Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti

Lüks Erova Turizm

Lüks Erova Turizm Hakkında

Lüks Erova Turizm 1990'lı yıllarda Tokat merkezde kurulmuş ve kuruculuğunu Ali Ruhi Uslu üstlenmiştir. Firma Tokat'tan yola çıkarak Türkiye'nin pek çok iline çeşitli seferler düzenlemesi ile bilinmektedir. Son ortaya çıkan teknolojik yeniliklere araçlarında yer veren Firma, kendini sürekli yenileyerek müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Hizmet kalitesini devamlı olarak artıran firma kendi adına bir uygulama çıkarmıştır. "Yolcum Nerede" uygulaması üzerinden yolcu yakınları, araç içerisinde olan yolcularının nerede olduğunu anlık olarak takip edebilmektedir. 

 

Lüks Erova Turizm Otobüs Filosu

Lüks Erova Turizm otobüs firması toplamda 30 adet geniş otobüse sahiptir. Otobüsler dijital yenilikler ile donatılmış ve yolcuların rahatlığı amacı ile konforlu olarak tasarlanmıştır. Otobüslerin uzun yol güvenlik kontrolleri her yıl periyodik olarak tamamlanmaktadır.

 

Lüks Erova Turizm Araç İçi Hizmetler

Lüks Erova Turizm otobüs bileti satın alarak yolculuklarını gerçekleştirmek hedefinde olan yolcuları bazı olanaklar karşılamaktadır. Bu olanaklar arasında USB girişinden internet bağlantısına kadar pek çok hizmet bulunmaktadır.

 • Bu firma, rahat koltuk yapısı sayesinde hem kısa yolculuklarda hem de uzun yolculuklarda sık sık tercih edilmektedir. Sırt kısmının yan taraftan ayarlanabildiği koltuklar sayesinde konforlu bir yolculuk gerçekleştirilebilmektedir.
 • Bu firmaya ait olan tüm araçlarda koltuk ekranı yer almaktadır. Araç modeline göre farklı boyutlarda olabilen koltuk ekranı sayesinde yolcular kulaklık ile film izleyebilmektedir. Bu ekranlar üzerinden güncel yayın akışı da görüntülenebilmektedir. Ayrıca haber, belgesel gibi çeşitli multimedyalar, ekran içerisinde mevcuttur.
 • Bu firma, kendisini tercih ederek yolculuk yapacak kişiler için 3G WIFI hizmeti sağlamaktadır. WIFI kullanarak yolcular yol boyunca müzik dinleyebilmekte ya da araştırma yapabilmektedir.
 • Araçlarda bulunan koltuk ekranlarında birer adet USB girişi mevcuttur. Bu sayede yolcular herhangi bir şarj sıkıntısı yaşamamaktadır.
 • Firma muavinleri güler yüzlü bir yaklaşım sergilemektedir. Genellikle mola sonrasında firma görevlileri yolculara açık büfe atıştırmalık sunmaktadır. Ayrıca atıştırmalıkların yanında sıcak- soğuk içecek de ikram edilmektedir.

 

Lüks Erova Turizm Şubeleri

Firma Türkiye geneline hizmet veren bir firma olduğu gibi pek çok ilde şubesi vardır. Bu iller arasında; 

 • Afyon,
 • Antalya,
 • Kastamonu,
 • Ankara,
 • İzmir,
 • Kocaeli (İzmit),
 • Tokat,
 • İstanbul,
 • Manisa,
 • Uşak,
 • Samsun,
 • Amasya yer almaktadır.

 

Lüks Erova Turizm Dinlenme Tesisleri

Lüks Erova Turizm yol boyunca pek çok birinci sınıf tesiste mola vermektedir. Bu tesislerden bazıları Bolu Highway Outlet, Kula Egemen Dinlenme Tesisi ve Afyon Cumhuriyet Kolaylı Dinlenme Tesisi şeklindedir.

 

Lüks Erova Turizm Mobil Uygulama

Lüks Erova Turizm bilet almak istediğinizde interneti kullanarak bilet.net mobil uygulamasını kaydedebilirsiniz. Uygulamaya cihaz mağazasından erişebileceğiniz gibi internet üzerinden de erişebilirsiniz.

 

Lüks Erova Turizm Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Erova Turizm otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'te firma ve diğer Tokat otobüslerine yer verilmektedir. Yalnızca Tokat'a giden değil Türkiye'nin pek çok iline giden otobüse bilet.net'den ulaşabilirsiniz.

 

Bilet.net'ten Lüks Erova Turizm otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'ten hem firmanın hem de diğer firmaların biletlerine ulaşabilirsiniz. Biletler firmanın sitesindeki ile aynı fiyata sahiptir.

 

Lüks Erova Turizm hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firmanın otobüsleri şu şehirlere uğramaktadır: Bursa, İzmir, Bolu, Çorum, Sakarya (Adapazarı), Tokat, Manavgat, Antalya, Alanya, Ankara, İstanbul ve Amasya.

Lüks Erova Turizm Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Erova Turizm otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Erova Turizm Künyesi
Kuruluş yılı:1990
Otobüs Sayısı:30
Merkez ofis:Tokat
Kurucu:Ali Ruhi Uslu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz