Lüks Yalova Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yalova Seyahat

Lüks Yalova Seyahat Hakkında

Lüks Yalova Seyahat, 1979 yılında Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi desteğiyle oluşturulmuş bir firmadır. Merkezi Yalova olan yerel bir otobüs firması çıktığı yolda üstüne düşen sorumlulukları yerine getirerek büyümüş ve ilerlemiştir. Günümüzde seksen beş farklı noktaya seyahat yapmaktadır ve yüzlerce üyeye ulaşmıştır. Kalite, güven, saygı ve istikrar ilkeleri ile karayolu taşımacılığında zirveyi hedeflemektedir. Yolcuların her zaman sevdikleri ile buluşturma gayesi ile her geçen gün bir adım daha ileriye gitmek vizyon olarak belirlenmiştir.
 

Lüks Yalova Seyahat Otobüs Filosu

Lüks Yalova Seyahat otobüs firması, Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tecrübesi ile otobüs filosu oluşturulmuş ve araçlarda olması gereken en elzem özelliklere dikkat edilmiştir. Yirmi dört adetlik geniş bir araç kapasitesine sahip olan firma araçların ihtiyaçlarını zamanımızın gerekliliklerine uygun olarak yapmaktadır. Araçların ortalama yaşı beştir. Müşteri memnuniyetini gözeterek farklı araç tiplerini filosuna ekleyen firmanın otobüs markaları Travego ve Setra’dır. 2+1 ve 2+2 olmak üzere araç çeşitleriyle yoluna devam eden firma günden güne otobüs çeşitliliğini ve sefer sayısını güncellemektedir.
 

Lüks Yalova Seyahat Araç İçi Hizmetler

Yolcuların huzurlu ve dinamik bir şekilde sevdiklerine kavuşması için iyi bir seyahat tecrübesi hedeflenmektedir. İnsan ergonomisi esas alarak hazırlanmış lüks koltuklar bütün araçlarda mevcuttur. Otobüs filosusun her bir aracında yolculuk boyunca 3G hızında sınırsız ve kesinti olmaksızın kullanılabilecek internet ağı bulunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden işletme, oturma yerlerde on üç inçlik ekranlar aracılığıyla uydu yayını yapmaktadır. Her bir araçta USB ile bağlantı sağlanmaktadır. Hafızanızda kalacak seyahat deneyimi için her an ulaşabileceğiniz sınırsız yiyecek ve içecek sunumları bulunmaktadır. 
 

Lüks Yalova Seyahat Şubeleri

Yolcuların her zaman düşünüldüğü bir firma olma farkıyla, seyahat düzenlenen çeşitli noktalarda kolay ulaşılabilir şubeler açılmıştır. Şubelerinin bulunduğu yerleri şöyle listeleyebiliriz;
İstanbul, Balıkesir, Ankara, Manisa, Yalova, Sakarya, İzmit, Afyon, Burdur, Bursa, Eskişehir, Isparta, İzmir, Antalya, Balıkesir, Bolu, Düzce, Giresun ve Kütahya.

 

Lüks Yalova Seyahat Dinlenme Tesisleri

Bulunduğu sektörde takip edilen Lüks Yalova Seyahat’in özenle ve titizlikle seçtiği dinlenme tesislerini şöyle sıralayabiliriz;

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri

Irmak Dinlenme Tesisleri

Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri

Türsan Dinlenme Tesisleri

Yıldız Dinlenme Tesisleri

Zorlu Park Dinlenme Tesisleri.

 

Lüks Yalova Seyahat Mobil Uygulama

Lüks Yalova Seyahat bilet almak için en kısa ve doğru yol mobil uygulama kullanımı olmaktadır. Telefon ya da tabletlerinizden kolaylıkla Google Play ya da Appstore’a girip bilet.net uygulamasını yükleyebilirsiniz. 

 

Lüks Yalova Seyahat Hakkında Merak Edilenler
 

Bilet.net’te Lüks Yalova Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Tabii ki, seyahat etmeye karar verdiğiniz anda Lüks Yalova Seyahat otobüs bileti seçeneklerine bilet.net vasıtasıyla alabilirsiniz.

Bilet.net’ten Lüks Yalova Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net müşteri odaklı yazılımı ile müşterinin en az tıkla işlemlerini çözebilmesini sağlar. Bilet.net sizin adınıza en kullanışlı otobüs biletlerini seçer ve liste halinde sunar. 

Lüks Yalova Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Üyelerinin ve yolcularının desteğini arkasına alan otobüs firması güzel ülkemizin her bir yanına sefer düzenler. Sıklıkla düzenlenen iller şu şekildedir; İstanbul, Balıkesir, Ankara, Manisa, Yalova, Sakarya, İzmit, Afyon, Burdur, Bursa, Eskişehir, Isparta, İzmir, Antalya, Balıkesir, Bolu, Düzce, Giresun ve Kütahya.

Lüks Yalova Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Yalova Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Yalova Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1979
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Yalova
Kurucu:Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)