Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti

Midyat Güneydoğu Seyahat

Midyat Güneydoğu Seyahat Popüler Otogarlar

Midyat Güneydoğu Seyahat Hakkında

Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs firmasının kuruluş yeri Mardin’dir. Erol Ertaş tarafından 1977 yılında kurulmuştur. Midyat Güneydoğu Seyahat ülkemizin doğu bölgesinde sıkça kalitesinden söz ettiren ve yenilikçi özelliği ile öne çıkan bir seyahat firmasıdır. 15 adet otobüsten oluşan filosu ile Türkiye’nin birçok şehrine hizmet vermektedir. Firmanın filosundaki otobüsler çok özellikli ve yeni araçlarla kaliteli bir hizmet sunmasının yanı sıra bilet fiyatlarındaki müşteri dostu tutumu tüm yolcuları tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. 

 

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Filosu

Midyat Güneydoğu otobüs filosu çok özellikli 15 otobüsten oluşmaktadır. Filodaki otobüslerin genelini oluşturan modeller şu şekildedir; Travego, Tourismo ve Setra. Otobüs yaşları yaklaşık olarak 6-7 civarındadır. Tüm araç ve servis bakımlarında oldukça hassas olan firma, araç bakımlarını ve gerekli bakım proseslerini disiplinli bir şekilde yürütmektedir. 

 

Midyat Güneydoğu Seyahat Araç İçi Hizmetler

Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs firması ile hizmet konusunda çalışkan ve titiz çalışanlarıyla memnun kalacağınız bir yolculuk yapabilirsiniz. Koltuk arkalarında görüş mesafeniz dikkate alınarak size özel olarak sabitlenmiş televizyon üniteleri bulunmaktadır. Dilediğinizde televizyon ünitelerinde kayıtlı bulunan birçok çeşitte filmleri ve dizileri izleyebilir ya da canlı olarak televizyon yayınını takip edebilir ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Her yolculukta hijyenik ve yeni kulaklıklar dağıtılmaktadır. Dilerseniz ekranların müzik seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Araç içi wi-fi yayını ile beraber hızlıca internet erişimi sağlayabilir dilediğiniz araştırma ve okumaları kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. Eğer ekran kullanmak yerine kitap okumak isterseniz koltuklarda okuma lambaları da bulunmaktadır. Yolculuk sırasında birçok ikram servisi yapılmaktadır. Sıcak, soğuk, asitli, şekerli seçenekleri ile birçok içeceğin yanı sıra tatlı ve tuzlu lezzetli atıştırmalıklar da ikram edilmektedir. 

 

Midyat Güneydoğu Seyahat Şubeleri

Firmanın şubeleri Türkiye’nin birçok il ve ilçesine farklı sayılarda dağılmıştır. Adana, Afyon, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydıncık, Bozyazı, Büyükeceli, Ceyhan, Dargeçit, Derik, Diyarbakır, Düzce, Düziçi, Erdemli, Ereğli, Estel, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gercüş, İdil, İstanbul, İzmir, İzmit, Kızıltepe, Konya, Manavgat, Mardin, Mersin, Midyat, Osmaniye, Ömerli, Sakarya, Salihli, Serik, Şanlıurfa, Tarsus, Taşucu, Turgutlu, Viranşehir, Silifke, Uşak, Konaklı, Mahmutlar, Oba Ümit, Okurcalar, Ceyhan, Ömerli.

 

Midyat Güneydoğu Seyahat Dinlenme Tesisleri

Otobüs firmasının tercih ettiği dinlenme tesisleri şu şekildedir; Akün Dinlenme Tesisleri, Askoç Dinlenme Tesisleri, Koçhisar Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri, Vatan Dinlenme Tesisleri.

 

Midyat Güneydoğu Seyahat Mobil Uygulama

Firmadan bilet almak için tek yapmanız gereken telefonunuzdan mobil uygulamaya giriş yapmak olacaktır. Mobil uygulama üzerinden işlem yapabilmek için öncelikle bilet.net uygulamasını indirebilir ve tüm bilet işlemlerinizi rahatlıkla ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Midyat Güneydoğu Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet, bilet.net’te Midyat Güneydoğu otobüs bileti  alım işlemlerinizi en hızlı ve en pratik şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Bilet.net'ten Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Uygulama içerisinde tüm bilet bilgileriniz mevcut olacağından ihtiyaç duyduğunuz tüm bilet bilgilerinize tek tuşta ulaşma rahatlığına erişebilir ve ayrıca biletle ilgili saat değişimi ya da iptal etme gibi değişiklikleri en pratik şekilde çözme fırsatı yakalayabilirsiniz. Midyat Güneydoğu Seyahat’in bilet.net aracılığı ile Midyat Güneydoğu Seyahat bilet satın alım işlemlerinizde sizlere sağlamış olduğu bu avantajları güvenle kullanabilirsiniz.

Midyat Güneydoğu Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Midyat Güneydoğu Seyahat; Adana, Afyon, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydıncık, Bozyazı, Büyükeceli, Ceyhan, Dargeçit, Derik, Diyarbakır, Düzce, Düziçi, Erdemli, Ereğli, Estel, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gercüş, İdil, İstanbul, İzmir, İzmit, Kızıltepe, Konya, Manavgat, Mardin, Mersin, Midyat, Osmaniye, Ömerli, Sakarya, Salihli, Serik, Şanlıurfa, Tarsus, Taşucu, Turgutlu, Viranşehir, Silifke, Uşak gibi il ve ilçelere seferler düzenlemektedir.

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Midyat Güneydoğu Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1977
Otobüs Sayısı:15
Merkez ofis:Mardin
Kurucu:Erol Ertaş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)