Lüks Afşinliler Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Afşinliler Seyahat

Lüks Afşinliler Seyahat Hakkında

Lüks Afşinliler Seyahat, 1995 yılında Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde kurulmuştur. Firma, teknolojinin gelişmesiyle araç kalitesini sürekli arttırmış ve müşterilerin memnuniyetini daima göz önünde bulundurmuştur. Yaklaşık 60 tane durak sayısı bulunmaktadır. Türkiye’nin İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, İstanbul, Mersin, Malatya gibi büyük şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Lüks Afşinliler Seyahat otobüs firması, yerel bir otobüs firması olarak taşımacılık sektörüne başlamıştır. Kahramanmaraş halkının taleplerine göre şekillenen şehirlerarası taşımacılık anlayışlarını her geçen gün yenilemektedirler. Teknolojinin getirdiği hızı araçlarının iç ve dış tasarımında yakalamıştır.

 

Lüks Afşinliler Seyahat Otobüs Filosu

Otobüs filosunu 14 tane Mercedes araç oluşturmaktadır. Filodaki otobüslerin yaşları, ortalama 9’dur. Filoda bulunan bütün araçların markası Mercedes modelleri ise Travego’dur. Araçların bakımları sık sık yapılmaktadır. Yolcuların sağlığı ve güvenli bir seyahat etmeleri için otobüslerin hem iç hem de dış temizliklerine önem verilmektedir.

Lüks Afşin Seyahat yolcuların güvenliği açısından hız kontrolü uygulamasına tabidir. Seyahat edenlerin ve çalışanların güvenliği her şeyin üzerindedir. Otobüslerin bakımları da uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

 

Lüks Afşinliler Seyahat Araç İçi Hizmetler

Şirket, araç içinde yolcuların beklentilerini karşılayan hizmetler sağlamaktadır. Lüks Afşinliler Turizm araçlarında koltuk arkalarındaki ekranlarda TV kanalları, müzik listeleri, filmler ve oyunlar bulunmaktadır. Firma, herkese kullanabilecekleri kulaklık dağıtmaktadır. Dergi, gazete veya kitap okumak isteyenler başlarının üstlerinde bulunan okuma lambalarını gece seyahatlerinde kullanabilirler.

Seyahatlerde yolculara içecek ve yiyecek servisleri ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Koltukların altlarında ya da yanlarında bulunan prizler sayesinde elektronik cihazlar şarj edilmektedir. Yolcuların rahat seyahat edebilmeleri için koltuklar arasındaki mesafe yeteri kadar uzaktır. Bazı otobüslerde 2+1 seçenekleri de bulunmaktadır.

 

Lüks Afşinliler Seyahat Şubeleri

Şirketin İstanbul Harem, Gebze, İzmit, Ankara, Kayseri, Konya, Afyon, Aksaray, Uşak, Salihli, Turgutlu, İzmir, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Tarsus, Mersin, Alanya, Manavgat, Antalya’da şubeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin belirli kesimlerine özel olarak hizmet vermektedirler. 

 

Lüks Afşinliler Seyahat Dinlenme Tesisleri

Firma, Kayseri / Pınarbaşı Turpet Dinlenme Tesisleri, Mersin / Zirve Dinlenme Tesisleri, Afyon / İstiklal Dinlenme Tesisleri, Antalya / Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Aksaray / Tapan Dinlenme Tesisleri, Aksaray / Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri, Düzce / Türsan Dinlenme Tesisleri, Mersin / Zirve Dinlenme Tesislerini kullanmaktadır. Dinlenme tesislerinde yolcuların ihtiyacı olabilecek her şey bulunmaktadır. 

 

Lüks Afşinliler Seyahat Mobil Uygulama

Şirketin düzenlediği seferlere ait biletlere bilet.net mobil uygulaması ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak AppStore ve Google Play Store’dan indirip biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Lüks Afşinliler Seyahat Hakkında Merak Edilenler

 

Bilet.net'te Lüks Afşinliler Seyahat otobüs bileti satın alabilir miyim?

Bilet.net'e giriş yaparak yüzlerce otobüs firması arasından kolayca seçim yapabilir ve bilet alabilirsiniz.

Bilet.net'den Lüks Afşinliler Seyahat otobüs bileti almanın avantajları nelerdir?

Lüks Afşinliler Seyahat bilet seçeneklerine bilet.net’ten kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz 3D secure yöntemiyle korunur. 

Lüks Afşinliler Seyahat hangi şehirlere sefer düzenliyor?

Kahramanmaraş, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Osmaniye, Mersin, Malatya, Sakarya, Ankara, Antalya, Gebze Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Lüks Afşinliler Seyahat Otobüs Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Lüks Afşinliler Seyahat otobüs bileti hakkında aklınıza takılabilecek soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Lüks Afşinliler Seyahat Künyesi
Kuruluş yılı:1995
Otobüs Sayısı:13
Merkez ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Mustafa Polat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)
TV (Genel)
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)