Muş Yolu Turizm Otobüs Bileti

Muş Yolu Turizm

Muş Yolu Turizm Hakkında

Muş Yolu Turizm 1973 yılında Mazhar Özkan tarafından 16 otobüsle kurulmuştur. Firma merkezi Muş’tur. Çok genç bir filoya sahip olan Muş Yolu Turizm’in otobüslerinin yaş ortalaması 3’tür. Her yıl gelişen teknolojiyi de takip ederek hizmet kalitesini artırmakta olup Türkiye’nin birçok şehrine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Muş Yolu Turizm yenilikçi hizmet anlayışı ile kaliteden vazgeçmeden ve teknoloji ışığında ilerleyerek koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sağlama vizyonundadır. 

 

Muş Yolu Turizm Otobüs filosu

Tourismo ve Travego model araçlardan oluşan Muş Yolu otobüs filosu çok genç bir filodur. 16 adet araçtan oluşan bu filonun yaş ortalaması yaklaşık olarak 3’tür. Yıllar içinde çok fazla değişim ve gelişim göstermiş olan Muş Yolu otobüs filosu teknolojiyi yakından takip etmekte olup belirli periyotlarda gerekli araç bakımlarına ve değişiklilerine özen göstermektedir.

 

Muş Yolu Turizm Araç İçi Hizmetler

Seyahat sırasında rahat hissettirecek konforlu koltuklar mevcuttur. Bu koltukların hemen arka kısmında 10 inç ekranlar bulunmaktadır. Her yolcuya özel olarak sunulan bu ekranların içerisinde kayıtlı birçok dizi ve film bulunmasının yanı sıra yol süresince genel televizyon yayını ve genel müzik yayını yapılmaktadır. Kablosuz internet bağlantısı da yol boyunca ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasındadır. Bazı araçlarda bulunan 220 voltluk priz kitlerinden de faydalanabilirsiniz. Her yolcuya özel olarak ayrılan USB girişleri, koltuk tepelerinde okuma lambaları mevcuttur. Firmanın yine bazı araçlarında Lig TV yayını verilmektedir. Namaz vakitlerinde molalar verilmektedir. Gelişen araçların takibinde olan Muş Yolu Turizmin bazı araçlarında tuvalet de mevcuttur.

 

Muş Yolu Turizm Şubeleri

Firma, Adana’daki şubeleri ile yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir ve bu şubeler Adana Şubesi ve Altıkat, Bingöl Çarşı, Bingöl Otogar, Bulanık Şubesi ve Bulanık Çarşı, Bursa, Erzin, Gebze, Darıca, Aktepe, Alakent, Hassa, Samandağ, Hatay, İstanbul, Esenyurt, İstanbul, Harem, Kaynarca, İzmir, Kuşadası, Kahramanmaraş, Kıbrıs Meydanı, Karakoçan, Kayseri Kırşehir, Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Akşehir, Ankara, Batman, Baykan, Bismil, Bitlis, Ceyhan, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Düziçi, Elâzığ, Erentepe, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gülçimen, Güroymak, Hamur, Hasköy, İnegöl, İskenderun, Konya, Korkut, Kovancılar, Kozluk, Malatya, Kırşehir, Kovancılar, Kozluk, Malazgirt, Manisa, Mersin ve Muş’ta Muş Yolu turizm şubeleri bulunmaktadır. 

 

Muş Yolu Turizm Dinlenme Tesisleri

Firmanın tercih ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Gökdelen Dinlenme Tesisleri, Parkshop Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Su Dinlenme Tesisleri, Tapan Dinlenme Tesisleri, Ulu Dİnlenme Tesisleri, Velioğlu Dinlenme Tesisleri.

 

Muş Yolu Turizm Mobil Uygulama

Telefonunuza Google Play ya da App Store yardımı ile bilet.net uygulamasını indirerek Muş Yolu Turizm bilet işlemlerinizi tek bir uygulama aracılığı ile halledebilirsiniz. Biletlerinizi bilet.net aracılığı ile hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca bilet iptali işlemlerinizi de bu uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm bilet bilgilerinize derli bir halde ulaşabilirsiniz.

 

Muş Yolu Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Muş Yolu Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Elbette, Muş Yolu Turizm otobüs bileti bilet.net aracılığı ile rahatlıkla satın alınabilmektedir.

Bilet.net'ten Muş Yolu Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile birlikte tüm bilet satın alma işlemlerinizi anında halledebilecek ve bu uygulama sayesinde almak istediğiniz saatteki ve ücretteki bileti kolayca bulabilecek ve tüm bilet bilgilerinizi uygulama üzerinden rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.

Muş Yolu Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Bingöl, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Elâzığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Kırşehir, Konya, Kahramanmaraş, Manisa, Konya, Mersin, Muş, Osmaniye, Sakarya ve Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Muş Yolu Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Muş Yolu Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Muş Yolu Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1973
Otobüs Sayısı:16
Merkez ofis:Muş
Kurucu:Mazhar Özkan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)