Mercan Turizm Otobüs Bileti

Mercan Turizm

Mercan Turizm Hakkında

Mercan Turizm, 2020 yılının ortalarına doğru Balıkesir’de kurulan bir firmadır. Firma çoğunlukla Balıkesir’in ilçelerine ve çevre illere, toplamda 16 durak ile ulaşım hizmeti vermektedir. Kurulmuş olduğu tarihten itibaren, bulunduğu sektörde daha iyisi olabilmek için durmadan özveriyle çalışmaktadır.Yolcularına kaliteli ve güvenli bir yolculuk hizmeti sunan Mercan Turizm ulaşım ağını ve araç filosunu genişleterek ülkenin diğer noktalarına hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Özenle seçtiği tecrübeli kaptan şoförleri ve deneyimli hostesleri ile gerçekleştirilen bütün seferler yolcular için daha güvenli ve keyifli bir hal almaktadır.

 

Mercan Turizm Otobüs Filosu

Mercan Turizm otobüs filosunda birden fazla lüks araca sahiptir. Yeni nesil Mercedes- Benz Travego marka araçları ile Balıkesir’in ilçelerine hizmet sunar. Filosundaki son model olan araçların tamamı günümüz teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Araçlarında bulunan 2+1 ve 2+2 oturma planı ile yolcularına iki farkı seçenek sunmaktadır. Mercan Turizm, gerçekleştirdiği bütün yolculuklarında güvenliği sağlamayı temel amaç edinmiştir. Her yolculuk öncesi ve sonrası filodaki araçların bakım ve eksikleri tamamlanmaktadır. Lüks araçları ile gün içerisinde birden fazla sefer düzenleyerek bulunduğu bölgenin ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Mercan Turizm Araç İçi Hizmetler

Mercan Turizm, Balıkesir’in ilçelerine zamanında güvenli ve rahat yolculuk yapabilmenizi sağlar. Firmanın güler yüzlü ve deneyimli çalışanları sayesinde yolculuğunuzu mutlu bir şekilde bitirebilirsiniz. Seyahat boyunca sıkılmamanız için koltuğunuzun önündeki ekrandan film veya dizi izleyebilir ya da canlı yayın akışını takip edebilirsiniz. Mercan Turizm wi-fi hizmeti veren bir firmadır. Telefonunuz ile ağ bağlantısı kurarak teknolojik aletlerinizi istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. Ve yine aynı ekranda bulunan USB çıkışları ile elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz.Araç içerinde yer alan personeller kulaklık dağıtmaktadır. Bu kulaklıklar ile müzik dinleyebilir ve dokunmatik ekranlardan oyun oynayarak yolculuğunuzu keyiflendirebilirsiniz. Seyahatiniz boyunca rahat koltuklarınızda otururken size sunulan acık büfe hizmetinden dilediğiniz kadar yaralanabilirsiniz. 

 

Mercan Turizm Şubeleri

Mercan Turizm şubelerinin bulunduğu yerler; Balıkesir, Balıkesir (İvrindi), Balıkesir (Havran), Balıkesir (Edremit), Balıkesir (Burhaniye), Balıkesir (Gömeç), Balıkesir (Ayvalık), Balıkesir (Sarımsaklı), Balıkesir (Akçay), Balıkesir (Güre), Balıkesir (Altınoluk), Edirne (Karaağaç).

 

Mercan Turizm Dinlenme Tesisleri

Mercan Turizm, kısa mesafe yolculuk yapmaktadır, bu nedenle herhangi bir dinlenme noktası bulunmamaktadır.

 

Mercan Turizm Mobil Uygulama

Mercan Turizm bilet işlemleri için bilet.net’i Google Play ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz. Bu noktalardan bilet satın alımlarınızı hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. 

 

Mercan Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Mercan Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim? 

Evet, bilet.net internet sitemiz üzerinden Mercan Turizm otobüs bileti ve diğer firma biletlerini satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Mercan Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile 300'den fazla otobüs firmalarının seferlerini sorgulayabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve oturduğunuz yerden kolayca otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Mercan Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Mercan Turizm ile gidilebilecek yerler; Edremit, Ayvalık, Burhaniye, Altınoluk, Balıkesir, Havran, Gömeç.

Mercan Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mercan Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Mercan Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2020
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Balıkesir
Kurucu:Ahmet Mercan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)