Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Erzincan Seyahat

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında

Lüks Erzincan Seyahat merkezi Erzincan’da olan 1992’de Ünal Yılmaz tarafından kurulmuş bir şehirlerarası taşımacılık firmasıdır. Firma slogan olarak “Seyahat etmenin en lüks yolu” sloganını kullanmaktadır. Türkiye’nin birçok ili ve ilçesine yolculuk hizmeti vermektedir. Afyon, Ankara, Düzce, İzmir, Sakarya, Yozgat ve İstanbul gibi şehirler vardır. 

Firma misyon olarak müşterilerin zamanında ve en iyi şekilde hizmet almasını benimsemiştir. Amacı ise en yüksek hizmet kalitesi sunmak ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmek için tüm önlemlerin devamlılığını sağlamaktır. 

 

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Filosu

Lüks Erzincan Seyahat otobüs filosunda 5 araç bulunmaktadır. Araçların markası Mercedes Travego ve yaş ortalaması 10’dur. Araçların bakımları zamanında yapılmaktadır. Yolcuların güvenle ve kaliteli bir şekilde yolculuk yapabilmeleri için gereken tüm işlemler zamanında uygulanmaktadır. 

 

Lüks Erzincan Seyahat Araç İçi Hizmetler

Araç içi hizmetleri sayesinde yolcular rahat bir şekilde yolculuk yapmaktadırlar. Seferlerde kullanılan araçlarda yolculara ücretsiz kablosuz ağ hizmeti sunulmaktadır. Yolcuların yine rahat bir şekilde yolculuk yapabilmeleri için koltuklar arası mesafe açıktır. Yolculuk esnasında ücretsiz içecek ve yiyecek ürünleri sunulmaktadır. 

 

Lüks Erzincan Seyahat Şubeleri

Ankara, Erzincan, Gebze, İmranlı, İstanbul Esenler, İstanbul (Anadolu) Harem, İzmir, İzmit, Kaynarca İstanbul, Kelkit, Refahiye, Salihli Manisa, Sivas, Sultanbeyli İstanbul, Manisa Turgutlu, Sivas Zara noktalarında şubeler bulunmaktadır. Şubesi olmayan yerlerde bilet işlemlerini bilet.net internet sitesinden kolayca yapabilirsiniz.

 

Lüks Erzincan Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma, şehirlerarası yapılan yolculuklarda mola vermektedir. Molalar yolcular ve çalışan personel açısından önemli zamanlardır. Yolculuğun yorgunluğunun ve stresinin atıldığı bu anların nerelerde geçirildiği hem yolcular hem de çalışan personel açısından önemlidir. Bu alanlarda sıcak yemekleri olan restoran, çay ve kahve hizmeti olan kafe, market, hediyelik eşya dükkânı, tuvalet ve mescit gibi alanlar vardır. 

Lüks Erzincan Seyahat’in mola verdiği yerler şu şekildedir: Afyon / Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Çorum / Osmancık Derindere Dinlenme Tesisleri, Düzce / A.K.B Dinlenme Tesisleri, Sivas / Su Şehri Yüceller Dinlenme Tesisleri, Sivas / İmranlı İşleyen Dinlenme Tesisleri, Manisa / Kula Su Dinlenme Tesisleri, Yozgat / Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Yozgat / Akdağ Süray Dinlenme Tesisleri’dir.

 

Lüks Erzincan Seyahat Mobil Uygulama

Lüks Erzincan Seyahatbilet seçeneklerine ulaşmak için bilet.net mobil uygulamasını hızlı bir şekilde indirip bilet alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Lüks Erzincan Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net’ten hem Lüks Erzincan Seyahatotobüs bileti hem de diğer firmaların otobüs biletlerini temin edebilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'teLüks Erzincan Seyahat bileti fiyatlarını görebilir ve kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kişisel verileri koruma kapsamı altında korunmaktadır. 

Lüks Erzincan Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma Türkiye’de bulunan pek çok şehre seyahat gerçekleştirmektedir. Bunlar arasında Afyon, Ankara, Düzce, İzmir, Sakarya, Yozgat ve İstanbul gibi şehirler ve ilçeleri bulunmaktadır.

Lüks Erzincan Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Erzincan Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Erzincan Künyesi
Kuruluş yılı:1992
Otobüs Sayısı:5
Merkez ofis:Erzincan
Kurucu:Ünal Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)