Net Turizm Otobüs Bileti

Net Turizm

Net Turizm Popüler Otogarlar

Net Turizm Hakkında

Net Turizm 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurucusu Ramazan Ünal’dır. Otobüs filosu içerisinde 2+1 ve 2+2 araçlara sahiptir. Net Turizm kalite politikası olarak yolcularına, ‘yol hiç bitmese’ dedirtecek yolculuklar yaşatmak amacı ile hareket etmektedir. 

Firma vizyonunu; yolcularına hayalleri kadar güzel bir yolculuk yaşatmak ve topluma, doğaya karşı sorumluluk bilinci ile devam edecek bir şekilde gelişim anlayışı odaklı hizmet etme olarak belirlemiştir.

Otobüs firması misyonu; Dünya standartlarında kaliteli ve dakik hizmet vermek gayesi ile aranılan kuruluşlar arasında yer almak, müşteri ve çalışanlarının da memnuniyeti ile sektörde önemli bir parça olmaktır.

 

Net Turizm Otobüs filosu

Mercedes Benz Travego ve Tourismo model 7 araçtan oluşan bir filoya sahiptir. 2+1 ve 2+2 araçlardan oluşan yaklaşık yaş ortalaması 14 civarı olan firmanın filosu düzenli olarak araç bakımlarını yaptırmaktadır. 

 

Net Turizm Araç İçi Hizmetler

Net Turizm otobüslerinde bulunan rahat ve konforlu koltuklarla yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Koltuklar arasındaki mesafe uyumak için oluşturulan eğimi de hesaba katılarak belirlenmiş ve siz yolcular için en iyi aralık sunulmuştur. Mevcut tüm koltukların sırt kısmında seyir açınıza göre dizayn edilmiş ekranlar bulunmaktadır. Burada yerli ve yabancı birçok film, dizi ve müzik listesi kayıtlıdır. Canlı yayın da yapılan bu televizyon ünitelerinden dilediğiniz televizyon yayınını da takip etmeniz mümkündür. Hijyen koşullarına özel olarak dikkat edilen otobüs firmasının her yolculuğunda dağıtılan kulaklıkları kullanabilirsiniz. Böylece otobüsteki tüm seslerden arınıp, seyrettiklerinize rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Yolculuk sırasında sizlerin ihtiyacına yönelik olarak belirlenen farklı seçenekte tüketebileceğiniz sağlıklı besinler sunulmaktadır. Her koltukta USB girişi, okuma lambası ve 220 voltluk priz kitleri bulunmaktadır. Ayrıca araç içi kesintisiz internet bağlantısı ile de tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.  

 

Net Turizm Şubeleri

Net Turizm şubeleri şu şekildedir; İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Amasya, Tokat, Adapazarı, İzmit, Gebze ve Ordu.

 

Net Turizm Dinlenme Tesisleri

Net Turizm otobüs firmasının yolcularına sunduğu hizmetler arasında dinlenme tesislerini titizlikle seçmektedir. Güzergâh üzerindeki en konforlu ve hijyenik dinlenme tesislerinde yeterli periyotlarda ve sürelerde molalar vererek yolcularının enerji toplamasına yardımcı olmaktadır.

 

Net Turizm Mobil Uygulama

Net Turizm bilet saatlerine, varış saatlerine, yolculuk sürelerine ve bilet fiyatlarına tek tıkla ulaşabileceğiniz güvenli bir uygulama olan bilet.net mobil uygulaması üzerinden tüm bilet işlemlerinizi en hızlı ve pratik şekilde tamamlamanız mümkün. Bilet iptali, bilet değişimi gibi tüm işlemlerinizi bilet.net üzerinden tamamlayabilirsiniz. Bilet.net’i indirebilmek için telefonunuzun markasında göre seçeceğiniz Google Play ya da App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Net Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'4e Net Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, belirlediğiniz lokasyon, saat ve ücret bilgileriyle eşleşen, size en uygun olan Net Turizm otobüs bileti bilet.net üzerinden satın alınabilmektedir.

Bilet.net'ten Net Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net uygulamasının sağladığı güvenli alan içerisinde hiçbir sorun yaşamadan gönül rahatlığı ile biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet iptali, saat değişimi, gün değişimi gibi işlemlerde firmaya telefonla ulaşmaya çalışarak zaman kaybetmenize gerek kalmadan bilet.net uygulaması üzerinden saniyeler içerisinde işleminizi halletmeniz mümkün. En güzel avantajlarından birisi de dilediğinizde uygulamayı açarak satın almış olduğunuz bilet bilgilerine derli ve toplu bir şekilde erişim sağlayabilmek.

Net Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Net Turizm; İstanbul, Tokat, Kocaeli, Tekirdağ ve Ordu illerine seferler düzenlemektedir.

Net Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Net Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Net Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2010
Otobüs Sayısı:7
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Ramazan Ünal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)