Lüks Karaman Birer Turizm Otobüs Bileti

Lüks Karaman Birer Turizm

Lüks Karaman Birer Turizm Hakkında

Lüks Karaman Birer Turizm, 1995 yılında kurulan genç bir firmadır. Merkezi Karaman olan güvenilir firma bölgesel bir alanda hizmet vermektedir. Sektörde kendinden emin adımlarla yol kat ederken ek olarak yolcu güvenliği ve memnuniyetini düşünmektedir. Etik değerlere uygun hareket eden deneyimli kadrosu ile filosunu büyütmeyi ve taşımacılıkta fark yaratmayı vizyon edinmiştir. Misyon olarak her zaman diliminde önceliği yolcu ve yolcu haklarına vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amaç edinilmiştir.
 

Lüks Karaman Birer Turizm Otobüs Filosu

Başarı basamaklarında ilerleyen Lüks Karaman Birer otobüs firması, sektördeki kararlı ve istikrarlı duruşunu araç filosunu genişletmek için kullanmaktadır. Yerel bir firma olmasına rağmen on iki aracıyla büyümeye ve hizmet vermeye devam etmektedir. Genç filosunda iki artı bir ve iki artı iki araç seçenekleri ile müşterilerinin taleplerine önem verdiğini göstermektedir. Yolcuların istekleri ile sefer ve otobüs sayıları değişmektedir. Firmanın filosundaki araçların yaşları 8'dir.
 

Lüks Karaman Birer Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Karaman Birer Turizm, seyahat boyunca müşterilerinin yüzünü güldürmek için en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Farklı seçeneklerdeki koltuk tiplerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Yol boyunca tüketebileceğiniz kaliteli ve güvenilir markalardan seçilen su, çay, kola, meyve suyu, kek ve bisküvi çeşitleri her araçta mevcuttur. Filodaki her araçta iklimlendirme için koltuk üstlerinde fan bulunmaktadır. Vasıtaların içinde uydu yayınını izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz. Teknolojiyi sıkı sıkıya takip eden araçlar farkı ile seyahat esnasında internete bağlanabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi halledebilmek için kendi dosyalarınıza usb girişlerini kullanarak ulaşabilirsiniz.
 

Lüks Karaman Birer Turizm Şubeleri

Her yolculukta bir önceki yolculuğun önüne geçmeyi amaçlayan ilerici firma müşterilerinin zamanını düşündüğü için şube sayısını arttırmaktadır. Şubelerinin bulunduğu konumlar şunlardır; Konya, Karaman-Otogar ve Karaman-Turizm Acentesi.

 

Lüks Karaman Birer Turizm Dinlenme Tesisleri

Yolculuğa ara vermek için kullanılacak dinlenme tesisleri hijyen ve güvenilirlik koşulları esas alarak seçilmekte ve seyahat eden yolcuların ve çalışma ekibinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede olmasına dikkat edilmektedir.

 

Lüks Karaman Birer Turizm Mobil Uygulama

Lüks Karaman Birer Turizm otobüs bileti satın almak için bilet.net mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. iOS ve Android cihazlarınız için mağazaya giriş yaparak, uygulamayı indirebilirsiniz. Bilet.net uygulamasının sayesinde hızlı bir şekilde biletlere göz atabilirsiniz.

 

Lüks Karaman Birer Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Lüks Karaman Turizm Birer otobüs bileti satın alabilir miyim?

Elbette, bilet.net farkıyla Lüks Karaman Birer Turizmbilet seçeneklerine güven ile ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net’ten Lüks Karaman Birer Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net bilgi çağının en pratik uygulamalarından biridir. Otobüs bileti satın almaya karar verdiğinizde bilet.net en kolay yöntem ile gitmek istediğiniz destinasyondaki ulaşılır, uygun fiyatlı ve daha pek çok avantajlı özelliği bulunan otobüs biletlerini listeler. 

 

Lüks Karaman Birer Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Bölgesel firma olarak başladığı serüvende global firma olma yolunda ilerleyen işletmenin mevcutta sefer düzenlediği noktalar şunlardır; Konya ve Karaman.

Lüks Karaman Birer Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Karaman Birer Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Karaman Birer Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1995
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Karaman
Kurucu:Sadi Biber
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)