Lüks Habur Turizm Otobüs Bileti

Lüks Habur Turizm

Lüks Habur Turizm Hakkında

Lüks Habur Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan, 2007’de kurulan ve merkezi Şırnak’ta bulunan bir taşımacılık firmasıdır. Yıllardır Doğu Anadolu’nun önemli oranda taşımacılığı yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti esas alan bir misyonu ve günden güne gelişen bir vizyonu vardır. Müşterilerinin güvenli ve kaliteli bir şekilde yolculuk yapması için bütün imkanlarını kullanır.

 

Lüks Habur Turizm Otobüs Filosu

Firmada bulunan otobüslerin sayısı 14 adettir. Otobüslerin bazılarında tuvalet hizmeti de vardır. Ayrıca bakımları sık sık yapılan otobüslerin iç tasarımı 2+1 konsepte göre dizilmiştir. Yolcu güvenliği ve kalite standartlarına uygun yolculuk için bütün koşullar sağlanmaktadır. Yolcuların rahat etmesi için gerekli temizlik işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır. Yolcuların sağlıklı bir şekilde seyahat edebilmeleri her şeyden önce gelmektedir. 

 

Lüks Habur Turizm Araç İçi Hizmetler

Şirketin araç içi hizmetleri yolcuları memnun etme açısından ve kaliteli bir yolculuk yapmaları adına en üst düzeydedir. Otobüste kişiye özel bulunan ekranlarda HD kalite ile uydu yayını olan kanallar izlenebilmektedir. Koltuklarında arkasındaki ekranlar USB girişlere de sahiptir. Böylece dileyen yolcu kendine ait müziklere de ulaşabilir.

Her yolcunun ulaşabileceği priz alanları sayesinde yolcular dilediği gibi şarj hizmetinden yararlanabilmektedir. Bu prizler 220 voltluktur. Ayrıca her koltuğun üzerinde bulunan okuma ışıkları sayesinde gece yolculuklarında da kitap gazete gibi ürünler okunabilmektedir. Ücretsiz bir şekilde kaliteli yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Ayrıca bazı otobüsler ücretsiz kablosuz ağa bağlanma fırsatı ve tuvalet imkânı vardır. Tuvaletli otobüslerin bakımı sık sık yapılmaktadır. Uzun yolculuklarda olması gereken bir imkândır ve şirket bu imkânı sağlamaktadır.

 

Lüks Habur Turizm Şubeleri

Lüks Habur otobüs firması, genç bir taşımacılık firması olmasına rağmen Türkiye’de pek çok bölgede şubesi bulunan bir firmadır. Adana Altıkat, Alanya, Alanya Konaklı, Alanya Okurcalar, Alanya Tosmur, Ankara, Antalya, Antalya Çevreyolu, Antalya Dış Şube, Antalya Ez31, Antalya Yeşilyurt, Batman, Batman Otogar, Ceyhan, Ceyhan2, Cizre, Derik 2, Düzce, Finike, Gaziantep, Gebze, İstanbul, İstanbul Kanarya, İstanbul (Anadolu) Harem, İzmit, Kemer, Kızıltepe, Kızıltepe Çarşı, Kumluca, Manavgat, Mardin, Mersin, Nusaybin, Nusaybin Çarşı, Nusaybin Üçyol, Osmaniye, Sakarya Adapazarı, Serik, Silopi Cudi, Silopi Haburçarşı, Silopi, Silopi Çarşı, Sultanbeyli, Şanlıurfa, Tarsus, Viranşehir, Zaho Lüks Habur Turizm şirketinin şubeleridir. 

 

Lüks Habur Turizm Dinlenme Tesisleri

Şirket, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki yolcu taşımacılığını en kaliteli ve üst düzeyde yapan bir taşımacılık firmasıdır. Dinlenme tesisleri konusunda da oldukça seçici olan firma; Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri, Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Pelit Taşpınar Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Zirve Dinlenme Tesisleri’ni kullanmaktadır. 

 

Lüks Habur Turizm Mobil Uygulama

Lüks Habur Turizmbilet alma işlemleri için bilet.net mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indireceğiniz mobil uygulama ile binlerce bilet seçeneğine ulaşıp kolay bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Lüks Habur Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Habur Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Lüks Habur Turizm otobüs bileti fırsatları için bilet.net’i seçip gideceğiniz yöne bilet alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Habur Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'te Lüks Habur Turizm otobüs bileti satın almanın avantajları arasında Lüks Habur Turizm bilet fiyatlarının indirimli ve kampanyalı biletlerden ilk önce sizin haberdar olmanız vardır. Ayrıca hızlı bir şekilde gideceğiniz yere bilet alabilirsiniz.

Lüks Habur Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Alanya, Adana, Antalya, Ankara, Ceyhan, Batman, Gaziantep, Cizre, Düzce, Gebze, İstanbul ve Şırnak gibi iller arasında seferler düzenlenmektedir.

Lüks Habur Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Habur Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Habur Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2007
Otobüs Sayısı:14
Merkez ofis:Şırnak
Kurucu:Nedim Toptemiş, Ebuzeyt Toptemiş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz