Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs Bileti

Niğde Aydoğanlar Turizm

Niğde Aydoğanlar Turizm Hakkında

Niğde Aydoğanlar Turizm 2004 yılında Ümit Aydoğan ve Murat Aydoğan tarafından kurulmuştur. Niğde’nin ulaşım sektöründe yaşadığı çıkmaza çözüm getirerek tüm Niğde halkına kaliteli ve güvenli yolculuğun kapılarını açmışlardır. Araç filosu Mercedes Travego model araçlardan oluşan Niğde Aydoğanlar Turizm, Niğde’nin ilk otobüs firması olma özelliğine sahiptir. Niğde’de birçok ilke imza atan firmanın bazı ilkeleri şu şekildedir; 

  • Tüm personellerinin güvencesini sağlamak,
  • Sabit fiyat uygulamasına sahip olmak,
  • Kanunen belirlenmiş olan engelli ve çocuk indirimini uygulamak
  • Personelini eğitmek amacı ile özel bir eğitim departmanı kurmak.

Firma, genç, dinamik ve çağdaş bir bakış açısı ile Niğde’den tüm Türkiye’ye açılmış ve ulaşım sektöründe standartları yeniden belirlemiştir.

 

Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs filosu

Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs filosu Mercedes Trevago model 66 adet araçtan oluşmaktadır. 

 

Niğde Aydoğanlar Turizm Araç İçi Hizmetler

Koltuklar arasındaki mesafeye dikkat eden Niğde Aydoğanlar Turizm yolcularına konforlu bir yolculuk imkânı sunmaktadır. 30’a yakın ikram çeşitliliği ile açık büfe imkânı sunmaktadır. Niğde’de dondurma ve sabahları poğaça ikramını başlatan ilk seyahat firmasıdır. Kendi eğitim süreçlerinden geçirdikleri personel kadrosu ile yolcularına güler yüzlü profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Online olarak bilet satın alma hizmeti sunulmaktadır. Görüş mesafenize uygun olarak dizayn edilen koltuklarda bulunan televizyon üniteleri ile kayıtlı film, dizi ve müzik seçeneklerine erişebilirken canlı olarak yapılan televizyon yayınlarına da ulaşabilirsiniz. Her yolcuya özel olarak dağıtılan kulaklıklardan faydalanabilirsiniz. Bireysel alanlarınızda özel olarak sunulan 220 voltluk prizleri kullanarak teknolojik aletlerinizi şarj edebilirsiniz.

 

Niğde Aydoğanlar Turizm Şubeleri

Niğde Aydoğanlar Turizm’in şubelerinin bulunduğu noktaları şu şekilde sıralayabiliriz; Adana, Afyon, Aksaray, Altunhisar, Ankara, Antalya, Bilecik, Bor, Bursa, Düzce, Ereğli, Eskişehir, Gebze, İnegöl, İstanbul, Bozüyük, İzmir, İzmit, Karapınar, Kaynarca, Kayseri, Konya, Manavgat, Mersin, Niğde, Sakarya, Salihli, Serik, Tarsus, Turgutlu, Uşak, İstanbul (Anadolu).

 

Niğde Aydoğanlar Turizm Dinlenme Tesisleri

Niğde Aydoğanlar Turizm’in Tercih ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; Ayrancı Dinlenme Tesisleri, Bozbey Dinlenme Tesisleri, Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri, Vatan Dinlenme Tesisleri.

 

Niğde Aydoğanlar Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulamasını App store ya da Google Play üzerinden kolayca telefonunuza indirebilirsiniz. Biletleriniz ile ilgili işlemlerinizi bilet.net mobil uygulaması üzerinden herhangi bir aksaklık yaşamadan en hızlı şekilde yürütebilirsiniz. Gideceğiniz lokasyona olan varış saatini görebilir, yolculuğun kaç saat olduğunu öğrenebilir ve Niğde Aydoğanlar Turizm bilet iptali ya da bilet değişimi gibi tüm işlemlerinizi uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Niğde Aydoğanlar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Niğde Aydoğanlar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, Niğde Aydoğanlar Turizm otobüs bileti satın almak için bilet.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Niğde Aydoğanlar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net uygulaması sayesinde nereden nereye gideceğinizi ve tarihi uygulamaya tuşlayarak ucuz bilet bulma özelliği ile saniyeler içinde size en uygun olan bileti seçebilir ve güvenli ödeme seçeneği ile bir iki dakika içerisinde biletinizi satın alabilirsiniz. 

Bilet iptali gerektiğinde firmayı aramak için vaktinizi boşa harcamanıza hiç gerek kalmadan yine aynı pratiklikte işleminizi halledebilirsiniz. Tüm bilet bilgilerinizi yolculuk öncesinde telefonunuzda bulunan bilet.net uygulamasına tuşlayarak anında görebilirsiniz. 

 

Niğde Aydoğanlar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Aksaray, Afyon, Ankara, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Niğde, Sakarya, Uşak, Niğde, Zonguldak, Kocaeli, Manisa Niğde Aydoğanlar Turizm’in sefer düzenlediği şehirlerdir.

Niğde Aydoğanlar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Niğde Aydoğanlar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Niğde Aydoğanlar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:66
Merkez ofis:Niğde
Kurucu:Ümit Aydoğan, Murat Aydoğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)