Mersin Villa Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Villa Seyahat

Mersin Villa Seyahat Hakkında

2006 yılında Mersin’de kurulan Mersin Villa Seyahat yolcu taşımacılığı hizmetine 3 araç ile başlamıştır. Zaman içerisinde kendini geliştiren ve araç sayılarını arttıran Villa Seyahat Türkiye’nin birçok noktasına güler yüzlü dinamik personelleri ile müşterilerine eşsiz bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Villa Seyahat daha fazla yolcuya hizmet verebilmek için hizmet verdiği satış ağını genişleterek daha fazla sefer düzenlemeyi hedeflemektedir. Azimle durmadan çalışan Villa Seyahat yolcularına güvenli ve konforlu bir hizmet sunarak yolcular tarafından şehirler arası yolculukta en çok tercih edilen firma unvanını taşımaktadır.

 

Mersin Villa Seyahat Otobüs Filosu

Mersin Villa Seyahat otobüs firması, ortalama yaşı 10 olan 31 adet araç ile hizmet vermektedir. Teknolojik donanımlara sahip olan lüks araçları bünyesinde barındıran firmanın farklı marka otobüsleri vardır. Bu markalar arasında Mercedes- Benz Travego, Mercedes- Benz Neoplan Starliner ve Setra yer almaktadır. Mersin Villa Seyahat bilet alan yolcuları 2+2’lik sistemli oturma planı karşılamaktadır. Yolcular isteğine göre bu iki bu iki seçenek arasından seçim yapabilmektedir. Villa Seyahat sahip olduğu araç filosu sayesinde ile yolcu beklentilerini kusursuz olarak karşılamaktadır.

 

Mersin Villa Seyahat Araç İçin Hizmetler

Mersin Villa Seyahat, yolculuk boyunca müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak deneyimli personelleri ile hizmet sunmaktadır. Yolcularının konforlu ve memnun bir yolculuk geçirmesini amaçlayan Villa Seyahat sunmuş olduğu hizmetler ile yolculuğun kusursuz geçmesini sağlamaktadır. Otobüs koltuklarının arkasında bulunan 10 inç boyutundaki ekranlarda isterseniz film izleyebilir ya da televizyon kanallarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ekranlardan dilediğiniz türde müzik dinleyebilirsiniz. Araç içerisindeki wi-fi hizmeti ile internet bağlantısı kurarak teknolojik aletlerinizi kullanabilirsiniz. Yanınızda bulunan teknolojik aletlerin şarjının bitmesi halinde araçtaki 220 volt prizler ile teknolojik aletlerinizi şarj edebilir teknolojinin imkânlarından yolculuğunuz boyunca yaralanabilirsiniz. Yolculuk esnasında açık büfe servis hizmetinden yararlanabilir ve yolculuğunuzun eşsiz tadını çıkarabilirsiniz.

 

Mersin Villa Seyahat Şubeleri

Villa Seyahat şubeleri aşağıdaki illere dağılmıştır:

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bodrum, Bolu, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Hatay,  Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Konya, Kütahya, Kocaeli, Manisa, Muğla, Mardin, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya, Şırnak, Şanlıurfa. Uşak, Yalova, Zonguldak.

Mersin Villa Seyahat Dinlenme Tesisleri

  • Tuana Dinlenme Alanı,
  • Hendek İsmailoğlu Mola Yeri,
  • Ereğli Demireller Dinlenme Tesisleri,
  • Akşehir Özkan Mola Yeri,
  • Str Kula Mola ve Park Yeri,
  • Hanifi Yılmaz Mola Yeri,
  • Kaplan Mola Yeri,
  • Şereflikoçhisar Başkent Dinlenme Tesisi,
  • Tapan Mola Yeri,
  • Zirve Dinlenme Tesisleri.

 

Mersin Villa Seyahat Mobil Uygulama

Mersin Villa Seyahat otobüs bileti satın alabilmek için bilet.net uygulamasını Google Play veya App Store’dan indirebilir ve bilet satın alım işlemlerinizi bilet.net uygulaması üzerinden tamamlayabilirsiniz. 

 

Mersin Villa Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Mersin Villa Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?  

Bilet.net aracılığı ile Mersin Villa Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz. 

Bilet.net’ten Mersin Villa Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’ten ihtiyacınıza uygun seferleri görebilir ve hızlıca bilet alış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mersin Villa Seyahat şehirlere sefer düzenliyor?

Gün içerisinde birçok sefer düzenleyen Villa Seyahat sıklıkla Ankara, Afyon, Bolu, Bursa, Düzce, İstanbul, İzmir, İzmit, Kütahya, Mersin ve Manisa’ya sefer düzenliyor.

Mersin Villa Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mersin Villa Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Mersin Villa Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:31
Merkez ofis:Mersin
Kurucu:Kooperatif
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Digiturk
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)