Kayısı Kent Turizm Otobüs Bileti

Kayısı Kent Turizm

Kayısı Kent Turizm Hakkında

Kayısı Kent Turizm, 2000 yılında Suat Öz tarafından Malatya’da kurulmuştur. Misyon olarak alanında yenilikler getirerek otobüs taşımacılığında marka olmayı belirlemişlerdir. Vizyon olarak ise yolcuların değişen isteklerine uygun, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı hedeflenmektir. Bölgesel bir firma olmasına karşın Türkiye’nin farklı yerlerine Malatya kalkışlı seferler ayarlamakta ve günden güne yolcuk ağlarını ve anlaşmalarını büyütmektedirler.
 

Kayısı Kent Turizm Otobüs Filosu

Deneyimli firmanın otobüs filosunda otuz adet araç bulunmaktadır. İki artı bir ve iki artı iki oturumlu otobüs seçenekleri mevcuttur. Yirmi dört adet hizmet ödülüne ve yirmi iki yıllık tecrübeye sahip olan firmanın filosundan müşteriler  memnun kalmaktadır. Yolcularının talepleri ve olumlu yorumları ile bugüne gelen Kayısı Kent otobüs firması isteğe göre araç ve sefer sayısını arttırmaktadır. Otobüs işletmesinin araç filosunda Travego marka araçlar bulunmaktadır.

 

Kayısı Kent Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşteri hizmetindeki kalite ile alanında tanınan bir kuruluş olan işletmenin otobüs filosundaki tüm araçlarda USB girişleri ile dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarda kullanılan direkt olarak uydu ile kesilmeyen TV yayını ve ücretsiz 3G internet farkını hissedebilirsiniz. Her bir araçta çay, neskafe, kola, su ve meyve suyu gibi içecek ve kek, bisküvi gibi yiyecek imkânlarına yirmi dört saat boyunca ulaşabilirsiniz. Koltuklarda sizin için özel tasarlanan on inç ekranlar ile seyir keyfi yaşayabilir ve prizler ile cihazlarınızı tedirgin olmadan şarj edebilirsiniz. Araç filosundaki tüm vasıtalarda okuma lambaları, emniyet kemerleri ve ısıtma ile soğutma için fanlar düşünülmüştür.
 

Kayısı Kent Turizm Şubeleri

Yolcuların güveni ve rahatı için il ve ilçelerde kolay ulaşılabilir konumlarda bulunan şubeler hizmet vermektedir. Şubelerin olduğu konumlar şöyledir;

Adana, Ankara, Avcılar, Doğanyol, Düzce, Harem, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Mersin, Mezitli, Sakarya, Sivas, Elazığ, Aksaray, Uşak ve İzmir.

 

Kayısı Kent Turizm Dinlenme Tesisleri

Molalarda ara vereceği dinlenme tesisi seçiminde sloganındaki yenilik anlayışı ile temiz tesisler tercih edilmektedir. Kullanılan tesisler şunlardır;

Gölpınar Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Kapadokya Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir.

 

Kayısı Kent Turizm Mobil Uygulama

Kayısı Kent Turizm otobüs bileti satın almak mobil uygulama sayesinde artık daha kolay ve rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Android ve iOS teknolojisi ile Google Play veya App Store’dan bilet.net aplikasyonunu edinebilirsiniz. Dilediğiniz bilete anında erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kayısı Kent Turizm Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net’te Kayısı Kent Turizm bileti satın alabilir miyim?

Evet, Kayısı Kent Turizm bileti satın almak veya seferleri sorgulamak için bilet.net mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Kayısı Kent Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile 300'den fazla otobüs firmasının seferlerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve kolayca otobüs bileti satın alabilirsiniz.

 

Kayısı Kent Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Her geçen gün emin adımlarla büyüyen otobüs firması sefer için çok fazla rağbet görmektedir. Kayısı Kent Turizm seferlerinin olduğu şehirler şunlardır; Adana, Ankara, Avcılar, Doğanyol, Düzce, Harem, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Mersin, Mezitli, Sakarya, Sivas, Elazığ, Aksaray, Uşak ve İzmir.

Kayısı Kent Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Kayısı Kent Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Malatya Kayısı Kent Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Malatya
Kurucu:Suat Öz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
Okuma Lambası