Lüks Hitit Turizm Otobüs Bileti

Lüks Hitit Turizm

Lüks Hitit Turizm Hakkında

Yaklaşık 22 yıl önce Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Lüks Hitit Turizm, köklü geçmişi ve müşterileri tarafından oldukça sevilen yenilikçi politikaları sayesinde Türkiye’de seyahat ve turizm alanında ön plana çıkmaktadır.

Uzun yıllar boyunca süregelen itibarıyla Çorum’un en iyi seyahat firmaları arasından olan Lüks Hitit Turizm; müşterilerine kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Kendi itibarını ve bilinirliğini uzun süre taşımak isteyen bu firma, müşteri memnuniyetini üst düzey hale getirmek için sürekli yenilikler gerçekleştirmektedir.

2000 yılında Fatih Çeker tarafından Çorum’da kurulan bir firma olan Lüks Hitit Turizm; müşterileri için konforlu ve donanımlı hizmet vermek için uzun süredir uğraşmaktadır. Yenilikçi hizmetleriyle Türkiye’de tanınan bu firma, müşterilerinin beğenilerini kazanmaktadır.
 

Lüks Hitit Turizm Otobüs Filosu

Müşteri memnuniyetini son derece üst seviyede tutmayı amaçlayan Lüks Hitit Turizm otobüs firması, araçları konusunda da aynı politikayı benimsemektedir. Firma, Temsa ve Mercedes marka otobüsleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Bünyesinde bulundurduğu son derece güvenli ve kaliteli otobüsleriyle müşterilerine kaliteli bir yolculuk deneyimi sunan firma, gün içerisinde otobüsleriyle çok sayıda sefer düzenleyerek kendini tanıtmaya devam etmektedir.

 

Lüks Hitit Turizm Araç İçi Hizmetler

Müşterilerin konforu için araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparak konfor düzeyini maksimize eden bir firma olan bu firmanın araçları içerisinde priz hizmeti, televizyon hizmeti ve araç içi ikram hizmeti bulundurmaktadır.

Seyahatleri esnasında verdiği kaliteli araç içi ikramları ve diğer konfor sağlayan özellikleri sayesinde müşterilerinin kalbini kazanan Lüks Hitit Turizm'in araçlarında televizyon hizmeti de bulunmaktadır.

Lüks Hitit otobüslerinde bulunan televizyon servisini kullanarak bünyesinde bulunan film ve dizileri izleyebilir, müzik dinleyebilir veya telefonunuzu, başka bir cihazınızı şarj edebilirsiniz.

 

Lüks Hitit Turizm Şubeleri

Genel olarak Çorum ve çevresinde popüler olan ve orada tanınmaya başlayan bir turizm firması olan Lüks Hitit Turizm; aşağıdaki noktalarda hizmet vermektedir:

  • Çorum Merkez Terminal
  • Amasya Otogar
  • Anıt
  • Yüksekokullar
  • Askerlik Şubeleri
  • Anıt
     

Lüks Hitit Turizm Dinlenme Tesisleri

Daha çok Çorum ve çevresinde kısa mesafe seferler düzenleyen Lüks Hitit Turizm; kısa sefer düzenlediğinden herhangi bir anlaşmalı dinlenme tesisine sahip değildir ancak yolcu iniş ve binişi için şu noktalarda durmaktadır: Çorum, Mecitözü, Amasya, Çorum Askerlik Şubesi.
 

Lüks Hitit Turizm Mobil Uygulama

Çorum merkez ve çevresinde popüler bir firma olan Lüks Hitit Turizm otobüs bileti,bilet.net Android veya iOS mobil uygulamaları sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde satın alınabilir. Ayrıca bilet.net mobil uygulamaları sayesinde bu firmanın seferlerinin detaylarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

 

Lüks Hitit Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Hitit Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

2000 yılında Çorum’da kurulan bir firma olan Lüks Hitit Turizm otobüs biletlerini bilet.net internet sitesi veya bilet.net mobil uygulaması üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde rahatlıkla satın alabilir, biletlerinizin detaylarını görebilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Lüks Hitit Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bu firmanın otobüs biletlerini bilet.net mobil uygulaması veya bilet.net internet sitesi üzerinden satın alırsanız; Lüks Hitit Turizm bilet detaylarını 7 gün 24 saat görebilir, sefer detaylarını ve mola yerlerin inceleyebilir, ayrıcalıklı müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Lüks Hitit Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Daha çok Çorum ve çevresinde tanınan ve o bölgelerde seferler düzenleyen bu firma; şu şehirlere seferler düzenlemektedir: Amasya, Çorum, Mecitözü

Lüks Hitit Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Hitit Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Hitit Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2000
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Çorum
Kurucu:Fatih Çeker
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Cep Telefonu (Serbest)
Koltuk Ekranı (MIT)