Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Bileti

Lüks Gümüşhane Turizm

Lüks Gümüşhane Turizm Hakkında

Lüks Gümüşhane taşımacılık şirketi 2006’da Sebahattin Çınar tarafından kurulmuştur. Merkezi Gümüşhane ilindedir. Günden güne hızlı bir ilerleme kaydetmiş olan bu taşımacılık firması Türkiye’nin birçok iline sefer düzenlemektedir. Ankara, Çorum, İstanbul, Samsun, Kırıkkale, Eskişehir, Bursa ve Bolu bu illerden sadece birkaçıdır. 

Firmanın misyonu; müşterilerin beklentilerini kaliteli ve güvenli hizmet sunarak karşılamasıdır. Vizyonu ise; en üst düzey kalitede hizmet sunmak, yolculuğun güvenliği için bütün önlemlere sahip olmak ve bunları referans alarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

 

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Filosu

Birçok modeli barındıran otobüs filosuna sahip olan firmanın 12 aracı bulunmaktadır. Bu araçların yaş ortalaması 10 civarındadır. Araçların bakımları düzenli olarak yapılmakta, yolcuların ve çalışanların güvenliği her zaman önde tutulmaktadır. Bu araçların modelleri Travego, Neoplan Starliner, Man Fortuna ve Tourismo’dan oluşmaktadır. Otobüslerin motor bakımlarının yanı sıra iç ve dış temizlikleri de düzenli olarak yapılmaktadır. 

 

Lüks Gümüşhane Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Gümüşhane Turizm otobüs firmasının araç içi hizmetleri her şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firma gibi temel hizmetlerden oluşmaktadır. Koltuk mesafelerinin fazla olması yolcuların ferah yolculuk yapmaları için önemlidir. Koltukların arkasındaki HD ekranlar sayesinde genel TV yayınını izlenmektedir. Ayrıca bu ekranlarda müzik ve film listeleri de bulunmaktadır. Koltuk üstlerinde bulunan okuma ışığı sayesinde kitap, dergi veya gazete okumak isteyen yolcuların gece yolculuklarında vakitlerini bu şekilde değerlendirme fırsatları vardır. Yolculara belirli aralıklarla yiyecek ve içecek servisi ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

 

Lüks Gümüşhane Turizm Şubeleri

Ankara, Alibeyköy, Bafra, Bulancak, Bayburt, Bursa, Beşikdüzü, Çarşamba, Düzce, Doğankent, Erzurum, Emek, Espiye, Eskişehir, Fatsa, Geçit, Gebze, Görele, Giresun, Gümüşhane Vadi, Gümüşhane, Havza, İstanbul, İnegöl, İzmir, Kars, Karamürsel, Kavak, Kelkit, Kaynarca, Kürtün, Kirazlık, Merzifon, Osmancık, Ordu, Samsun, Sakarya, Sultanbeyli, Tirebolu, Terme, Torul Bayram, Torul Aydın, Ünye, Trabzon gibi Türkiye’nin her noktasında şirketin şubeleri bulunmaktadır.

 

Lüks Gümüşhane Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesislerini kullanırken kaliteli ve modern noktalar olmasına şirket önem vermektedir. Bu noktada; Giresun / Kerasus Dinlenme Tesisleri, Çorum / Baktat Dinlenme Tesisleri, Çorum / Asya Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Sivrihisar Başkent Mola Park Tesisleri, Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri ve Samsun / Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri mola verdiği tesislerdir.

Dinlenme tesisleri uzun yolculuklarda daha da önemli hale gelen mekânlardır. Yolcular ve çalışanlar ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmektedirler. Bu sebeple firma, lokanta, o şehre özgü hediyeliklerin olduğu hediyelik malzeme satan dükkânlar, namaz kılabilecekleri temiz mescitler ve yolcuların daha fazla ihtiyacına karşılık verebilmek için kaliteli mekânlar seçmektedir.

 

Lüks Gümüşhane Turizm Mobil Uygulama

Lüks Gümüşhane Turizmbilet seçeneklerine kolay bir şekilde ulaşmak için bilet.net mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

 

Lüks Gümüşhane Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti almak için bilet.net internet sitesini ziyaret ederek tek tıkla bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'ten Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti almanın avantajları arasında bilet fiyatlarından indirimli olanları görebilir bu bunları seçebilirsiniz. Böylelikle hızlı ve güvenilir bir alışveriş fırsatı yakalamış olursunuz.

Lüks Gümüşhane Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Şirket, şehirlerarası seferlerini günden güne arttırarak güzel bir ivme kazanmıştır. Bu şehirlerden bazıları şunlardır: Ankara, Çorum, İstanbul, Samsun, Kırıkkale, Eskişehir, Bursa ve Bolu.

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Gümüşhane Künyesi
Kuruluş yılı:2006
Otobüs Sayısı:12
Merkez ofis:Gümüşhane
Kurucu:Sebahattin Çimen
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz