Lüks Muradoğlu Turizm Otobüs Bileti

Lüks Muradoğlu Turizm

Lüks Muradoğlu Turizm Hakkında

Lüks Muradoğlu Turizm İstanbul’da 2019 yılında kurulmuş olan bir yolcu taşıma firmasıdır. Azerbaycan’ın Bakü, Yevlax ve gence şehirleriyle İstanbul, Ankara arası sefer yapan bu firma yolcularına kurulduğu günden beri yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Her gün daha fazla gelişim odaklı olarak hareket eden firma, yolcu taşımacılığında önemli bir markadır. 

 

Lüks Muradoğlu Turizm Otobüs filosu

Lüks Muradoğlu otobüs filosu, Mercedes Travego model araçlardan oluşan 10 otobüslük bir filodan oluşmaktadır. Araç yaşı oldukça genç olan şirket,son teknoloji kullanılarak tasarlanmış otobüslere sahiptir.Sınırlı sayıda otobüs bulunduğu için bakımları ve temizliklerine de oldukça dikkat edilmektedir. Ek olarak şirket, otobüs kapasitesini de her gün daha çok büyüterek, yolcu memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bünyesinde bulunan alanında uzman, güler yüzlü şoför ve araç içi personelleri ile her daim seyahate hazır bir durumdadır.  

 

Lüks Muradoğlu Turizm Araç İçi Hizmetler

Şirketin otobüslerindeyolcuların konforu ve güvenliği için oldukça detaylı uygulamalar mevcuttur. Araç içinde misafirlere yolculuk boyunca yiyecek içecek ikramı,ücretsiz internet imkânı, koltuk arkalarında bulunan ekranlar aracılığı ile yerel kanallara ve müzik kanallarına ulaşma imkânını bir arada sunulmaktadır. Ayrıca araç içerisinde koltuk düzenine de oldukça dikkat edilmektedir. Her koltuğun yanında yolcuların kullanımına sunulmuş prizler bulunmaktadır. Yolcuların memnuniyetini sağlamak ve rahatsız olmalarının önüne geçebilmek adına koltukların üstünde bireysel okuma lambaları da bulundurulmaktadır. Hem hijyen koşulları açısından hem de yolcuların konforu açısından koltuk arası mesafeler de oldukça geniş tutulmuştur. 

 

Lüks Muradoğlu Turizm Şubeleri

Şirketinbelli başlı şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler: Ankara İstanbul, Bakü, Batum, Yevlax, Qazax, Gence şeklinde sıralanabilir. 

 

Lüks Muradoğlu Turizm Dinlenme Tesisleri

Uzun süreli yolculukların vazgeçilmez bir parçası ise dinlenme tesisleridir. Bu tesislerde yolcular yorgunluklarını gidererek mola süresi boyunca hem dinlenip hem de çeşitli aktiviteler gerçekleştirme imkânı bulabilmektedir. Firmanınotobüslerinin mola verdiği, belirli dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: Ocaklı Dinlenme Tesisleri, Türsan Dinlenme Tesisleri, Çavuşlu Dinlenme Tesisleri’dir.

 

Lüks Muradoğlu Turizm Mobil Uygulama

Lüks Muradoğlu Turizm bilet konusunda yolcularına her daim kolaylık sağlamaktadır. Bu yüzden bilet alırken tercih edilebilecek en basit ve güvenilir yöntem mobil uygulamadır. Bilet alırken istenilen gün ve saate tercih yapmak da mümkündür. Google Play ve Appstore üzerinden bilet.net uygulamasını indirerek istediğiniz firmaya ait otobüs biletlerini edinebilirsiniz. 

 

Lüks Muradoğlu Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net üzerinden Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti satın almak oldukça kolay ve güvenilirdir. Bununla birlikte Bilet.net’de birçok farklı firmaya ait otobüs bileti de bulunmaktadır. Bütün bu firmalara bilet.net üzerinden ulaşarak kolay ve ekonomik bir şekilde bilet almak mümkündür. 

Bilet.net'ten Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti almanın en kolay yollarından biri bilet.net uygulamasıdır. Bilet.net ile alınan otobüs biletlerinin fiyatı, internet sitesindeki fiyatların aynısı olduğu için oturduğunuz yerden, şubeye kadar gitmeye gerek kalmadan gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Lüks Muradoğlu Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Diğer otobüs firmalarına göre belirli güzergâhta hizmet vermektedir. Yani Türkiye’nin farklı yerlerinden Azerbaycan’a ya da Azerbaycan’ın belirli yerlerinden Türkiye’ye seferler düzenlenmektedir. Türkiye’den hareket noktası İstanbul ve Ankara’dır. Buradan Azerbaycan’ın Batum, gence, Yelvax, Qazax ve Bakü gibi şehirlerine seferler düzenlenmektedir. 

Lüks Muradoğlu Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Muradoğlu Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:10
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)