Lüks Yonca Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yonca Seyahat

Lüks Yonca Seyahat Hakkında

1989 yılında İsmail Gürkaya tarafından kurulan Lüks Yonca Seyahat ‘Önce Güven’ sloganıyla yola çıkarak yıl içeresinde binlerce yolcunun ulaşımını sağlamaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında birçok noktaya yolcu taşıyan firma her zaman yolcu konforunu ve güvenliğini ön plana koymaktadır. Uluslararası yolcu taşıma kurallarına ve kanunlarına göre hareket eden firma yeniliklere daima açık olmaktadır. Müşterilerin beklentileri ve çağın getirdiklerini düşünerek yenilikleri otobüslerine uygulayan firma büyümeyi ve daha fazla yere ulaşım sağlamayı amaçlamaktadır.

Yaygın denetim ekibi sayesinde her aracın bakımını, özelliklerini, beklentilerini karşılamak için çalışan firma her türlü ticari kaygıdan uzak durarak müşterilerini memnun etmeyi ilke haline getirmiştir.

Eleştiri ve öz eleştirileri kabul ederek düzenlemeleri bu şekilde yapan firma ilerleyen dönemlerde yeni şehirlere seferler düzenlemeyi amaçlamaktadır. 

 

Lüks Yonca Seyahat Otobüs filosu

Geniş bir otobüs filosuna sahip olan Lüks Yonca Seyahat bilet alımı yapan yolcular bugün Türkiye’de ve dünyada farklı ülkelere seyahat edebilmektedir.  Otobüs seferlerinde her zaman hem Türkiye’nin hem de seyahat edilen ülkelerin kullarına uymayı amaç edinen Lüks Yonca Seyahat filosunda bulunan her aracı yolcuların beklentilerine göre dizayn etmiştir. Travego, Man Fortuna, Temsa Safir markalı araçlardan oluşan otobüs filosu ile yolcu taşımada yüksek güvenlik sağlayan firma hemen her aracında araç hız sabitleyici, şerit takip sistemi gibi güvenliği arttırıcı önlemler bulundurmaktadır. 

 

Lüks Yonca Seyahat Araç İçi Hizmetler

Lüks Yonca Seyahat otobüs firması tarafından araç içinde sunulan hizmetler şöyle sıralanabilir; 

  • Televizyon: Koltuk arkalarında bulunan televizyonlarla sizler için seçilen müzikleri dinleyebilir, film, dizi ve ulusal kanalları izleyebilirsiniz.
  • Kişiye özel kulaklık: Televizyonlara bağlanan kulaklıklar siz de ortam sesinden rahatsız olmadan film keyfi yapabilirsiniz.
  • İnternet: Yolculuk esnasında size sunulan ücretsiz ağ fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Araç içi ikramlar; Seyahat esnasında sizlere sıcak- soğuk içecek servisi ve yiyecek servisi yapılmaktadır. Bu ikramlardan ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.
     

Lüks Yonca Seyahat Şubeleri

Lüks Yonca Seyahat’e ait şubeler şöyle sıralanabilir; Balıkesir (Yonca), Edremit, Edremit-Taç, Akçay, Altınoluk, Altınoluk-Taç, Küçükkuyu, Ayvacık, Ezine, Çanakkale-Merkez, Çanakkale-Dörtyol, Çanakkale-İskele, Burhaniye, Ayvalık, Sarımsaklı, Bursa, Bursa (Fakülte), Ayvalık Eski Garaj, Güre, Havran, İvrindi, Karaağaç, Gömeç

 

Lüks Yonca Seyahat Dinlenme Tesisleri

Yolcularının kaliteli hizmeti otobüs dışında da almasına özen gösteren Lüks Yonca seyahat yol boyunca kaliteli tesislerinde dinlenme molası vermektedir. Restoran, kafe, market, hediyelik eşya mağazası, mescit, tuvalet, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı dinlenme tesislerinde bulunan özellikler olarak sıralanabilir.

 

Lüks Yonca Seyahat Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait uygulama ile siz de biletinizi mobil cihazlarınızdan satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Google Play ya da App Store üzerinden uygulamayı indirmek.

 

Lüks Yonca Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Yonca Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net Lüks Yonca Seyahat ve yüzlerce firmaya ait otobüs biletlerini hızlı bir şekilde almanızı sağlamaktadır.

 

Bilet.net'ten Lüks Yonca Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Lüks Yonca Seyahat otobüs bileti almak isteyen kişiler bilet.net’e girerek kendilerine en uygun seferi ve koltuğu seçtikten sonra güvenli bir şekilde ödeme yapabilir. Ayrıca bilet.net size diğer firmaların bilgi ve fiyatlarını da sunarak karşılaştırma imkânı sunar.

 

Lüks Yonca Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Lüks Yonca Seyahat yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli ve yurt dışında Bulgaristan, Haskova, Kırcali gibi birçok sefer sunmaktadır.

Lüks Yonca Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Yonca Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Yonca Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1989
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Tekirdağ
Kurucu:İsmail Gürkaya
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)