Muş Murat Turizm Otobüs Bileti

Muş Murat Turizm

Muş Murat Turizm Hakkında

2011 yılında Muş merkezli kurulan Muş Murat Turizm şehirler arası ulaşım hizmeti sunan yerel firmalardan biridir. Muş Murat Turizm tecrübeli kaptan şoförleri ve deneyimli personelleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan, problemlerine hızlı çözümler üreten bir anlayış ile faaliyet göstermektedir. Durmadan çalışan ve hep kendini geliştiren Muş Murat Turizm sektörde en iyisi olmayı amaçlıyor. Kısa mesafe seferler düzenleyen Muş Murat Turizm bulunduğu bölgede halk tarafından sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir otobüs firmasıdır.

 

Muş Murat Turizm Otobüs Filosu

Muş Murat Turizm otobüs firması, filosundaki birden fazla araç ile yolcularına kaliteli ve güvenli hizmet sunar. Filosundaki Mercedes- Benz Travego ve Setra marka araçlar ile yolcularına ulaşım hizmeti vermektedir. Son model araçlarının oturum planı 2+1 ve 2+2 olup kişi isteğine göre koltuk seçebilir. Muş Murat Turizm, son model araçlardan oluşan filosuyla müşterilerinin ilgi odağıdır. Yolcularını can ve mal güvenliğine önem veren Muş Murat Turizm bütün araçlarının bakımını ve onarımını zamanında yaptırmaktadır. Muş Murat Turizm bilet alan yolcular her gün Muş, Bitlis ve Batman’a düzenlenen seferlere katılabilmektedir.

 

Muş Murat Turizm Araç İçi Hizmetler

Muş Murat Turizm, ulaşım hizmeti verdiği müşterilerine güler yüzlü personelleri ile birlikte seyahat boyunca çeşitli hizmetler sunuyor. Müşterilerinin sıkılmadan yolculuklarını tamamlaması için araçta bütün teknolojik donanımlar bulunmaktadır. Muş Murat Turizm internet bağlantısı kurmak isteyen yolcuları için wi-fi hizmeti sunuyor. Yolcular internet bağlantısı ile teknolojik aletlerini kullanarak dış dünya ile bağlantısını kopartmıyor. Koltukların önünde bulunan LCD ekrandan dilediğinizce film veya dizi izleyebilir ya da uydu yayınlarını takip edebilirsiniz. Muş Murat Turizm küçük yaşta olan yolcularının sıkılmaması için koltukların önündeki dokunmatik ekranlarda çocuklara uygun oyunlar bulunduruyor. Araçta size dağıtılan kulaklıklarla dinlemekten hoşlandığınız tarzda müzikleri dinleyebilirsiniz. Rahat ve geniş koltuklarınızda yolculuğunuz devam ederken size sunulan ikramlardan yararlanıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Muş Murat Turizm Şubeleri

Muş Murat Turizm şubelerinin bulunduğu yerler; Muş, Diyarbakır Otogar, Diyarbakır Solhan VİP. Bu şubelerden Muş Murat Turizm otobüs bileti ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz.

 

Muş Murat Turizm Dinlenme Tesisleri

Muş Murat Turizm kısa mesafe seferler düzenliyor olup, yolcularının memnuniyetini göz önünde bulundurarak güzergâhtaki üzerindeki en kaliteli dinlenme tesislerinde duraklıyor.

 

Muş Murat Turizm Mobil Uygulama

Muş Murat Turizm biletlerinizi satın almak amacı ile bilet.net uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamaya kısa vadede erişmek için hem Google Play hem de Appstore’dan yardım alabilirsiniz. Bu sayede bilet satın alma adımlarını hızla tamamlayabilirsiniz. 

 

Muş Murat Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Muş Murat Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Bilet.net ara yüzünde Muş Murat Turizm otobüs bileti ve fiyatları yer almaktadır. Buradan bilet satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net, gideceğiniz destinasyonlara uygun seferler düzenleyen firmalara ulaşarak uygun fiyatlı biletler sunmaktadır.

 

Muş Murat Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Muş Murat Turizm kısa mesafe seferler düzenliyor. Sık sefer düzenlenen iller; Batman, Muş, Bitlis’tir. 

Muş Murat Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Muş Murat Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Muş Murat Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2011
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Muş
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)