Mahmut Lüks Deniz Turizm Otobüs Bileti

Mahmut Lüks Deniz Turizm

Mahmut Lüks Deniz Turizm Hakkında

2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Mahmut Lüks Deniz Turizm, bugün kırktan fazla durağı bulunan önemli bir firma haline gelmiştir. Son teknolojilerle donatılan otobüslerde yolcuların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek önemli çalışmalar yapılmaktadır. 22 yıllık deneyimiyle daima yolcuların güvenliğine ve konforlu bir ulaşım geçirmesine önem veren firma önce insan diyerek taşımacılık sektöründe güvenliği ilk sıraya koymuşlardır.

İçişleri Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından hazırlanan yolcu taşıma kanun ve kuralları ile yol kurallarına oldukça dikkat eden firmanın belgeleri eksiksizdir. Ayrıca yapacağınız yolculuklarda size maksimum düzeyde hizmet veren bu firmaya geri dönüşler ise olumludur. 

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm Otobüs filosu

Mahmut Lüks Deniz Turizm otobüs bileti alan kişiler genellikle geniş bir otobüs filosuyla karşılaşmaktadır. Otobüslerin yaşı 10’u geçmeyecek şekilde olan firmanın her otobüsü yüksek teknolojilerle ve yolcuların beklentilerini karşılayacak biçimde donatılmıştır. Firma Travego ve Setra markalı araçlar ile taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm Araç İçi Hizmetler

Mahmut Lüks Deniz Turizm otobüs firması,  yolcularına araç içerisinde en iyi imkanları sunmayı amaçlamaktadır. Uzun ve sıkıcı hale gelen otobüs yolculuklarını keyifli bir hale getirmek için sunduğu imkanları şöyle sıralayabiliriz;

 • Televizyon: Koltuk sırtlarında kişiye özel olarak bulunan 10 inçlik televizyonlarda ulusal kanallar, özel olarak seçilmiş dizi ve filmleri seyredebilirsiniz.
 • Koltuk: Araç içerisinde bulunan her koltuk geniş aralıklara sahiptir. Ayrıca geriye doğru yatabilen kol desteği olan bu koltuklarla yolcuların konforu düşünülmüştür.
 • Wİ-Fİ: Araç içerisinde her yolcunun yararlanabileceği ücretsiz internet ağı bulunmaktadır. Akıllı cihazlarınızı internet ağına bağlayarak kolay bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.
 • Araç içi ikram: Lezzetli ve konforlu bir yolculuk geçirmeniz için çay, kahve, kola, meyve suyu gibi içecekler ve kraker, kek, bisküvi gibi atıştırmalık yiyecekler araçta açık büfe olarak sunulmaktadır.
 • Okuma ışıkları
 • Klima
 • Günlük gazete

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm Şubeleri

Mahmut Lüks Deniz Turizm, 

 • İstanbul,
 • Ankara,
 • İzmir,
 • Edirne,
 • Antalya,
 • Adana,
 • Kastamonu
 • Bursa,
 • Sakarya,
 • Edirne.

başta olmak üzere birçok noktada şubesi bulunan bir firmadır. 

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm Dinlenme Tesisleri

Mahmut Lüks Deniz Turizm bilet satın alan müşterilerinin daima en iyi hizmeti alması için araç içinde verilen hizmeti dışarda da almalarını sağlamaktadır. Seyahat esnasında kısa ve uzun molalar verilerek yolcuların ve çalışanların dinlenmesi sağlanmaktadır. Dinleme tesislerinde ise birçok imkân bir arada bulunmaktadır. Bunlar; açık büfe restoran, market, hediyelik eşya dükkanları, çocuk oyun alanı, mescit, tuvalet gibi mekanlardır.

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm Mobil Uygulama

App store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bilet.net uygulamasıyla yüzlerce firmadan otobüs bileti alabilirsiniz.

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Mahmut Lüks Deniz Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net yüzlerde firma arasından size en uygun olanları sunmaktadır. Siz de Mahmut Lüks Deniz Turizm bileti almak isterseniz bilet.net’ten yararlanabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Mahmut Lüks Deniz Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’e isterseniz mobil uygulama isterseniz tarayıcı üzerinden ulaşarak en doğru sefer saatleri ve tarihlerini görebilirsiniz. Ayrıca size sunulan avantajlı bilet fiyatlarından da yararlanarak güvenli ödeme yöntemiyle biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Mahmut Lüks Deniz Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Mahmut Lüks Deniz Turizm, İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne, Antalya, Adana, Kastamonu Bursa, Sakarya, Edirne gibi birçok şehre seferler düzenlemektedir.

Mahmut Lüks Deniz Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Mahmut Lüks Deniz Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Mahmut Lüks Deniz Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)