Lüks İstanbul Turizm Otobüs Bileti

Lüks İstanbul Turizm

Lüks İstanbul Turizm Hakkında

Lüks İstanbul Turizm, Bedri Can tarafından kurulmuş merkezi İstanbul’da olup 1980 yılında hizmete başlamıştır. İzmir, Ankara, Trabzon’a sürekli seferleri vardır. Ayrıca çok nadir bir alan olan uluslararası yolcu taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Bu hizmet kapsamında İstanbul ve Trabzon gibi illerden Azerbaycan, Ukrayna ve Gürcistan ülkelerine yolcu taşımacılığı yapmaktadır. 

 

Lüks İstanbul Turizm Otobüs Filosu

Firmanın 13 tane araçtan oluşan bir filosu vardır. Araç filosu Mercedes marka araçlardan ve Tourliner, Neoplan ve Travego modellerden oluşmaktadır. Uluslararası taşımacılık da yapılan bu araçların bakımı tüm standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Araçlarda bulunan mekanik kısımların bakımları ile koltukların, koridorun ve herkesin dokunduğu alanların temizlikleri seferlerden önce yapılmaktadır.

 

Lüks İstanbul Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks İstanbul otobüs firması, araç içi hizmetler konusunda oldukça hassastır. Uluslararası taşımacılık yaptığından da ötürü araçtaki yolcuların konforunu sağlayacak hizmetler oldukça önemlidir. Koltuklar arasındaki mesafe ferah bir yolculuk için oldukça yeterlidir. Yolculardan ücret talep etmeksizin kulaklık dağıtılmaktadır.

Yolcuların keyifli vakit geçirmeleri için koltuklara HD ekranlar yerleştirilmiştir. Yolcular buradan TV yayınlarına ulaşmaktadır. Multimedya da içeren bu ekranlarda USB girişleri de bulunmaktadır. Uzun yolculukların olmazsa olmazlarından kitap, dergi veya gazete okumak için baş üstlerinde okuma ışıkları vardır. Yolculara yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır. Elektronik cihazları şarj etme ihtiyacına karşı otobüste priz bulunmaktadır.

 

Lüks İstanbul Turizm Şubeleri

Firmanın şubeleri İstanbul ve Ankara’da vardır.

 

Lüks İstanbul Turizm Dinlenme Tesisleri

Firmaiçin dinlenme tesisleri önemlidir. Uluslararası taşımacılık yorucu ve zordur. Bu dezavantaj dinlenme tesislerinin kalitesiyle avantaja çevrilir. Dinlenme tesisleri yolcuların ve otobüsteki personellerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli donanıma sahiptir.

 

Lüks İstanbul Turizm Mobil Uygulama

Bilet.net mobil uygulaması sayesinde bütün seferlere tek tıkla ulaşmanız ve alışverişinizi yapabilmeniz artık daha kolay. Tablet ve telefonlarınıza ücret ödemeden uygulamamızı indirebilirsiniz.

 

Lüks İstanbul Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks İstanbul Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Lüksİstanbul otobüs bileti edinmek için bilet.net'i ziyaret edebilir ve yüzlerce firma arasından dilediğinizi kolayca seçebilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks İstanbul Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net’te Lüks İstanbul Turizm bilet alma avantajları hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra tüm işlemlerinizi yalnızca birkaç dakika içerisinde halledebilecek olmanızdır.

Lüks İstanbul Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

İstanbul-Ukrayna-İstanbul seferlerinde her hafta İstanbul’dan Ukrayna’nın Kiev kentine gitmektedir.

İstanbul-Kiev seferleri her çarşamba saat 07.00’de yapılmaktadır. İstanbul-Kiev seferleri ayrıca her cuma saat yine 07.00’de yapılmaktadır.

İstanbul-Azerbaycan-İstanbul hattında her hafta seferler düzenlenmektedir. Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, Pazar günleri İstanbul-Bakü arasında seferler vardır. Cuma ve cumartesi günleri saat 14.00’te başlamaktadır. Ankara, Trabzon ve Azerbaycan arasındaki seferler de bu şekildedir.

Lüks İstanbul Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks İstanbul Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks İstanbul Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1980
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:İstanbul
Kurucu:Bedri Can
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz