MB Seyahat Otobüs Bileti

MB Seyahat

MB Seyahat Hakkında

2020 yılında Siirt merkezli Siirt Çağdaş Turizm, Yeni Siirt Çağdaş Turizm, Siirt Çağdaş ve Siirt Has Turizm firmalarının birleşmesiyle kurulan MB Seyahat dört köklü firmanın düşüncelerini ve deneyimlerini bir araya getirmiştir. Alanlarında uzman kişiler tarafından kurulan bu firmada geniş bir kadro deneyim bulunmaktadır. Köklü firmaların yenilikçi düşünce sistemine bürünerek ortaya çıkarttığı MB Seyahat otobüs bileti almak isteyenlerinde tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır. Firma insana saygı ve değerler konusunda oldukça hassas davranmaktadır. 

Firma Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan yolcu taşıma kurallarına oldukça dikkat ederek belgelerini eksiksiz olarak düzenlemektedir. Ayrıca otobüsler sık sık dezenfekte edilerek yolcuların sağlıklı bir şekilde varış noktalarına gitmeleri hedeflenmektedir. 

 

MB Seyahat Otobüs Filosu

MB Seyahat otobüs firması, yenilikçi ve dinamik yapısıyla onlarca aracı bir araya getirmiştir. Daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmaya ait otobüslerin yaşı genç tutulmaktadır. Bunun en önemli nedeni yolcuların isteklerine cevap verecek donanımların bu araçlarda bulunmasıdır. MB Turizm araç filosunda bulunan otobüsler Neoplan ve Trevago markalarından oluşmaktadır.

Aynı zamanda araçların bakımı ve temizliği de sık sık yapılmaktadır. Firma yetkilileri başta çalışanları olmak üzere taşınan her kişiye değer verdiklerinin altını çizerek önceliklerini insani değerler olarak belirlemiştir. Araçlarda bulunan şerit belirleme sistemi, hız limiti belirleyici gibi güvenlik önemlerinin bulunduğu donanımlar yer almaktadır. Siz de bu firmayı tercih ederek güvenli bir ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.

 

MB Seyahat Araç İçi Hizmetler

MB Seyahat bilet alan yolculara birçok hizmet sunmaktadır;

  • Televizyon; Her koltuğun arkasında bulunan televizyonlar sayesinde yolculuk boyunca kesintisiz televizyon keyfi yapabilirsiniz.
  • 2+1 koltuklar sayesinde siz de isterseniz tek başınıza oturma imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Kişiye özel kulaklık; İsterseniz telefonunuza isterseniz televizyona bağlanan kişiye özel kulaklıklar rahat bir yolculuk geçirmenize olanak sağlamaktadır.
  • Rahat ve geniş koltuklar; Yolcularının konforuna oldukça dikkat eden firma rahat ve geniş koltuk yapısı sayesinde yolcuların rahat hareket etmesini sağlamayı amaçlar.
  • Ücretsiz İnternet; Araç içerisinde ücretsiz olarak sunulan Wİ-Fİ ağı sayesinde kesintisiz bir şekilde internete bağlanabilirsiniz.
  • Araç içi ikramlar; Araçlarda ücretsiz olarak soğuk ve sıcak içecekler ve kek, bisküvi gibi atıştırmalık ikramlar sunulmaktadır. Siz de bu imkanlardan yararlanarak konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Günlük gazete
  • Okuma Işığı
  • Klima

 

MB Seyahat Şubeleri

Van, Siirt, Ankara, İstanbul, Diyarbakır ve Batman arasında seferler düzenleyen firmanın bu şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. 

 

MB Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yolcuları için kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan MB Seyahat, araç içerisinde verdiği hizmeti dışarda da alabilmeniz için kaliteli ve donanımlı dinlenme tesislerinden yararlanmaktadır. Siz de dinleme molaları sırasında tuvalet, mescit, market, restoran gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

 

MB Seyahat Mobil Uygulama

Google Play ve App Store’da bulunan bilet.net uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamadan bilet, sefer, firma bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

MB Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te MB Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net MB Turizm başta olmak üzere yüzlerce firmadan otobüs bileti satın almanızı sağlar. 

 

Bilet.net'ten MB Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net indirimli fiyatlarla ekonomik biletlere ulaşmanızı sağlar. Ayrıca fiyat ve sefer bilgilerine de kolay bir şekilde ulaşarak erken fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz. 

 

MB Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

MB Seyahat’e ait otobüslerin genellikle Van, Siirt, Ankara, İstanbul, Diyarbakır ve Batman arasında seferleri bulunmaktadır. 

MB Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

MB Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

MB Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:2020
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Siirt
Kurucu:4 Turizm Firması
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)