Mis Amasya Tur Otobüs Bileti

Mis Amasya Tur

Mis Amasya Tur Hakkında

Mis Amasya Tur ilk olarak 1982 yılında Amasya Tur adıyla ile Amasya’da faaliyete başlamıştır. 1990 yılında Mis Tur firması ile birleşerek yoluna Mis Amasya Tur olarak devam etmiştir. Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunun Mis Amasya Tur firması bünyesinde bulunan deneyimli 320 çalışanı ile hizmet vermektedir. Mis Amasya Tur güçlü ulaşım ağı ile yolcularının istek ve ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. Güvenli ve rahat yolculukların adresi olan bu köklü firma, her geçen gün hizmet kalitesini artırarak yolcularına eşsiz bir seyahat deneyimi sunmaktadır. 

 

Mis Amasya Tur Otobüs Filosu

Mis Amasya Tur bilet alan yolcular bu firma filosunda donanımlı olanaklara sahiptir. Günümüz teknolojisine uygun teknolojik donanıma sahip toplamda 34 araç vardır. Yolcularını can ve mal güvenliğini önemseyen ve bunu bir amaç edinen Mis Amasya Tur araçlarının periyodik bakımını düzenli olarak yaptırmaktadır. Araçlar Travego ve Fortuna markalarına sahiptir. Hem modern hem de kaliteli araçlarda 2+1 ve 2+2 sistemlere sahip oturum planı yer almaktadır. Yolcularını kaliteli, rahat ve güvenli bir seyahat deneyimi garantileyen Mis Amasya Tur yolcuları için gün içerinde birden fazla noktaya sefer düzenliyor.

 

Mis Amasya Tur Araç İçi Hizmetler

Mis Amasya otobüs firması, deneyimli çalışanları ile seyahat boyunca müşteri beklenti ve isteklerine hızlıca cevap veriyor, yolcuların yolculuk sırasında sıkıntı yaşamayıp huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Araçlarda bulunan wi-fi hizmeti ile seyahat boyunca telefonunuzla veya dizüstü bilgisayarınızla interneti sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Teknolojik aletlerinizin şarjının bitmesi durumda 220 volt kapasiteye sahip bir prizi kullanabilir ve teknolojik aletleri şarj edebilirsiniz. Koltuğunuzda bulunan dokunmatik ekranlardan sevdiğiniz film ya da dizilere bakabilirsiniz. Rahat ve geniş koltuklarınızda otururkenkulaklık ile ekrandan istediğiniz kategoride müzik listesi seçebilir ve araçta dilediniz gibi müzik dinleyebilirsiniz. Yolculuk sırasında acık büfe hizmetinden yararlanıp bir şeyler atıştırabilirsiniz.

 

Mis Amasya Tur Şubeleri

Mis Amasya Tur şubelerinin bulunduğu yerler;  Adana, Afyon, Alanya, Antalya, Amasya, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Bozüyük, Burdur, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Samsun, Isparta, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkhan, Kırıkkale, Kocaeli, Malatya, Manisa, Mersin, Niğde, Sakarya, Şanlıurfa, Siirt, Tokat, Uşak, Urfa, Yozgat.

 

Mis Amasya Tur Dinlenme Tesisleri

 • Akün Dinlenme Alanı
 • Coşkunlar Dinlenme Alanı
 • İstiklal Dinlenme Alanı
 • Kale Dinlenme Alanı
 • Taşlıdere Dinlenme Alanı
 • Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri/ Kastamonu,
 • Sungurlu Ocaklı Tesisi/ Çorum,
 • Sivrihisar Başkent Tesisi/ Eskişehir,
 • Kula Str Tesisi/ Manisa,
 • Ilgaz Doğruyol Tesisi/ Çankırı,
 • Düzce Bozbey Tesisi/ Düzce,
 • Malatya Kocalar Tesisi/ Malatya,
 • Sivas Taşlıdere Tesisi/ Sivas.

 

Mis Amasya Tur Mobil Uygulama

Mis Amasya Tur biletlerine bilet.net uygulamasını indirerek sahip olabilirsiniz. Uygulamaya erişim için Google Play ya da App Store’u tercih edebilirsiniz. 

 

Mis Amasya Tur Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Mis Amasya Tur otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Evet, bilet.net adresine tıklayarak Mis Amasya Tur otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Mis Amasya Tur otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te uygun fiyatları biletleri kendi sitesinde satışa sunmaktadır. Bu site üzerinden farklı destinasyonlara giden pek çok seferi görüntüleyebilirsiniz.

 

Mis Amasya Tur hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Mis Amasya Tur farklı illere çeşitli seferler düzenlemektedir. Sefer düzenlenen iller; Ankara, Amasya, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çorum, Gaziantep, İzmir, Isparta, Kırıkkale, Mersin, Malatya, Samsun, Şanlıurfa.

Mis Amasya Tur Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mis Amasya Tur otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Mis Amasya Tur Künyesi
Kuruluş yılı:1982
Otobüs Sayısı:34
Merkez ofis:Amasya
Kurucu:Veysel Aksöz, Muhammed Şenel
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)