Lüks Hatay Birlik Turizm Otobüs Bileti

Lüks Hatay Birlik Turizm

Lüks Hatay Birlik Turizm Hakkında

Lüks Hatay Birlik Turizm adını aldığı Hatay şehrinde ortaya çıkan ve yalnızca yerel olarak müşterilerine hizmet sunan bir otobüs firmasıdır. Firma, 2005 yılı itibari ile seferlerine başlamış ve günümüzde sefer sayısını artırarak yoluna devam etmiştir. 2005 yılında kurulduğunda Hatay Birlik adı ile bilinen bu otobüs firması, zaman içerisinde isim değişikliğine giderek ismini şimdiki adı şeklinde değiştirmiştir. Bu firmanın otobüslerini kullanarak gidebileceğiniz bazı şehirler bulunmaktadır. Firma, çalışma prensibi olarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlayan öncü firmalar arasına girme hedefindedir. Firma bünyesinde çalışan personeller hem güler yüzlü hem de deneyim sahibi olması ile bilinmektedir. Firma otobüslerini kullanarak yolculuk gerçekleştirme hedefinde iseniz otobüs biletlerinizi en güncel fiyat aralıkları ile bilet.net üzerinden alabilirsiniz.

 

Lüks Hatay Birlik Turizm Otobüs Filosu

Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs firması bünyesinde hizmet veren araçların tam olarak kaç adet olduğu bilgisi net olarak bilinmemektedir. Firma bünyesinde çalıştırdığı otobüslerin bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır. Ayrıca araçlarda yolcu sağlığını korumak amacı ile tüm temizlik işlemleri de yapılmaktadır. Araçlar son derece model olup yolcuların rahat etmesi amaçlanmıştır.

 

Lüks Hatay Birlik Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs bileti ile yolcular seyahat sırasında görevlilerden ya da otobüsten kaynaklanan pek çok avantaja sahip olmaktadır. Seyahat sırasında araç içinde verilen hizmetler şu şekildedir:

  • TV ekranı ile sınırsız eğlence (Ekranlar içerisinde farklı tarzlara ve zevklere hitap eden çeşitli filmler yer almaktadır. Korku filminden bilim kurgu filmine kadar pek çok detay ekranlara yüklenmiştir. Ayrıca ekran içlerinde çocukların izleyebilmesi için çizgi filmler de mevcuttur.)
  • Genel müzik akışı ile eğlence (Koltukların arka kısmına sabitlenmiş ekranlardan zevkinize en uygun olan müziği seçebilir ve dinleyebilirsiniz.)
  • Okumayı sevenler için kişisel aydınlatma (Okumayı seven bireylerin yararlanması için üst kısımda aydınlatma bulunmaktadır. Bir tuş ile açılabilen aydınlatmanın çalışmaması durumunda muavine gereken bilgileri söyleyerek yer değişikliği talep edebilirsiniz.)
  • Kesintisiz internet keyfi (Herhangi bir sınırlama ya da yaş kısıtlaması olmadan kullanılabilecek olan WIFI erişimi araçlarda mevcuttur. Seyahat boyunca sıkılmamak için araç içi WIFI sistemini kullanabilirsiniz.)

 

Lüks Hatay Birlik Turizm Şubeleri

Firmanın Türkiye içinde 6 farklı ilde 6 şubesi bulunmaktadır. Bu iller şu şekildedir:

  • Afyon
  • Gaziantep
  • Adana
  • Maraş
  • Hatay
  • Şanlıurfa

 

Lüks Hatay Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüks Hatay Birlik Turizm Kahramanmaraş - Urfa, Urfa - Hatay, Hatay - Gaziantep gibi seferleri sırasında farklı dinlenme tesislerinde duraklamaktadır. Yolcular bu tesisler içerisinde WC, yemekhane, dinlenme alanı gibi olanaklara sahiptir.

 

Lüks Hatay Birlik Turizm Mobil Uygulama

Lüks Hatay Birlik Turizm bilet bilgilerine ulaşmak için bilet.net mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama farklı model cep telefonları ya da tabletlere indirilebilmektedir. 

 

Lüks Hatay Birlik Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Evet satın alabilirsiniz ve bilet.net adresine kaydolarak, yalnızca Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs biletine değil daha pek çok bilete sahip olabilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net sizleri düşündüğü için komisyon ücreti kesmemektedir. Bilet.net'in site fiyatları, firmanın şube fiyatları ile aynıdır.

Lüks Hatay Birlik Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın otobüs filosu ile Gaziantep, Maraş ve Hatay gibi illeri ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Hatay Birlik Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Hatay Birlik Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Hatay Birlik Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2005
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Hatay
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)