Lüks Niksar Turizm Otobüs Bileti

Lüks Niksar Turizm

Lüks Niksar Turizm Hakkında

Lüks Niksar Turizm, oldukça genç bir karayolu yolcu taşımacılığı yapan bir ulaşım şirketidir. 2020 yılında Tokat’ta kurulmuştur. Sakarya, Samsun, Amasya, İzmit ve İstanbul gibi illere ve ilçelerine seferler düzenlemektedir.  Müşterilerin memnuniyetini arttırmak ve problemlere çözüm aramak şirketin misyonudur. 

Şirketin kalite ve güvene bağlı kalarak müşterilerinin günden güne memnuniyetlerini arttırmak gibi bir vizyonu vardır.

 

Lüks Niksar Turizm Otobüs Filosu

Şirkete ait otobüs filosu günden güne büyümeye devam etmektedir. Otobüs filosunda 19 araç bulunmaktadır. Araçlar Mercedes Travego modeldir. Araçlar yaklaşık 7 yaşındadır. Otobüslerin bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, yolcuların kaliteli bir şekilde seyahat etmeleri için tüm donanımlar vardır. 

 

Lüks Niksar Turizm Araç İçi Hizmetler

Seyahat sırasında yolcularına kaliteli vakit sunmak isteyen firmanın araçta verdiği hizmetleri de oldukça kalitelidir. Teknolojik imkânlar bulunan donanımlı otobüslerle seyahat edilmektedir. Koltuklar arasındaki geniş mesafe sayesinde yolcular rahat bir seyahat süresi geçirirler. Ayrıca koltukların arkasında 10 inçlik HD ekranlar vardır. Bu ekranlarda oyun, müzik ve film listelerinin yanı sıra genel TV yayını da yapılmaktadır. Ayrıca USB girişi vardır. Bu sayede yolcular kendilerine ait müzikleri de dinleyebilirler. 

Araçların içinde her yolcunun koltuğuna ait 220 voltluk priz de bulunmaktadır. Elektronik eşyalarını şarj etmek isteyen yolcular bu alanları kullanabilirler. Yolcuların sunulan medyalara ve kendi medyalarına ulaşabilmeleri için herkese özel olarak kulaklık verilmektedir. Koltuklarda bulunan radyo yayını sayesinde dileyen yolcular radyo da dinleyebilirler. Seyahatlerin güzel ve enerjik geçmesi için konuklara içecekler ve yiyecekler ikram edilir. 

 

Lüks Niksar Turizm Şubeleri

Şirketin belli başlı şubeleri vardır. Bunlar: Amasya, Erbaa, Gümüşhacıköy, Gebze, Düzce, Niksar, Merzifon, İstanbul, İstanbul (Anadolu), İzmit, Kaynarca, Sakarya, Sultanbeyli, Samsun, Taşova, Suluova. 

 

Lüks Niksar Turizm Dinlenme Tesisleri

Şirket, Bolu Konakoğlu Dinlenme Tesisleri’nde mola ihtiyacını karşılamaktadır. Dinlenme tesisleri yolcular ve sürekli otobüsü kullanan personel için çok önemlidir. Dinlenme tesisleri ihtiyaçları gidermek için var olan alanlardır. Tuvalet, mescit, hediyelik eşya dükkânları, restoran gibi hem zamanın güzel geçeceği hem ihtiyaçların karşılanacağı yerler mevcuttur.

 

Lüks Niksar Turizm Mobil Uygulama

Lüks Niksar otobüs bileti satın alma işlemlerini daha hızlı ve kolay halletmeniz için bilet.net mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip seferleri sorgulayabilirsiniz. App Store ve Google Play Store’dan ücret ödemeden uygulamaları edinebilirsiniz.

 

Lüks Niksar Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Niksar Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net mobil uygulamasıyla Lüks Niksar Turizm otobüs bileti satın almak hem hızlı hem de güvenilir bir seçenektir. Ayrıca bilet.net mobil uygulaması üzerinden 200’den fazla otobüs firmasına ulaşıp fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. 

Bilet.net'ten Lüks Niksar Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Lüks Niksar Turizmbilet fiyatları açısından bilet.net internet sitesinde avantajlı fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. Bilet almanın en kolay yolu olan bilet.net’i ziyaret edip gideceğiniz konumları belirterek biletinizi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lüks Niksar Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İzmit, Erbaa, Niksar, Merzifon, Sakarya, İstanbul, Sultanbeyli ve Taşova noktalarına seferler düzenlemektedir.

Lüks Niksar Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Niksar Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Niksar Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2020
Otobüs Sayısı:19
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)