Lüks Karadeniz Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Karadeniz Seyahat

Lüks Karadeniz Seyahat Hakkında

Lüks Karadeniz Seyahat, 1992 yılında Mahmut Hayri İslam tarafından Rize’de kurulmuştur. Deneyimli firma sadece Türkiye değil aynı zamanda Gürcistan’a da seferler düzenleyen büyük bir kuruluştur. Yenilikçi ve güvenilir hizmet vazgeçilmez olarak düşünülmektedir ve misyon haline gelmiştir. Sektörde günden güne büyüyen uluslararası ulaşım firması her gün bir öncekinden daha ileri gitme tutkusunu vizyonu olarak benimsemiş ve böylece Karadeniz halkıyla bütünleşmiştir. 

 

Lüks Karadeniz Seyahat Otobüs Filosu

Alanında önde gelen Lüks Karadeniz Seyahat otobüs firmasının her zaman ileriyi hedefleyen ve büyüyen geniş bir otobüs filosu vardır. İki artı bir ve iki artı iki araç tipleri seçenekleriyle her daim yolcusunun isteklerini karşılamaya çalışmaktadır. Müşteri taleplerini ön planda tutarak sefer ve otobüs sayılarını arttırmak büyük önem taşımaktadır. Ayrıca temizlik ve hijyen esasları ile hareket eden firma düzenli aralıklarla otobüs filosundaki tüm araçların bakımlarını yapmayı ihmal etmemektedir.

 

Lüks Karadeniz Seyahat Araç İçi Hizmetler

Lüks Karadeniz Seyahat, alanında bir numara olmayı ve yolcusuyla birebir iletişim halinde olmayı ilke edinmiştir. Bu sebep ile araç içi donanımları çağımızın imkânlarıyla yenilemektedir. Firmanın araç filosundaki her bir aracında ikiz koltuk uygulamasından yararlanabilir ve seyahatinizde en üst düzeyde konforu yaşayabilirsiniz. Ayrıca küçük çocuklu aileler için özel olarak tasarlanan bebek koltukları da isteğe göre verilmektedir. Otobüs filosundaki her aracında kesintisiz 3G internet bulunmaktadır. Bu avantaj ile yolculuk esnasında sosyal medyanızı kontrol edebilir ya da son haberlerden haberdar olabilirsiniz. Yolculuk boyunca yararlanabileceğiniz soğuk ve sıcak yiyecek ile içecek imkânları mevcuttur. Her bir otobüste konfor faktörü öne çıktığı için sıcak ve soğuk ayarı yapabileceğiniz fanlar bulunmaktadır. USB girişleri ve koltuk arkası ekranlar ile lüks seyahatin tadını çıkarabilirsiniz. Seferler esnasında ve aralarında namaz saatlerine dikkat edilmektedir.
 

Lüks Karadeniz Seyahat Şubeleri

Markasını yurt içinden yurt dışına taşımayı ve emin adımlarla ilerlemeyi görev bilen tecrübeli firma, destinasyonları ile sınırlarını zorlamaktan çekinmemektedir. Şubelerin bulunduğu konumlar şunlardır; İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Nevşehir, Bursa, Giresun, Kocaeli, Artvin, Aksaray, Amasya, Kırıkkale, Uşak, Yalova, Manisa, Antalya, Ordu, Trabzon, Burdur, Isparta, Konya, Sakarya, Rize, Afyon, Tiflis, Batum ve Çorum.

 

Lüks Karadeniz Seyahat Dinlenme Tesisleri

Vazgeçilmez ve taviz verilemez kalite ve güvenilirlik anlayışı ile en lüks standartlarda dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. Karadeniz’i gezip görme hayali ile bilet alan yolcuları için en uygun dinlenme tesisleri ile anlaşma yapmaktadır.

 

Lüks Karadeniz Seyahat Mobil Uygulama

Alanında yenilikleri takip eden firma teknolojik bir adım daha atmış ve biletlerini mobil uygulama ile sunmaya başlamıştır. Google Play ya da App Store’a girerek bilet.net uygulamasını indirdiğinizde Lüks Karadeniz Seyahat bilet seçeneklerine rahatlıkla erişebilirsiniz.


 

Lüks Karadeniz Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net’te Lüks Karadeniz Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Elbette, Lüks Karadeniz Seyahat’in otobüs bileti seçeneklerine bilet.net’ten erişebilir ve size uygun bileti satın alabilirsiniz.


Bilet.net’ten Lüks Karadeniz Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Eşsiz güzergahlardan birine otobüs bileti almayı karar verdiğinizde bilet.net’i güvenerek kullanabilirsiniz. Bilet.net otobüs biletlerini bulmak için size yardımcı olur ve biletinizi kısa sürede temin etmenizi sağlar. 

 

Lüks Karadeniz Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Türkiye’nin her bir noktasına seferler düzenleyen öncü kuruluşun en çok sefer düzenlediği iller şu şekildedir; İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Nevşehir, Bursa, Giresun, Kocaeli, Artvin, Aksaray, Amasya, Kırıkkale, Uşak, Yalova, Manisa, Antalya, Ordu, Trabzon, Burdur, Isparta, Konya, Sakarya, Rize, Afyon, Tiflis, Batum ve Çorum.

Lüks Karadeniz Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Karadeniz Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Karadeniz Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1992
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Rize
Kurucu:Mahmut Hayri İslam
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)