hizmetler

Bütün koltuk arkalarında televizyon ünitesi bulunmaktadır. Dilediğinizde ünitede mevcut olan film, dizileri izleyebilir ya da canlı televizyon yayınına bağlanabilirsiniz. Her yolculukta özel olarak dağıtılan kulaklıkları kullanabilirsiniz. Kablosuz internet hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Omurga dostu ergonomik ve geniş konforlu koltuklarla sağlıklı bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Koltuklar arasındaki mesafeler yeteri kadar geniştir. Araçta filtre sistemi bulunmaktadır. Dışarıdan sızabilecek zararlı içerikli gaz ve alerjik polenler filtrelenerek içerideki hava her mevsim en iyi seviyede tutulmakta aynı zamanda filtreleme sayesinde araca taze ve temiz hava sağlanmaktadır. Otobüslerdeki bilgisayar tarafından kontrol altında tutulan klima sistemi ile araç içerisindeki hava 30 saniyelik periyotlarla yenilenmektedir. Sıcak ve soğuk içecekler ikram edilmektedir. Bu içeceklerin yanında tatlı ve tuzlu, yolcuklarda tüketilmeye uygun atıştırmalıklar da sunulmaktadır.

 

Niksarkale Turizm Şubeleri

Türkiye’nin birçok noktasında Niksarkale Turizm’in şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden bazıları; 

Afyon, Alibeyköy, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Bucak, Burdur, Bursa, Çorum, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Fatsa, Gebze, Gümüşhacıköy, Isparta, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmir, İzmit, Kaynarca, Kırıkkale, Merzifon, Niksar, Osmancık, Polatlı, Polatlı, Reşadiye, Sakarya, Salihli, Samandıra, Samsun, Sarıgazi, Sivas, Sultanbeyli, Suluova, Sungurlu, Suşehri, Taşova, Tokat, Turgutlu, Uşak, Ünye, Sarıgazi bölgelerinde hizmet vermektedir.

 

Niksarkale Turizm Dinlenme Tesisleri 

Firma seferleri sırasında yolcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği donanımlı tesislerde dinlenme molası vermektedir. Niksarkale Turizm’in tercih ettiği dinlenme tesisleri şunlardır; 

  • Bozbey Dinlenme Tesisleri,
  • Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri,
  • Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi,
  • Sç Park Dinlenme Tesisleri,
  • Str Dinlenme Tesisleri,
  • Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri.

 

Niksarkale Turizm Mobil Uygulama

Biletlerinizi almak için bilet.net uygulamasını kullanabilirsiniz. Telefonunuza App Store ya da Google Play üzerinden bilet.net uygulamasını indirdikten sonra Niksarkale Turizm'e ait seferlerle ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere bu uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilet satın alma, bilet iptali gibi işlemleri evinizin konforunda hiç zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Varacağınız lokasyona olan mesafeyi, süre ve uzunluk olarak görebilirsiniz. Gideceğiniz yere saat kaçta ulaşacağınızı öğrenebilir sizin için en uygun bilet fiyatına bilet.net aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Niksarkale Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Niksarkale Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet. Bilet.net ile birlikte Niksarkale Turizm bilet alımını çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bilet.net'ten Niksarkale Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Satın almak istediğiniz Niksarkale otobüs bileti, bilet.net üzerinden güvenli bir şekilde satın alınabilmektedir. Biletinizi iptal ettirmek istediğinizde firmaları telefonla arayarak vakit kaybetmek yerine yine çok hızlı bir şekilde  bilet.net üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Niksarkale Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Niksarkale Turizm; Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Bilecik, Burdur, Bursa, Çorum, Düzce, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kırıkkale, Sakarya, Uşak, Ordu, Kocaeli, Manisa’ya seferler düzenlemektedir.

Niksarkale Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Niksarkale Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Niksarkale Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1994
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Ramazan Öztürk
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)