Lüks Mersin Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Mersin Seyahat

Lüks Mersin Popüler Otogarlar

Lüks Mersin Seyahat Hakkında

Lüks Mersin Seyahat 1989 yılında Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç tarafından kurulmuştur. Uşak, Ankara, Sakarya, Eskişehir, İstanbul ve Türkiye’nin birçok iline ve ilçelerine seferler düzenlemektedir. Lüks Mersin Turizm şirketi yaklaşık 138 durakta hizmet vermektedir. Yolcuların güvenli seyahat etmeleri için gereken tüm ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

Şirketin misyonu; müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır. Vizyonu ise; teknoloji çağının getirdiği yenilikleri takip etmek ve bu doğrultuda güvenli, kaliteli ve yenilikçi adımlarla hizmet etmektir. Firma, sık şehirlerarası yolculuk yapan yolcular için özel kart hizmeti sunmaktadır. Lüks Card ile yapılan yolculuklar müşterilere indirim sağlamaktadır. Lüks Card’a üye olanlara avantaj sağlamaktadır. Şubelerden temin edilmektedir.

 

Lüks Mersin Seyahat Otobüs Filosu

Lüks Mersin Seyahat otobüs şirketinin, 18 araçtan oluşan bir otobüs filosu vardır. Araçların markası Mercedes modelleri ise Neoplan Starliner, Travego ve Setra’dan oluşmaktadır. Araçların bakımları ile iç ve dış temizlikleri sürekli yapılıp kontrol edilmektedir. Müşterilerin ve çalışanların güvenli seyahat edebilmeleri gereken bütün donanıma sahip araçlarla seyahat edilmektedir.

 

Lüks Mersin Seyahat Araç İçi Hizmetler

Firma, araçlarında yolculuk yapan yolcuların konforunu her şeyden önce tutar. Bundan dolayı koltuklar arasındaki mesafeler yeteri kadar geniştir. Araçlarda 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir ücretsiz kablosuz ağ vardır. Koltuk arkasındaki ekranlarda multimedya ürünleri vardır. Yolculuğun kaliteli olması adına yolcular için her detay düşünülmüştür. 

Koltukların üst kısımlarında okuma ışıkları mevcuttur. Kendi multimedyasını kullanmak isteyen yolcular içinse USB girişleri mevcuttur. Ayrıca her yolcuya özel ücretsiz kulaklık hizmeti vardır. Koltuk arkalarında bulunan ekranlarda genel TV yayınları ve radyo yayınları vardır. Ayrıca bazı otobüsler de tuvalet de mevcuttur. Seyahat sırasında yolculara ücretsiz yiyecek ve içecekler de sunulan hizmetler arasındadır. 

 

Lüks Mersin Seyahat Şubeleri

Firmanın şubeleri hemen hemen birçok ilde ve ilçede vardır. Bu şubeler şunlardır:  Adana, Aksaray, Ankara, Alanya, Antalya, Afyon, Bozüyük, Bolu, Bursa, Dörtyol, Ceyhan, Düzce, Erzin, Erdemli, Eskişehir, Gebze, Gazipaşa, Gemlik, İnegöl, Hatay, İskenderun, İzmir, İstanbul, İzmit, Kumluca, Kırıkhan, Kemer, Kütahya, Mersin, Manavgat, Payas, Orhangazi, Polatlı, Salihli, Sakarya, Serik, Turgutlu, Tarsus, Yalova ve Uşak. 

 

Lüks Mersin Seyahat Dinlenme Tesisleri

Şirketin mola verme ihtiyacı için tercih ettiği dinlenme tesisleri şunlardır: Antalya / Bilveniz Dinlenme Tesisleri, Adana / Pozantı Dinlenme Tesisleri, Aksaray / Kampüs Dinlenme Tesisleri, Bolu / Metro Dinlenme Tesisleri, Manisa / Str Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Başkent Dinlenme Tesisleri, Konya / Özkanlar Dinlenme Tesisleri. Dinlenme tesisleri yolcuların gerekli ihtiyaçlarını seyahat sırasında karşılayabilmesi için önemli alanlardır. Lokanta, tuvalet ve hediyelik eşya satılan alanlardır. 

 

Lüks Mersin Seyahat Mobil Uygulama

Lüks Mersin Seyahat bilet alma işlemleri için Bilet.net mobil uygulamasını elektronik cihazlarınıza indirebilir kolaylıkla her yerden her an biletinizi alabilirsiniz. App Store ve Google Play Store dijital marketlerden ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Lüks Mersin Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Mersin Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net web sitesinden Lüks Mersin Seyahatotobüs bileti işlemlerini hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Mersin Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Lüks Mersin Seyahat otobüs bileti bilet.net internet sitesinden güvenilir ve kolay bir şekilde alınabilmektedir.

Lüks Mersin Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Uşak, Ankara, Sakarya, İzmir, Eskişehir, İstanbul gibi Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine seferler düzenlemektedir.

Lüks Mersin Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Mersin Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Mersin Künyesi
Kuruluş yılı:1989
Otobüs Sayısı:18
Merkez ofis:Mersin
Kurucu:Ebedin İnanç, İzzettin İnanç
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık