Mavi Canlar Turizm Otobüs Bileti

Mavi Canlar Turizm

Mavi Canlar Turizm Hakkında

Mavi Canlar Turizm, İç Anadolu bölgesine sıklıkla seyahat düzenleyen bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu yıldan bu tarihe kadar her zaman disiplini ve yolcularının konforunu düşünen firma seyahat sırasında yolcularını özel hissettirmeyi amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda giderek büyüyen bir firma olmuştur.

 

Mavi Canlar Turizm Otobüs Filosu

Mavi Canlar Turizm otobüs firmasının toplam 2 adet otobüsü bulunmaktadır. Bu araçlarla sık sık sefere çıkan firma, yakın tarihte otobüs filosuna yenilerini de ekleyecektir. Firmanın sahip olduğu araçların ortalama yaşı 5’tir. Mavi Canlar Turizm firmasının otobüslerinin modelleri ise Travego ve Tourismo araç modelleridir.

 

Mavi Canlar Turizm Araç İçi Hizmetler

Seyahat firması, kurulduğu ilk yıllardan beri önem verdikleri ilk şey yolcularının konforu olmuştur. Bu doğrultuda da birçok çalışma yapmışlardır. Otobüs firmasının koltuk dizaynı ve koltuk seçimi yolcuların rahatı gözetilerek ayarlanmıştır. Geniş koltuklarda uzun süreli yolculuğunuzu rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca her koltuğa özel olarak yerleştirilen küçük boy ekranlardan kesintisiz bir şekilde TV izleyebilirsiniz. Ekranlarda yer alan usb girişiyle cihazınızı ekrana bağlayabilir ve kendi cihazınızda yer alan filmleri izleyebilir, müzikleri dinleyebilirsiniz. Firma araç içi hizmetlerinde bunlarla da yetinmeyerek ek olarak soğuk, sıcak içecekler ve tatlı, tuzlu yiyecekler ikram etmektedir.

 

Mavi Canlar Turizm Şubeleri

Otobüs firması Türkiye’nin pek çok şehrine sefer düzenlemekte ve seferlerin kaliteli geçmesi için de bu şehir ve ilçelerde şube bulundurmaktadır. Mavi Canlar Turizm firmasının şube bulundurduğu ilçeler şöyledir:

 • Amasya
 • Aydınca
 • Esenyurt
 • Sarıgazi
 • Zile
 • Sultanbeyli
 • Turhal

 

Mavi Canlar Turizm Dinlenme Tesisleri

Seyahat firması yolcularının yolculuk serüvenlerinin konforlu bir şekilde geçmesini istemektedir. Böylece sefer yolu boyunca anlaşmalı dinlenme tesislerinde mola verilmektedir. Mola verdiği bu tesislerde yolcular dinlenebilir ve diğer ihtiyaçlarını giderebilirler.  Mavi Canlar Turizm firmasının uğradığı dinlenme tesisleri aşağıda listelenmiştir.

 • Bolu Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisi
 • Irmak Dinlenme Tesisi

 

Mavi Canlar Turizm Mobil Uygulama

Firmanın biletlerini mobil uygulama kullanarak kısa sürede ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Google Play Store ve App Store’da yer alan uygulamayı indirmek olacaktır. 

 

Mavi Canlar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Mavi Canlar Turizm Otobüs Bileti Satın Alabilir Miyim?

Mavi Canlar Turizm otobüs bileti ve daha birçok otobüs firmasının biletlerini bilet.net internet sitesinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bilet.net internet sitesinde sadece Mavi Canlar Turizm firması gibi otobüs firmaları değil, uçak firmaları da yer almaktadır. Uçak biletlerinizi de bilet.net internet sayfasından satın alabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Mavi Canlar Turizm Otobüs Bileti Almanın Avantajları Nelerdir?

Bilet.net internet sitesinden otobüs biletlerini, uçak biletlerini oldukça avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bilet.net internet sitesinin sunduğu en büyük avantaj ise biletlerin diğer sitelerden daha uygun fiyata satın alınabiliyor olmasıdır. Bu büyük avantajdan Mavi Canlar Turizm bilet işlemlerinizi gerçekleştirirken de yararlanabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soru için veyahut bilet iptal işlemleri için bilet.net seyahat danışmanlarını 7/24 arayabilirsiniz.

 

Mavi Canlar Turizm Hangi Şehirlere Sefer Düzenliyor?

Mavi Canlar Turizm firması kurulduğu tarihten itibaren  pek çok şehre ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Mavi Canlar Turizm firmasının düzenli olarak gittiği şehirler ve ilçeler şunlardır:

 • İstanbul
 • Amasya
 • Tokat
 • Zile
 • Esenyurt
 • Gaziosmanpaşa
 • Turhal

Mavi Canlar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Canlar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Mavi Canlar Künyesi
Kuruluş yılı:2004
Otobüs Sayısı:2
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Ali Belge
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)