Lüks Nur Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Nur Seyahat

Lüks Nur Seyahat Hakkında

Lüks Nur Seyahat 1995 yılında Hatay’da kurulmuş olan bir şehirlerarası yolcu taşıma firmasıdır. Uzun süredir karayolu taşımacılığı yapan firma, taşımacılık sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Yolcularına her zaman kaliteli bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Ayrıca hem kısa hem uzun mesafe seferleri bulunmaktadır. Firmaya ait otobüslerde seyahat boyunca hız sınırına uygun bir şekilde güvenilir bir yolculuk yapmak mümkündür. Bununla birlikte, aynı zamanda şehir içi servis hizmetleri de bulunmaktadır.

 

Lüks Nur Seyahat Otobüs filosu

Şirket, 11 araçlık genç otobüs filosuyla her geçen gün daha da büyüyerek kendini güncellemeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Araç içinde son teknoloji tasarımlarla sağlanmış olan yenilikler de tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biridir. Bunun yanında otobüslerdeki personeller konusunda da oldukça titiz davranan firma,alanında uzman şoför ve personellerle çalışmaktadır.Modern çağa ayak uydurmayı benimseyerek her zaman yolcu memnuniyetini esas almaktadır. Şirket, yolcuların güvenliği için sefer saatlerinde de dikkatli davranmaktadır. 

 

Lüks Nur Seyahat Araç İçi Hizmetler

Araç içi hizmetler konusunda oldukça seçici olan firma,yolcularına seyahat boyunca çeşitli hizmetlerde bulunmaktadır. Her seferde yolculara yiyecek-içecek servisinin yanı sıra, ücretsiz internet hizmeti, koltuk arkasında bulunan ekranlarda TV hizmeti de sunmaktadır. Bu ekranlarda birçok yerel kanala ve müzik kanallarına kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Ayrıca koltuklar da tamamen yolcuların sağlığı göz önünde bulundurularak konforlu ve diğer koltuklara mesafeli olacak şekilde tasarlanmıştır. 

 

Lüks Nur Seyahat Şubeleri

Adana, Altıkat, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Aksaray2, Akşehir, Alanya, Ankara, Kızılay, Antalya, Aydın, Bandırma, Biga, Bodrum, Bolu, Bursa, Cardak, Ceyhan Çarşı, Ceyhan Otogar, Çanakkale, Çanakkale Belediye, Ezine, İskele, Çay, Dalaman, Denizli, Dörtyol, Dörtyol2, Düzce, Ereğli, Erzin, Fethiye, Gazipaşa, Gebze, Armutlu, Ceka, Erzim, Eski Otogar, Günsas Otogar, Hatay Otogar, Ovakent, İnegöl, Isparta, İskenderun, Paç, Beylikdüzü, Esenler, Esenyurt, Kıraç, Cevizli, Dudullu, Kartal, Kaynarca, Sarıgazi, Tepeüstü, Ümraniye Nilüfer, Harem, Sultanbeyli, İzmir, Karacabey, İzmit, Karapınar, Aktepe, Kırıkhan, Kumluca, Hilton, Kütahya, Onaz, Manavgat, Marmaris, Mersin, Milas, Nazilli Ortaca, Payas, Uşak Söke, Turgutlu, Simav Tarsus, Serik noktalarında firmaya ait şubeler vardır.

 

Lüks Nur Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma,yolculuk sırasında belirli dinlenme tesislerinde mola vermektedir: Akün Dinlenme Tesisleri, Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri, Dudu Konak Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Kaptan Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Dinlenme Tesisleri, Str Dinlenme Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri bunlardan bazılarıdır. 

 

Lüks Nur Seyahat Mobil Uygulama

Lüks Nur Seyahat otobüs bileti almanın en kolay ve pratik yöntemlerinden biri de bilet.net mobil uygulamasıdır. Bu mobil uygulamayı Google Play veya App Store ile indirerek istediğiniz firmaya ait otobüs biletlerine ulaşmanız da mümkündür. 

 

Lüks Nur Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Nur Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Lüks Nur Seyahat otobüs bileti almak hem daha kolay hem de daha güvenilirdir.Şubeye gitmeye gerek kalmadan bilet.net ile Lüks Nur Seyahat bilet tercihi yapmanız mümkündür.

Bilet.net'ten Lüks Nur Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net ile bilet almanın birçok avantajı vardır. Bunlardan en önemlisi ise bilet.net’te bulunan otobüs bileti fiyatları ve internet sitesindeki bilet fiyatlarının değişmiyor olmasıdır. 

Lüks Nur Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Uzun yıllardır varlığını sürdüren bir yolcu taşıma firması olduğu için Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir: İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Çanakkale, Adana, Gaziantep, Kayseri, Mersin Samsun, Diyarbakır, İzmit, Hatay, Şanlıurfa, Sakarya, Balıkesir, Erzurum. 

Lüks Nur Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Nur Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Nur Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1995
Otobüs Sayısı:11
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:Yahya Yabancı, Ferit Kör, Ali Kör
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık