Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Bileti

Lüks Kahramanmaraş Turizm

Lüks Kahramanmaraş Turizm Popüler Otogarlar

Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında

Lüks Kahramanmaraş Turizm Türkiye’nin önde gelen ve uzun yıllardır yolcu taşımacılığı yapan, şehirlerarası taşımacılık firmasıdır. 1971 yılında Kahramanmaraş’ta Hacı Mehmet Tekinşen tarafından kurulmuştur. Türkiye genelinde 134 durağa sahiptir. İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, Afyon, Denizli, Gaziantep, Kütahya ve Zonguldak gibi birçok ile ve ilçelerine seferler düzenleyen bir firmadır. 

 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Filosu

Araç modelleri Neoplan Starliner ve Mercedes Travego olan 30 adetlik araç, şirketin otobüs filosunu oluşturmaktadır. Filoda bulunan araçlara belirli periyotlarla bakımları yapılmaktadır. Şirket, taşımacılık konusunda güvenilir ve kaliteli araçlarla yola çıkmayı misyonu haline getirmiştir.

 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Araç İçi Hizmetler

Firmanınaraç içindeki hizmetleri oldukça çeşitlidir. Koltuk aralarının genişliği, ücretsiz kablosuz ağdan yararlanma fırsatları sunar. Koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde yolculuk daha keyifli hale getirilir. Ayrıca ekranların yanında bulunan USB girdileri sayesinde yolcular kendi medyalarına, müzik listelerine ulaşabilirler. Koltuklarda bulunan prizler yolcuların şarj konusunda tereddüt yaşamamalarını sağlamaktadır. Ayrıca seyahatler sırasında ücretsiz yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Bütün yolculara özel olarak kulaklık dağıtılmaktadır. Hijyen kurallarına otobüs içinde de dikkat edilir. Tepe lambaları kitap veya dergi okumak isteyen yolcular için mevcuttur.

 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Şubeleri

Şirketin Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde şubeleri vardır. Bunlar: 

Adapazarı, Aksaray, Afyon, Adana,  Antalya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bolu, Denizli, Düzce, Eskişehir, Erzincan, Gaziantep, Gümüşhane,  İzmir, İstanbul Esenler, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sivas, Trabzon, Uşak,  Zonguldak'tır.

 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Dinlenme Tesisleri

Şirket dinlenme tesisleri konusunda çok titizdir. Yolcuların rahat edebileceği ve bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Bu tesisler şunlardır:

Adana / Akün Dinlenme Tesisleri, Mersin / Zirve Dinlenme Tesisleri, Kırşehir / Yücesan Dinlenme Tesisleri, Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri, Kahramanmaraş / Tekir Aygün (Şelale) Dinlenme Tesisleri, Manisa / Str Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Erzincan / Refahiye Esadaş Tesisleri, Konya / Özkan Dinlenme Tesisleri, Antalya / Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Denizli / Ender Dinlenme Tesisleri, Kırşehir / Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri.

 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Mobil Uygulama

Lüks Kahramanmaraş Turizm bilet alma mobil uygulaması için bilet.net’i AppStore ve Google Play Store dijital marketlerden ücretsiz bir şekilde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti almak isterseniz bilet.net sitesinden yüzlerce seçeneğe ulaşmanız ve biletinizi almanız mümkündür.

Bilet.net'ten Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'ten Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti almanın avantajları ;

  • Hızlı ve güvenilir bilet alma imkânı
  • Aldığınız biletin iptal, iade, değişim prosedürlerinin kolayca halledilebilmesi

Lüks Kahramanmaraş Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma; Adapazarı, Aksaray, Afyon, Adana,  Antalya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bolu, Denizli, Düzce, Eskişehir, Erzincan, Gaziantep, Gümüşhane,  İzmir, İstanbul Esenler, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Mersin, Muğla, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sivas, Trabzon, Uşak,  Zonguldak gibi şehirlere seferler düzenlemektedir. 

Lüks Kahramanmaraş Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1971
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Hacı Mehmet Tekinşen
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)