Lüks Batman Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Batman Seyahat

Lüks Batman Seyahat Hakkında

Lüks Batman Seyahat “Yolcu misafirimizdir” sloganıyla 1996 yılında kurulmuş ancak 1997 yılında hizmete başlamış bir karayolu yolcu taşımacılığı firmasıdır. İstanbul, Ankara, Uşak, Konya, Bursa ve İzmir gibi illere ve bu şehirlerin bazı ilçelerine seyahat hizmetleri vardır. Kurulduğu günden bu yana şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu noktada kendini epey geliştiren şirket, yeniliklere her zaman açıktır.

 

Lüks Batman Seyahat Otobüs Filosu

Şirketin otobüs filosuna ait 20 tane aracı bulunmaktadır. Markası Mercedes ve modeli Travego olan araçlar ortalama 5 seneliktir. Otobüs filosu günümüz teknoloji ve ulaşım standartları düzeyindedir. Yolcuların güvenli ve sağlıklı seyahat etmelerini önemseyen firma, otobüslerin hem iç hem de dış temizlik ve bakımlarına dikkat etmektedir. Ger geçen gün değişen otomotiv ve taşımacılık alanında öncü şehirlerarası seyahat firmalarından biridir.

 

Lüks Batman Seyahat Araç İçi Hizmetler

Lüks Batman Seyahat otobüs firması, koltuk aralarının mesafesini birbirinden uzak tutmayı tercih etmiştir. Böylece seyahat eden yolcuların daha rahat yolculuk yapmaları hedeflenmektedir. Araç içinde kullanılabilecek ücretsiz kablosuz ağ imkânı vardır. Keyifli bir yolculuk geçirmek isteyen ve internet bağlantısına ihtiyaç duyan yolcular için önemli bir hizmettir.

Yolculuk süresince koltuk arkalarında bulunan ekranlar TV kanallarının yayınları takip edilebilir. Ayrıca ekranlarda bulunan müzik ve film listeleri de yolcuların zevklerine hitap edecek şekilde yerleştirilmiştir. 10 inçlik bu ekranlarda oyunlar da bulunmaktadır. Ayrıca kendi medyalarından yararlanmak isteyen yolcular için bu ekranların yanlarında USB girişler bulunmaktadır. 220 voltluk prizler sayesinde şarj sorunu ortadan kalkar ve yolcular elektronik cihazlarını şarj edebilirler. Her yolcuya özel olarak radyo ve okuma ışığı da bulunmaktadır.

Bazı araçlarda Digitürk yanını da yapılmaktadır. Yolculuk boyunca ücretsiz yiyecek ve içecek servisi de yapılmaktadır. Otobüslerin mola saatleri namaz vakitlerini kapsayacak şekilde verilmektedir. Böylece namaz kılmak isteyen yolcular vakitlerini geçirmeden namazlarını kılabilirler. 

 

Lüks Batman Seyahat Şubeleri

Firmanın şubeleri Türkiye’nin birçok yerinde bulunmaktadır. Bunlar: Aksaray, Adana, Akçay, Afyon, Alanya, Akşehir, Ankara, Altınoluk, Antalya, Bursa, Balıkesir, Birecik, Batman, Bozüyük, Bismil, Çay, Ceyhan, Düzce, Diyarbakır, Düziçi, Ereğli, Edremit, Eskişehir, Finike, Gebze, Gaziantep, Hilvan, Hatay, İstanbul, İnegöl, İzmir, Kocaeli, Karapınar, Kumluca, Konya, Kütahya, Manavgat, Malatya, Marmaris, Muğla, Mersin, Mustafakemal, Nizip, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Polatlı, Serik, Salihli, Siverek, Suruç, Sultanbeyli, Şanlıurfa, Turgutlu, Tarsus, Uşak ve Yatağan’dır.

 

Lüks Batman Seyahat Dinlenme Tesisleri

Türkiye’nin birçok noktasına şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren bir kurum olduğundan kullandığı çok sayıda dinlenme tesisi vardır. Bunlar: 

Aksaray / Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri, Antalya / Gazipaşa Kaplan Dinlenme Tesisleri, Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri, Eskişehir / Sivrihisar Yüceller Dinlenme Tesisleri, Manisa / Kula Egemen Dinlenme Tesisleri, Konya / Akşehir Özkanlar Dinlenme Tesisleri, Konya / Ereğli Vatan Dinlenme Tesisler, Silifke / Kumkuyu Taşucu Dinlenme Tesisleri, Şanlıurfa / Birecik Akan Dinlenme Tesisleri mola vermek için kullanılan mekânlardır.

 

Lüks Batman Seyahat Mobil Uygulama

Firmanın biletlerine ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz IOS ve Android sistemleriyle uyumlu bilet.net mobil uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamayı telefon veya tabletlerinize App Store ya da Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

 

Lüks Batman Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Batman Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'te Lüks Batman Seyahat otobüs bileti veya yüzlerce farklı firmanın biletini kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bilet.net'ten Lüks Batman Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Bilet.net'te Lüks Batman Seyahatbilet fiyatlarının kampanyalarından haberdar olma gibi avantajları vardır. 

Lüks Batman Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Firma,Türkiye’de bir sürü noktaya sefer düzenleyerek birçok yolcu kitlesine sahiptir. Bu seferlerden bazıları şunlardır: İstanbul, Ankara, Uşak, Konya, Bursa ve İzmir. 

Lüks Batman Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Batman Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Batman Künyesi
Kuruluş yılı:1996
Otobüs Sayısı:20
Merkez ofis:Batman
Kurucu:Abdurrezak NAYMAN,Yılmaz GÜLÇEK
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Namaz Vakitlerinde Durur
Koltuk Ekranı (10 inç)
Radyo (Kişisel)
Koltuk Ekranı (13 inç)