Lüks Artvin Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Artvin Seyahat

Lüks Artvin Seyahat Hakkında

Karadeniz Bölgesi’nin lider otobüs firması olan Lüks Artvin Seyahat, yolcu dostuve konforlu araçlarıyla 1997’den beri siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ve lüks araçları ile kısa sürede filosunu büyüterek 16 farklı şehirde şubesi, 60’tan fazla durağı bulunmaktadır. Ulaşım hatlarını gittikçe genişletmekte olan Lüks Artvin Seyahat, Davut Aydemir tarafından 1997 yılında kurulmuş olup, genel merkezi Artvin ilimizde bulunmaktadır. Artvin’de lider otobüs firmalarından biri olan Lüks Artvin Seyahat, siz değerli yolcularının can güvenliği öncelikli olacak şekilde, konforlu bir hizmet sunarak keyifli bir yolculuk geçirmenize yüksek önem vermektedir. 
 

Lüks Artvin Seyahat Otobüs Filosu

Tam anlamıyla konforlu bir hizmet sunan Lüks Artvin otobüs firması, kendine ait son model otobüsleri ile profesyonel kadrosu sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ortalama otobüs yaşı 5 olan, geniş aralıklı 2+1 koltuk düzenine sahip son model araçları ile Lüks Artvin Seyahat, şehirler arası yolculuğu konforlu hale getirmektedir. Ayrıca, Pandemi dönemi ile değerli yolcularının sağlıklarına önem vererek 1+1 mesafeli oturma düzeni uygulamaktadır. 40 Adet filosu bulunan firma, sabah 09:30 ile başlayan seferleri ile belli aralıklarla belirlenmiş seferleri ve belirli noktalarda küçük araçlı servis hizmeti sunmaktadır.  
 

Lüks Artvin Seyahat Araç İçi Hizmetler

Adından da anlaşılacağı gibi Lüks bir hizmet anlayışı benimseyen Lüks Artvin Seyahat otobüs sektöründe müşterilerine en keyifli yolculuğu sunmayı hedef edinmiştir. Güler yüzlü personeli ile yolcularının ihtiyaçlarını gidermek her zaman önemlidir. Belirli aralıklarla sunulan soğuk, sıcak içecek çeşitleri ve taze, nefis ikramlıkları ile Lüks Artvin Seyahat otobüslerinde yapacağınız yolculuklarınızı keyifle geçirebilirsiniz. Yolculuk sırasında firma otobüslerinde bulunan koltuk arkası ekranlarından TV ve filmler izleyebilir, sizler için özel seçilmiş birçok türden müzikler dinleyebilirsiniz. Firma otobüslerinde cep telefonları, bilgisayar veya tablet gibi elektronik aletleriniz için, uzun süreli yolculuğu konforlu geçirmenizi sağlayacak piriz ve şahsi telefonlardan kendi filmlerinizi izlemenizi sağlayacak USB girişleri bulunmaktadır. Pandemi süreci boyunca dezenfekte edilmiş araçları ile yolcularını seyahat öncesi ateş kontrolü ve maske takma zorunluluğunu da ihmal etmemektedir. 

 

Lüks Artvin Seyahat Şubeleri

Lüks Artvin Seyahat şubeleri

Başta Artvin olmak üzere, Kocaeli, Samsun, Sakarya(Adapazarı), Ankara, Bursa, Giresun, Trabzon, Çorum, İstanbul, Ordu, Düzce ve Eskişehir’de bulunmaktadır. Ayrıca Karadeniz kıyı bölgelerindeki birçok terminal olmak üzere, gidiş hatlarına göre 50’den fazla otogara giriş yapmaktadır.
 

Lüks Artvin Seyahat Dinlenme Tesisleri

Lüks Artvin otobüs seferlerinin dinlenme tesisleri:

  • Irmak Dinlenme Tesisleri
  • Ocaklı Dinlenme Tesisleri
  • Sivrihisar Nasrettin Hoca Yay Tesisleri
  • Soğancık Park Dinlenme Tesisleri
  • Şampiyon Dinlenme Tesisleri
     

Lüks Artvin Seyahat Mobil Uygulama

Lüks Artvin Seyahat bilet alımı ve sefer bilgilerine bilet.net web sitesi veya bilet.net mobil uygulamasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Android ve iOS telefonlarınızdan bilet.net uygulamasını indirerek, sefer seçimi ve bilet işlemlerinizi hızlıca halledebilir, güvenli satın alma ile rahatça biletinizi satın alabilirsiniz. 

 

Lüks Artvin Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net sitesi ve mobil uygulaması üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz. 

 

Bilet.net üzerinden Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir? 

Bilet.net sizlere, gideceğiniz yere uygun seferleri hızlıca bulmanızı sağlarken, sizin için en uygun fiyatlı Lüks Artvin Seyahat otobüs biletlerini bulmanızda kolaylık sağlar. Üstelik Bilet.net mobil uygulaması ile bulunduğunuz her yerden Lüks Artvin Seyahat otobüs bilet bilgilerine ulaşabilmenize, ayrıca biletiniz konusunda tarih değişikliği ile bilet iptal işlemlerini kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

 

Lüks Artvin Seyahat hangi şehirlere sefer düzenlemektedir?

Başta Artvin olmak üzere, Kocaeli, Samsun, Sakarya(Adapazarı), Ankara, Bursa, Giresun, Trabzon, Çorum, İstanbul, Ordu, Düzce ve Eskişehir gibi birçok il ve ilçeye sefer düzenlemektedir. 

Lüks Artvin Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Artvin Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1997
Otobüs Sayısı:40
Merkez ofis:Artvin
Kurucu:Davut Aydemir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)