Lüks Perla Turizm Otobüs Bileti

Lüks Perla Turizm

Lüks Perla Turizm Hakkında

2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Lüks Perla Turizm bugün 22 durağıyla birlikte uluslararası yolcu taşımacılığında marka haline gelmiş firmalar arasında yer almıştır. Daima konuklarını memnun ve mutlu etmeyi amaçlayan firma onlardan gelen geri dönüşlerle kendisini gelişime açık tutmaktadır. 22 yıllık deneyimli bir ekibe sahip olan firma gerek otobüslerin içerisinde yapılacak yenilikler gerek araç içi hizmetler gerekse dinlenme noktalarında her zaman en kaliteli olanı vermeyi amaçlamaktadır.

Uluslararası yolcu taşıma kanun ve kurallarına göre hareket ederek konuklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Lüks Perla Turizm bilet alan yolcular konforlu araçlarda yolculuk yapma imkanına sahip olmaktadır. İstanbul- Bükreş arasında karşılıklı seferler düzenleyen Lüks Perla Turizm ilerleyen dönemlerde yeni şehirlere de sefer düzenlemeyi amaçlamaktadır. 

 

Lüks Perla Turizm Otobüs filosu

Geniş bir otobüs filosuna sahip olan Lüks Perla Turizm otobüs firması, bugün 22 farklı durağa yaptığı seferlerde can ve mal güvenliğini sağlamayı ilkeleri arasında ilk sıraya koyarak hareket etmiştir.

Araçlarda bulunan hız sabitleme ve şerit takip sistemleri yolcu can ve mal güvenliğini sağlayacak önlemler arasında yer almaktadır. Ayrıca araçların donanı mı da hem güvenliği hem de konforu sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. 

 

Lüks Perla Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Perla Turizm tarafından size sunulanaraç içi hizmetler şöyle sıralanabilir

  • Konforlu koltuklar: Geniş aralıkları bulunan koltuklar sayesinde siz de rahat bir yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.
  • İnternet: Araç içerisinde size sunulan ücretsiz ağa ile akıllı cihazlarınızla bağlanarak konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Araç içi ikramlar: Ücretsiz olarak sunuluna soğuk ve sıcak içecekler ile atıştırmalık yiyeceklerden yararlanabilirsiniz.
  • Televizyon: Koltuk sırtlarında bulunan televizyonlarla siz de ulusal kanallar başta olmak üzere birçok film ve diziyi seyredebilirsiniz.
  • Okuma ışığı
  • Klima: Yaz ve kış aylarında kullanıma uygun olan klimalar sayesinde yanınızdaki kişiyi etkilemeden havalandırma sisteminden yararlanabilirsiniz.
  • Kişiye özel kulaklık

 

Lüks Perla Turizm Şubeleri

Lüx Perla Turizm’in Aksaray İstanbul şubesi bulunmaktadır. 

 

Lüks Perla Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüks Perla Turizm otobüs bileti aldığınızda İstanbul Bükreş arasındaki en kaliteli dinleme tesislerinde konaklama imkânı bulacaksınız. Yolcularının ihtiyaçlarına oldukça dikkat eden Lüks Perla Turizm dinleme tesisi tercihlerinde açık büfe, market, kafe, hediyelik eşya dükkanları, mescit ve tuvalet olan yerleri seçmektedir.

 

Lüks Perla Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net’e ait mobil uygulama sayesinde Lüks Perla Turizm otobüs bileti almak oldukça kolay. Siz de Google Play ve App Store’dan indireceğiniz ücretsiz bilet.net uygulama sayesinde hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.

 

Lüks Perla Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Perla Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’te Lüks Perla Turizm başta olmak üzere yüzlerce firma bulunmaktadır. Kendinize en uygun olan otobüs seferini seçtikten sonra güvenli bir ödeme yöntemiyle biletinizi satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Perla Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net aracılığıyla alacalığınız biletleri herhangi bir komisyon ücreti ödemeden avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca bilet.net size seferleri, fiyatları ve firmaları karşılaştırma ve bilgi edinme imkânı sunmaktadır. 

Lüks Perla Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Lüks Perla Turizm İstanbul- Bükreş arasında her gün düzenli otobüs seferleri düzenlemektedir.

Lüks Perla Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Perla Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Perla Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)