Lüks Fırat Turizm Otobüs Bileti

Lüks Fırat Turizm

Lüks Fırat Turizm Hakkında

Lüks Fırat Turizm şirketinin ortaya çıkması 2019 yılının ilk çeyreğine denk gelmektedir. Diyarbakır ilinde ortaya çıkan bu firma şehirden şehre seyahat düzenlemektedir. Firmanın otobüsleri oldukça konforlu olup uzun yolculuklarda insanları rahat ettirmektedir. Firma, ilk yıllarda yalnızca Diyarbakır içerisinde hizmet verse de zaman içerisinde bu durum değişiklik göstermiştir. Firmanın zamanla Diyarbakır'dan farklı illere pek çok sefer gerçekleştirdiği bilinmektedir. Firmanın gerçekleştirdiği yolculukların fiyatı mesafeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firma otobüs biletlerini komisyonsuz olarak satın almak için bilet.net adresine kaydolabilir ve bilet saatlerini uygulama üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Lüks Fırat Turizm Otobüs Filosu

Lüks Fırat Turizm otobüs filosunda tam olarak kaç adet araç olduğu bilgisi bilinmemektedir. Firma sefer düzenlediği otobüslerin bakımı konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Her otobüste yolcuların rahat etmesi amacı ile koltuklar konforludur. Firma genel olarak 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araçlar kullanmaktadır.

 

Lüks Fırat Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Fırat Turizm otobüs bileti sahibi olan yolcular araç içerisinde pek çok farklı imkâna kavuşmaktadır. Bu imkânlar arasında TV ekranı, yiyecek ve içecek servisi, kulaklık dağıtımı, rahat koltuklar ve internet hizmeti gibi maddeler yer almaktadır. Sunulan imkânlar aşağıda detaylı bir şekilde ifade edilmiştir:

  • Firma araç içi hizmetleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk hizmet yiyecek ve içecek hizmetidir.
  • Firma araçlarında seyahat eder iken insanlar önlerindeki ekranlardan dizi ya da film keyfine varabilmektedir. Çeşitli tarzlarda dizi ve filmler ekran algoritmasına işlenmiştir. Bu nedenle yolcular yol boyunca sıkılmamaktadır.
  • Firma, yolcuların yolu seyrederken müzik dinlemesi amacı ile genel bir müzik hizmeti sunmaktadır.
  • Bu firma ile yolculuk eder iken muavinler ücretsiz olarak kulaklık dağıtmaktadır. Kulaklıklar yol boyu kullanım içindir. Yol sonunda yeniden toplanmaktadır.
  • Araç içerisinde yer alan olanaklardan biri de ayak koyma tutamaçlarıdır. Bu tutamaçlar sayesinde bacaklarınız ağrımaz.
  • Araçlarda yer alan kalın perdeleri kullanarak güneşin zararlı etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Lüks Fırat Turizm Şubeleri

Firma, Türkiye genelinde hizmet gösteren yerel bir işletmedir. Firmanın farklı şehirlerde bir ya da birden fazla şubesi mevcuttur. Firmanın şubesinin olduğu şehirlerin arasında Diyarbakır yer almaktadır.

 

Lüks Fırat Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüks Fırat Turizm Batman - Diyarbakır, Malatya - Diyarbakır, Ergani - Malatya gibi seferleri gerçekleştirmektedir. Bu seferler sırasında çeşitli dinlenme tesislerinden yararlanmaktadır. Yolcular bu tesisleri kullanarak yemekhane, dinlenme alanı ve lavabo gibi yerlere girebilmektedir.

 

Lüks Fırat Turizm Mobil Uygulama

Lüks Fırat Turizm bilet işlemlerini kısa sürede tamamlamak için bilet.net mobil uygulamasını telefonunuza indirerek, dilediğiniz firmadan bilet satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınızın mağazasından kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Lüks Fırat Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Fırat Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden firma otobüslerine kısa vadede ulaşmanız mümkündür.

Bilet.net'ten Lüks Fırat Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'ten bilet alan kullanıcılar satın aldıkları bilet fiyatlarını şubedeki ile aynı ödemektedir. Kullanıcılar üzerinden herhangi bir ek masraf kesilmemektedir.

Lüks Fırat Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma otobüslerini kullanarak Ergani, Batman, Malatya ve Diyarbakır başta olmak üzere pek çok ili ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Fırat Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Fırat Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Fırat Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:2019
Otobüs Sayısı:-
Merkez ofis:Diyarbakır
Kurucu:-
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)