Niksar Canlar Turizm Otobüs Bileti

Niksar Canlar Turizm

Niksar Canlar Turizm Hakkında

2000 yılında Tokat’ta hizmet vermeye başlayan Niksar Canlar Turizm, “Canlar” markası altında faaliyet göstermektedir. İlk faaliyet göstermeye başladığı yıllarda yalnızca Tokat çevresi ve Kara Deniz kıyıları bölgesine seferler düzenleyen şirket zaman içerisinde başta İstanbul olmak üzere batı illere de seferler düzenlemeye başlamıştır.

Müşterilerine güler yüzlü hizmetle beraber konforlu ve güvenli bir yolculuk sunmayı amaçlayan şirket, personel ve araç seçimlerini bu hedefe odaklı gerçekleştirmektedir. 

Personel seçimi ve eğitimi konusunda çok özenli olan işletme müşterilerinin yolculuk boyunca hiçbir olumsuzluk yaşamaması adına bütün çalışanlarına gerekli olabilecek bütün eğitimleri vermektedir.
 

Niksar Canlar Turizm Otobüs Filosu

Tamamı güncel araçlardan oluşan filosuyla hizmet veren Niksar Canlar Turizm otobüslerinin en eskisi 10, en yenisi 1 yaşındadır. Mercedes Travego ve Setra otobüsler kullanan şirkette araçlarda 2+1 ve 2+2 oturma düzenleri kullanılmaktadır. Otobüslerin tamamında diz mesafesi uzun boylu yolcuları bile tatmin edecek genişliktedir. Ortalama günde 10-12 sefer gerçekleştiren firmanın sefer sayısı tatil dönemlerinde artmaktadır.

Şirket araçların bakımlarını periyodik olarak yaptırmakta, sürüş güvenliğini veya yolcuların konforunu etkileyecek bir arızası olan araçları sefere çıkarmamaktadır. 
 

Niksar Canlar Turizm Araç İçi Hizmetler

Araçlarında 2+1 ve 2+2 oturma düzeni sunan Niksar Canlar Turizm bütün araçlarında ücretsiz internet hizmeti de vermektedir. Bunun yanında yine bütün araçlarında koltuk arkalarında bulunan çoklu ortam cihazları sayesinde yolcular geniş film arşivlerinden istedikleri filmleri ücretsiz bir biçimde seyredebilmektedir. Bu cihazlarla yolcular isterlerse televizyon izleyebilir ya da aracın önünde bulunan kameradan yolu izleyebilirler. Bununla birlikte çeşitli oyunlarla da yolculuklar eğlenceli bir hale gelmektedir.

Geniş bir ikram çeşitliliğine sahip olan Niksar Canlar Turizm her yaştan ve zevkten yolcunun ağız tadına uygun lezzetleri yolcularına sunmaktadır. Yolculuk sırasında yapılan ikram sayısı yolculuğun uzunluğuna göre değişse de güler yüzlü host ve hostesler yolcuların farklı isteklerini de imkânlar dâhilinde karşılayabilmektedirler.
 

Niksar Canlar Turizm Şubeleri

Sefer yaptığı bölgelerde toplam 29 şubesi olan Niksar Canlar Turizm bilet satış, rezervasyon hizmetlerini bu noktalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu şubeler aynı zamanda servis imkânı da sunmaktadır. Servislerle ilgili detaylı bilgileri şubelerden alabilirsiniz. Niksar Candan Turizm’in faaliyet gösterdiği rotalar Tokat ve Kara Deniz kıyıları ile Marmara bölgesidir. Bu rotalar;

  • İstanbul – Tokat, Amasya, Çorum,
  • Tokat- Gebze, Amasya, Çorum, Kocaeli, Sakarya,
  • Amasya – Gebze, Kocaeli – Çorum olarak sıralanabilir. Bu rotalarda şirket karşılıklı seferleriyle müşterilerinin hizmetindedir.
     

Niksar Canlar Turizm Dinlenme Tesisleri

Niksar Canlar Turizmin kendine ait bir dinlenme tesisi bulunmamaktadır. Rotalar üzerinde bulunan anlaşmalı tesislerde molalar verilmekte olup, mola süreleri 30dk olarak belirlenmiştir.

 

Niksar Canlar Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net internet sitesi üzerinden veya bilet.net’in Android ve İOS uygulamaları ile Niksar Canlar Turizm otobüs bileti fiyatlarına kolayca erişebilir, size en uygun sefere hızlı bir biçimde bilet alabilirsiniz. Bilet.net üzerinde göreceğiniz fiyatlar internete özel ve komisyonsuz fiyatlardır.

 

Niksar Canlar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Niksar Canlar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Yolculuğunuzu Niksar Canlar Turizmin sunduğu güvenlik ve konforla gerçekleştirmek istiyorsanız, biletinizi Bilet.net sitesinden hızlı bir biçimde alabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Niksar Canlar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net üzerinden yapacağınız Niksar Canlar Turizm bilet işlemleri ile internete özel indirimlerden ve komisyonsuz fiyatlardan yararlanıp, yolculuk masraflarınızı azaltabilirsiniz.

 

Niksar Canlar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Niksar Canlar Turizm ile İstanbul, Tokat, Amasya, Kocaeli, Sakarya ve Çorum şehirleri ile ilçelerine seyahat edebilirsiniz.

Niksar Canlar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Niksar Canlar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Niksar Canlar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Niksar Canlar Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)